Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumo istorijos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2008-12-23 11:10

Ir as pameginsiu visa isdestyt savo keista istorija. Nesulaukusi menesiniu nusipirkau 2 testus, abu jie parode viena juostele o kita tik truputeli ruzava. aisku nudziugau nes jau kaip ir laikas butu .,sunui jau 12m. Neilgai teko dziaugtis., po kokios savaiteles pasirode kraujingu isskyru ,nieko nelaukusi nuvaziuoju i priemima. aisku kaip visada betvarke ;;Marijampoleje;; nera kam apziuret, tai ir pagulde i skyriu.Kita diena ekoskopavo , bet dar tik 5 savaiteles buvo ir nemate sirdele. savaite pragulejau ,  vel ekoskopavo jau buvo 6 sav.ir nepamate sirdukes nusprende kad man nesivystantis nestumas[nes jau karta taip buvo] ir man pasiule daryt isvalyma.As zinoma nesutikau nes zinau kad sirduke gali ir apie 7 sav.pradeti plakti. paleido penktadieni namo ., ir parase pirmadieniui siuntima i kauna. Nuvaziavom i kauna , pasiziurejo ekoskopu , ir sako jusu nestumas yra 7 sav. sirdele sekmingai plaka. Mano nuostabai nebuvo galo , ir dabar mum  9 sav.

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-23 13:41

Nu net pyktis paeme paskaicius apie ta Marijampoles ligonine. Man irgi teko "laime" ten turet reikalu. 30 savaitej nestumo nakti uzejo pilvo skausmai, bet be pertrauku, o istisai. Nieko nelaukem, su vyru i ligonine. Tai visu pirma apstauge, ko cia taip skambinam, jos gi matai ne prie duru miega, o antram aukste yra. O ka mes zinom kur jos yra, gyvenime ten nebuvau buvus, o skambucio garso irgi jokio nesigirdejo... Apziurejo, nusprende- gresiantis prieslaikinis gimdymas. Kadangi Marijampole inkubatoriu neturi, mane garbina i Kauno klinikas. Klausiam, gal galim su savo masina vaziuot, ne, reikia su greitaja vaziuot. Vyras lekia is paskos. Klinikose paguldo i skyriu ir klausia ,kada plauciukus brandinantys vaistai suleisti. Sakau is viso neleisti. Tos isprogdina akis ir sako, kad ten Marijampolej pastoviai betvarke, pirmas darbas su gresianciu prieslaikiniu yra suleisti tuos vaistus... Oi asaru buvo... tik, aciu Dievui, viskas gerai baigesi, mano zmogiukas gime tik pora savaiciu anksciau, nors norejo pasirodyt jau pries 10 savaiciu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-23 13:49

Del betvarkes,tai ar marijampole ar vilnius taspats biesas. Dar priklauso ant ko pataikisi priemime ,ar geros nuotaikos personalas ar ne,ar iskart laukia pinigeliu ar ne .

As isvis stebiuos kaip vienam tokiam daktarui leidzia dirbti VGN ,bet ne apie tai cia tema

Ai va prisiminiau geriausias variantas,kad man nestumo laika nustatinejo ne pagal echoskopa,o pagal mmm,kaip caro ruiko laikais tai echo rodidavo,kad lelius men vyresnis ,o daktare vistiek savo nuomones laikesi ,kad negali gi taip buti ,nes va nescia ir negali tau buti jiokiu menesiniu . Tai pagal echo pagimdziau kaiptik,o pagal mot koncultacijos daktare men anksciau

Paskutinį kartą redagavo: tamsi (2008-12-23 13:55)

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-23 16:53

Gerai sakai, cia jau kaip papuoli. As kadangi nesiruosiau Marijampolej gimdyt, tai ir pinigu jokiu nesiuliau. Taip jau yra, pas mus dar priprasta malonu aptarnavima ir gera prieziura tikraja to zodzio prasme nusipirkt... Ir dar, cia gal bus ir ne i tema, bet mane asmeniskai papiktino gimdyviu priemimo tvarka. Ten neskuba suteikt pagalbos, o pirmiausiai apipila kruva klausimu, kurie, mano manymu, nera tokie svarbus, kad juos pirmiausiai reiketu issiaiskint. Koks ten skirtumas, kaip mano mama gimde, tokius dalykus galima issiaiskint ir jau pasirupinus gimdyve. Svarbiausia kraujo grupe, alergijos vaistams, dabartine savijauta, nestumo eiga. O tokius dalykus, kaip kada tustinaisi, ar kada buvo pirmos menesines galetu klausinet jau po apziuros... O paskui ir buna istorijos, kaip pagimdo ligonines lifte, ar priimamajame...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-06 14:41

ne veltui sakoma - 9 kartus atmatuok o tik 10 kirpk. daug reiškia savęs pačios pažinimas. tikiuosi dabar bus viskas gerai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2009-02-08 20:29

Saunuoles mamytes, tikrai kiekviena istorija unikali, o mamytes drasuoles!

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-09 18:05

MANO ANTRA GIMDYMO ISTORIJA.JAU AUGINAMES VIENA BERNIUKA JAM JAU 5METAI,IR PAGALVOJA NUTAREM KAD REIKETU IR ANTRO VAIKELIO.PLANAVOM MAZYTI IR PASIJAUCIAU,KAD LAUKIUOSI.JAU KAIP DVI SAVAITES NERA MOTERISKU IR APSIDZIAUGUS NULEKIAU PAS DAKTARE,KURI MAN IR PATVIRTINO KAD ESA LELIUNAS PILVELI.TADA PO KELIU DIENU NUEJAU EHOSKOPUI,KUR TEN PASAKE KAD LELIUNAS JAU 19SAVAICIU.GRYZUS NAMO PASAKIAU VYRUI,JIS MANE PAKELE APKABINO IR PABUCIAVO,BUVO LABAI LAIMINGAS KAD TURESIM DAR VIENA ATZALA.BEGO SAVAITES,DIENOS IR MENESIAI,IR STAI AS JAU 9MENUO,JAU PASKIRTA DATA GIMDYMO PRAEJO,O LELIUNELIS DAR PILVELI.NESIOJU SAVO MAZYTI DAR 6D.NA BET SEPTINTA DIENA JAU LELIUNAS BELDZIASI,KAD NORETU ISEITI,IR PAGALIAU NAKTIS KOVO 1D,GIME MUSU MAZYTE ATZALELE-LELIUNELIS BERNIUKAS,VARDUKA DAVEME ARONAS.GIME STIPRUS IR SVEIKAS,4KG IR 54CM..DABAR JAU KAIP SENDIE 9DIENA KAIP ESAME NAMUOSE,GERAI VALGOME,MIEGAME IR ESAM VISI LAIMINGI IR PATENKINTI,KAD TURIME SAVO LELIUNELI.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-26 13:58

Parasysiu trumpai ir drutai,kad gimdymas mano buvo laaabai sunkus ir laaabai ilgas.Gimdziau 42valandas...Kirpo,lelyte trauke vakumo,znypliu pagalba..Dar neislindus vaiko galvutei nebeveike epidiuras,tai viska jauciau...

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-07-26 16:39

oi tai tau tikrai nepasiseke.o mergytei db viskas gerai?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-07-26 17:02

Niu tikrai juokie ispudžiai :(  bet manau svarbiausia jog viskas yra gerai, taip suprantu?  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-27 08:29

mamamantuko 2010 07 26    

oi tai tau tikrai nepasiseke.o mergytei db viskas gerai?

Jei manes klausi,tai mazytei viskas gerai,kita diena po gimimo gavus mano priespienio greiciau sugijo veiduko ibrezimai,melynes...

2010-07-28 14:48

aisku ta gerai,nes esu priklausius kad po vakumo tipo nieko gero.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-28 16:54

O kas buna?

Svarbiausiai per gimdyma trys vakumai truko...as galvojau,kad niekada jau jos nebeistrauks man is ten..

2010-08-22 18:37

gal kazka ne taip girdejau bet tipo ir vaikucio galvyte deformuoja po vakumo ir visokiu paskui bedeliu buna,pazeidzia smegeneles.nu as taip is mamyciu sanatorijoj girdejau kad daug kuriom vaikuciai po tokiu proceduru liko suparalizuoti.arba as k azka susimaisiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-08-22 22:47

:)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2011-09-14 19:44

Smagu man paskaitinėt tokias istorijas, nėra taip baisu kaip man atrodė, taip bijausi gimdymo :) bet tikiuos viskas bus gerai :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-09-14 20:04

tikrai bus viskas gerai, tik reikia teigiamai galvoti ir teigiamai nusiteikti :) man vakuuma jau norejo daryt, nes stumiau apie 1.5 valandos, kai Danijoje leidziama stumti 1 val. stumiau stumiau ir isstumiau :)

drauges sesuo stume dvi paras ir nei vienam personalo zmogui nedaejo patikrint, kodel tiek ilgai stumia ir niekas nelenda lauk... kai atejo kitas gydytojas, nustate, kad jos vienas kaulas kreivai isauges, trugdo leliui iseit, tad dare skubiai cezari

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-02-27 17:56

Noriu ir aš papasakoti savo istorija bei paskatinti būsimas mamytes būti kantrioms ir jos BŪTINAI sulauks savo stebūklėlių!
2006 metai labai apsidžiaugiau pastojusi, dėja tik suėjus 7sav....persileidimas Didžiulės ašaros, tuštumos jausmas, liūdesys. Vėl metai laiko praėjo kol pastojau.
2007 pastojau - nesivystantis nėštumas. Ir vėl beperstojimo liejosi ašaros…
2008 savaiminis persileidimas.
2009 pastojau, iki 3 mėn gulėjau lovoj su gresiančiu persileidimu. Suėjo 12sav, padarė pirmąją  ekoskopiją: visi rezultatai geri, pagėrejo ir mano sveikata, gryžau į darbą, su dideliu pasitikėjimu, kad jau šį kartą tikrai viskas bus gerai…Suėjus 20 savaitei dar viena ekospija: matau kaip gydytojas pradėjo blaškytis, nepasitikėti savim  ir ieškoti pagalbos iš kitų daktarų. Ekoskopijos rezultatai:  kūdikio svoris labai mažas, smegenėlės vienos pusės didesnės nei kitos, reikalinga padaryti kitus tyrimus, įtarimas CMV. Taip tik nutinka tik 1 iš 1000.  Padarė tyrimus, taip pat magnetinį rezonansą, ir visi jie rodė CMV: Infekcijos užkrėstas vaisius, 100% patarimas daktarų užmigdyti mažylį, suleisti skatinamuosius ir gimdyti, visa tai buvo daroma, kai mažyliui jau buvo 7 mėnesiai. Šito sielvarto nagalėjau išlieti ašaromis, tylėjau ir kentėjau. Kadangi mažyliui(berniukui) buvo jau 7mėn,  reikėjo registruoti ir laidoti. Liūdesys, ašaros, kančia, stresas – nenusisekęs gyvenimas Londone.
Metus laiko nenorėjau nieko matyti, užsidariau savyje, pradėjau mokintis , baigiau 2 metų buhalterijos kursų programą per 7 mėnesius, pačiu geriausiu įvertimu, išliejau save i knygas.... Morališkai sustiprėjus gryžau į Kauną, darytis tyrimų, tirtis kas su manim ar mano vyrų yra blogai, kodėl mums taip nesiseka,  nes 4  tokie nesėkmingi bandymai – tikrai košmaras.  Kreipiausi į Kauno klinikas pas gerbiamą ABRAITĮ.  Buvo atlikta begalo daug tyrimų, užkliuvo tik greitas kraujo krešumas, dėl kurio greičiausiai ir buvo persileidimai. Rekomendavo gerti aspiriną.
2010 vėl pastojimas, baimė, laukimas 7 savaitės - bijojimas persileidimo. Bet šį kart viskas baigėsi laimingai: ekoskopijas dariausi kiekviena mėnesį bijodama kažką praleisti, tikrindamasi ar tikrai viskas gerai. Gegužės mėn cezaris( neapsivertė mažylis)  – ir gimė nuostabus, sveikas 3,1kg mažylis. Beproto bėgo ašaros, bet šį kartą džiaugsmo ašaros.
Po 3 mėn vėl pastojau, visas nėštumas praėjo normaliai, pati pagimdžiau antrą nuostabų berniuką.
Esu begalo dėkinga gydytojui Abraičiui ir stebuklingam aspirinui, kad esu laiminga, turėdama du nuostabius mažylius, po šitiek nesėkmingų bandymų.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-03-23 09:18

Mano istoriją nera linksma. Bet gal ji suteiks kam nors viltį. Norečiau jums papasakoti kaip atėjo į šį pasaulį mano antroji dukrytė. Nors mamoms, labiau įsimintimas ir reikšmingas pirmo stebuklėlio susilaukimas. O buvo viskas taip…. Karta pamačiau tokį sapną: mačiau moters isčius, placentą, vaikelį (vaisių) joje. Lyg per echoskopą. Ir kažkoks balsas man sako: “Matai jai liudna ir ji jaučiasi vieniša, nes jos nieks nemyli ir jį ji niekam nereikalinga….” Atsikeliau, galvoju koks keistas sapnas… Tada dar net monties nekilo jog galiu but nesčia… antro vaiko neplanavom, santikiai su vyrų labai prasti… Sekančią naktį sapnuojų kitą sapną: “Tarpusavyje kalbasi du didžiuliai angelai,sako: “ na ka, reikia jau ją pasiimt su savimi” , suprantu, kad kalba eina apie mane.. .Emiau prieštaraut, o jie atsisuko, ir iš veidų išraiškų supratau, jog išgirdau tai, ko neturėjau girdėt. Sakau :” negaliu dabar išeit, dukrytė dar visai maža (jei buvo mažiau šiek tiek daugiau nei 1m. ). O jie sako, gerai tada susikaupk, taves laukia didžiulis išbandymas, jei garbingai išlaikisi, dar gyvensi….
Atsikėlus ryte jaučiausi keistai… buvo baisu. Prisimeniau pirma sapną, nuliekiau nusipirkau neštumo testą. Ir ką gi…. Teigiamas. Vos vos įžiurima antra juostelė. Tą pačia diena užsirašiau pas ginekologę. Kai atėjo diena eit pas gydytoja, nuėjau ir sužinojau, jog esu 2 mėn nesčia. Bet tai dar neviskas. Yra vaikas ir kaip daktarė pasakė, didžiulė bombą. Nusiuntė ekstro atvėju be eilės pasidaryt nuodugnės echoskapijos. Namo grįžau, negalėjau susilaikyt ašarų. Taigi išvados buvo tokios, yra endometriozine cista 15 cm, kuri spaudžiau vaisių, vaisius spaudžią ją, jį yra įaugus I gimdos sienelę, į pilvo ertmę, į dalį žarnino, paliete ir viena inksta. Patarimas- daryt valymą, taip paprasčiau viskas. Bet endometriozė, po kurio laiko atsinaujins, o neštumas galėtu ją išgydyt, bet aišku dabar reikia kažka daryt, tokiau jį neštumo metu neplis, bet vaikas auga , jis spaudžia cistą, ji gali trukt. Norint išsisaugot neštumą reikia sulaukt kai sueis neštumui 3 mėn. Tada mažesnė riziką vaisiui ir man. Bet operuot reikės dviems etapais, pirmu etapu pašalins dali cistos, kuri iš gindos pusės yra, kad butų kur augti vaikui, atlaisvint jam vietos, likusią dalį pašalins po gimdymo, kai trupučiuką atsigausių. Aišku, jei dar sulauksiu jo. Apsisprendžiau, bandysiu išsaugoti vaikelį.
Tuo tarpu, kol laukiau operacijos įvyko didžiulės permainos mano gyvenime. Išvijau vyra iš manu, nutraukiau su juo santykius. Priežasčių buvo daug:alkoholis, psichologinis ir fizinis smurtas,nepagarba. Čia jau kita istorija gautusi. Tad likau viena, su dukryte kuriai buvo 1m.5men. ir pilvuku. Aišku turėjau tevus, kurie mane palaike, bet jie ir puse visų faktų nežinojo. Tuo tarpu kas žinojo apie mano padietį mane smerkė, atsirado ir tokių kurie net šaipėsi. Draugų gretos suretėjo. Vyras tuoliau sau gastroliavo, o aš tuo tarpu laukiau, laukiau nuosprendžio (operacijos)
Operaciją darė laparaskopinių budų. Dveim etapais buvo nuspresta daryti ją , dėl to jog negalėjo mane užmigdyt ilgesniam laikui. O tokia operacija, reikalavo daug laiko. Tad pirmos operacijos metu tiesiog sudarėm salygas vaisiui vistitis toliau, atlaisvinom jam vietos. Nors buvo didžiulė tikimybė prarasti vaiką, viskas praėjo sklandžiai. Po operacijos negavau jokių nuskausminamųjų, nes jie kenkia vaikui, kad kai praėjo narkozė, judėjau su ašarom, bet galvojau viską ištversių, tik kad vaikas gimtu sveikas ir turėčiau galimybę išauginti savo vaikus, kad tik gaučiau daugiau laiko pabut šiame pasaulyje. Tikėjau sapnų, nės viskas išsipildė. Tie sapnai nurodė man kelia ir suteikė viltį… bet baimė liko. Žinojau, jog bus sunku, net jei viskas bus gerai viena su pametinukais, tėvai toli, vyro pagalbos nera. Atėjo laukimo metas.
Neštumo metu paskutinius 2 mėn neturėjau pagalbos. Tėvai persikraustė tolokai nuo mūsų, tad likau visai viena. Po operacijos ir neščia, nešiojau sunkumus , dukrytę ant rankų. Gyvenam 5-am aukšte, tad buvo sunku, labia sunku. Smulki iš prigimties s pilvuku ir maža dukrele, nesulaikiau aplinkinių užuojautų ar pagalbos, tik smerkiančius žvilksnius ir apkalbas. Man 27m tada buvo, bet atrodo labia jaunai, nes smulki esu, tad sulaukiau iš bobočių net tokių žodžių : “ prigimdo dibilus maloletkos o poto pašalpas prašo…” . Žiauru buvo klausyt, labia skaudu, nieks nežinojo mano gyvenimo, kokia aš esu, ką išgyvenu. Pati esu dirbanti ir 4m. išdirbusi iki dektero. Ir tikrai negimdau dėl pašalpų… kurias šiuo laiku t.p. reikia uždirbt.
Sužinojau, jog turėsiu mergytę, ji turėjo gimt gegužės gale. Jaukėm Velykų, mano tevai šventems pasiėmė muss u dukrele pas save. Velykų išvakarėse atvažiavom pas mano tevus. Bet ten išbuvau mažiau nei valandą… Staiga nubego vandenys. Tai buvo balandžio 23d. Tad gimdimas prasidėjo 8 mėn. Nors daktarė pasakė jog tikrai dar negimdisiu ir galiu ramiai šventems išvažiuot… Tad nuskubėjau aš į gimdimo namus. Gimdžiau pati, sunkiai gimdžiau. Buvau visai viena, nes tevai prižiurėjo dukryte. Su pinigėliais buvo sunku, tad sutarta su daktaru nebuvo. Tai prie manes priėjo tik tada kai aš pradėjau rekt nesavu balsu. Atbego dakterė pradėjo ant manes šaukt ko rieki , girdi kad kažkas taip riektu….o kaip man neriekt kai jau jaučiu jog galvutė išlindo, o prie manes nieks neprieina. Ir tikrai galvutė jau buvo išstumta…tada ji apsiramino, išsigando, ir pradėjo daryt savo darbą. Išstumiau per 3 stuminus. Gime sveika mergyte 8 mėn 2,500 kg, 48 cm. Bet pilnai išsivisčius. Ir gime ji Velykų rytą. Tikrai Velikinis stebuklėlis. Pavadinau Darija nuo rusiško žodžio “Dar” (dovana) . Tad dabar esu vieniša, bet laiminga dviejų nuostabių mergyčių mama. Dirbanti ir savarankiška.
Labai tikuosi, jos ši mano istorija suteiks viltiems toms , kam jos reikia.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius