Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumo istorijos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-08 17:38

na, vat sugebejau kelio apie 30 min vaziuojant diena, bet kai vaziavau nakti namie buvau gal po 15min :)   tai nlb jau daug ir nlb tie saremiai baisus :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-09 10:33

Na ką - apdovanojimų metas?  ;)

Nutariau, kad nenubiednėsiu ir už jūsų atvertas širdis apdovanosiu visas :)

Taigi, tariu AČIŪ visoms:

zydrajai, viktei, violetukui, BigZ, Gviduciui, gintareip, gretulei

Jums atitenka puikios Alma Littera knygos. Kiekvienai pranešiu asmeniškai. O nėštumo istorijos ir toliau labai laukiamos, nes kiekviena iš jų yra unikali ir nepakartojama. Be to - tai puiki pamoka ir kitoms ;)

O dabar marš į kitus konkursus :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2008-12-09 11:39

Oi,kaip saunu!!!!!Aciu,aciu Giedre!!!!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2008-12-09 11:48

Labai labai aciu

2008-12-09 12:25

LABAI LABAI ACIU  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-09 12:26

oi kaip faina.... aciu aciu aciu

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-09 13:58

sveikinu visas labai labai,saunuoles ir esat tikrai vertos tu apdovanojimu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-11 16:29

Tai va kokia mano istorija: laukiam su vyru vaikelio, vis bandom , kaip nėr taip nėr nuo balandžio mėn, važinėjau į BAK Vilniuje, sako viskas gerai turėtumėt pastot, vyrą tiriam, viskas gerai. Apsilankau pas gydytoją Panevėžyje, įdomu kaip čia, ką pasakys, o aš jau ir lyg nėščia juačiuosi. Gydytoja apžiūri 2008 12  03 siunčia į echoskopiją gimdos, krūtų, atsakymai visur blogi, visur pakitimai, gydytojai sakau:- tai gal aš nėščia, sako apie tai net kalbos nėra, mat aš ir nesusergu jau 3 dienos,   pripasakoja man, kad pas mane gimdoje taip ir anaip, viskas blogai, folikulas neplyšta ir t.t. darom valymą gimdos, reikia išvalyt. Išrašo siuntimą į gimdymo namų dienos stacionarą, ten ačiū dievui gydytoja normali, padaro dar tyrimus, įsitikinimui, prieš tai mane 2 gydytojos žiūrėjo, ogi aš nėščia jau 5 savaitės, galo džiaugsmui nebuvo. Tai įsivaizduokim kas būtų jei ta geroji gydytoja nebūtų pasitikrinusi, išvalytų mano leliuką, b a i s u, tai va laimingi šiandien.

2008-12-11 16:35

kosmaras, tokius gydytojus uz pakarpos ir i lauka mest!!!!!!!!!!!!!!!

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2008-12-11 16:39)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-11 18:23

nu jau tikrai,kartais tokiu buna kad baisu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-14 23:58

o as noriu padekot  mama.lt ir Giedrei uz atsisuta knyga :) aciu aciu....

tik sestadienio ryta maniau pastininkei galva nususksiu :D   :D  kai dejo skambint i duris, ir nenulipa nuo skambucio, o mes su vaiku miegojom dar....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2008-12-15 16:03

Prašom prašom O paštininkų jau toks darbas gan ankstyvas....

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 7

2008-12-16 15:00

sveikos..mano nestumo istorija buvo tokia..susipazinau per interneta su vienu vaikinu,veliau apsikeitem numeriais ir po puses metu bendravimo susitikom ir labai viens kitam patikom,po menesio draugystes as su juo praradau nekaltybe,o dar po menesio pastojau,nezinojau ka daryti juk man tik tada buvo 14 metu,bet mes pasikalbejom su tevais ir nusprendem kad reikia gimdyti,nes toks jau mano likimas..stai per nestuma priaugau 30kgnestumas buvo komplikuotas kadangi pradejau gimdyti tik po 9 menesiu ir 2 savaiciu,naujagimis buvo pernesiotas,todel buvo daromas cezario pjuvis nes jis gime lygiai 4 kg,nei maziau nei daugiau...dbr mano vaikuciui jau 1 metai ir menesis.esame laimynga seima nors man tik 16 metu,vyrui 22metai...dziaugiuosi kad manes nepaliko su vaiku rankose..visdelto buna nuostabiu vyru gyvenime...

Mamytes jega :)

2008-12-16 16:15

Svarbiausiai, kad būtų artimųjų palaikymas - ko gi dar gyvenime reikia :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2008-12-16 17:06

Aciu Giedrei uz knyga, mama sake, kad jau pasieke ju namus...labai tau aciu!

2008-12-16 17:28

Ačiū jums ;)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2008-12-17 13:45

Labai,labai aciu uz knyga!!!!! Nors turesiu ka idomiai veikti,kai leliukas miegos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-19 14:20

Na parasysiu ir as savo pirma nestumo istorija. Leliuka planavom ,buvo daug dziaugsmo kai pamatem du raudomus bruksniukus,jauciausi nuostabiai. Po savaites emiau kraujuot,vaziuojam i ligonine,verkiu,bijau  verkia ir vyras,priemime sako per mazas nestumas,negelbesim,tada jau raudu balsu,dar karta apziuri ,guldo i skyriu. Po 3d. sirdute plaka,viskas gerai s dziaugsmo skraidau padebesiais,vaziuoju namo . Namie gulimas rezimas,valgau ir miegu,miegu ir valgau i savaite beveik po kila priaugu,bet jauciuosi tokia grazi . 7 men,vel i ligonine ,pilvas kietas,3cm atsidarimas ,sav gulejau kekviena diena klausiau lelyte sirdeles plakimo Ale as gerai jauciuos tai namo isleido ,jeeee ,kaip sakoma manu ir sienos gydo.

Nakti jauciu taip keistai nugara skaudena,ale nekreipiu demesio,gi turi pilva skaudet,niu ka jau vakaras,oi truputi vandenukas per kojas nubego,bet nedaug. Vaziuojam i ligonine . Nu saremiu nera,bet 4cm atsidarimas,del viso pikto i gimdykla veza . O jojoj kaip baisu,vel nugara skauda,ale taip smarkiai,as kaip partizane tyliu,kai klausia ar jauciu saremius sakau nu ne naktis niekas nebeateina,as gi jiokiu saremiu nejauciu,kai pajusiu vyras pakvies sesele Jau net nebezinau kas kiek laiko man ta nugara nezmoniskai skauda,luzineju,o kaip noreciau rukytos desros. Vyras visdelto ikalba daktariai paskyt apie ta keista nugaros skausma ,abziuri,ogo 8cm,saremiai jo tokie kad kitos rekia. Ai tai cia ir yra tie saremiai kazkaip iskart uzsimaniau rekt ir skustis kaip man skauda ir pan,vyra vaikau kaip paselus duog gert,nenoriu gert ,ateik ,pasitrauk ir t.t.

Oi o kas cia dabar kazko kaku noriuuuuu ,oi negerai negerai ka daryt Vyras nebeklauso manes varo jieskot pagalbos,as nebegaliu kentet jau ,oi stumiu,aplink nieko ner,ai pagimdysiu viena,kolukietes po krumais gimdydavo,tai ko as negaliu . Ibega daktare saukia nestumk,koks nestumk kai manes kunas nebeklauso . Gerai stumk ,nu stumiu,vienas ... oi mirsiu   ,aaaa,neturiu jegu,nemoku,nesigauna     ,dar karta stumiu ,zeme su dangum maisosi   Ir dar karta aaaaaaa . Oi jau jau yra,o ko neverkia ?  Pagaliau girdziu verkia,paguldo ant pilvo ,toks siltas,slapes ir melinas melinas mazulytis mano dukriukas virkstele 4 kart apie kakliuka buvo apsivijus,bet viskas gerai baigesi . Mano dukryte,mano sirdele,mano Rusnyte as verkiu is laimes  

2008-12-22 14:58

Juokas pro ašaras: ir prisijuokiau , ir sugraudinai ant pačio galo 

Geriausia vieta "man ta nugara nezmoniskai skauda,luzineju,o kaip noreciau rukytos desros."

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-22 20:44

Jo kai prisimenu kokia kvailute buvau,kad nesupratau, kad ta skaudanti nugara tai saremiai

2

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Justas