Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumo istorijos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-25 17:27

Kiekvienai, papasakojusiai išsamią nėštumo istoriją, Mama.lt dovanos knygą iš Knygų klubo.

Tad paskubėkite pasipasakoti :)

Akcija baigsis su atskiru pranešimu.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-25 21:53

Giedre 2008 11 25    

Kiekvienai, papasakojusiai išsamią nėštumo istoriją, Mama.lt dovanos knygą iš Knygų klubo.

Tad paskubėkite pasipasakoti :)

Akcija baigsis su atskiru pranešimu.

noriu pasiteriaut, kiek smulkiai ir kiek issamiai reikai papasakot?ar cia kazkokius isidemetinus ivykius pojucius reik papasakot?

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2008-11-26 10:08

Na dienoraščio neveskite ;)  nebent to norite

Manau, kad zydrosios istorija verta knygos

2008-12-01 18:39

Na? Tai kurgi jūsų istorijos, kaip laukėtės savųjų leliukų? 

Pamąsčiau, kad mano istorijos neįpatingos: nei sirgau, nei problemų kažkokių buvo, bet paskui pasukau galvelę, pasukau ir supratau! Juk vien tik vaikelio laukimas yra pati nuostabiausia istorija ;)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-12-02 10:05

oi ačiū Giedrute,kad pastebėjai šią istoriją. bet kitos man įdomesnės, nes paprasčiau viskas vyko ir be didelių stresų.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2008-12-02 12:18

Dar Dulkė žadėjo savo istoriją papasakoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2008-12-02 15:23

Cia tai tikra teisybe,,,as manau, kad visos istorijos ypatingos ir unikalios. Tai labai puiku, kad be jokiu ligu laukimas vyksta....tuom reikia tik dziaugtis, bet tai nereiskia, kad tie laukimai neypatingi.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2008-12-02 19:42

Bandysiu papasakoti ir savo istorija, kuri nera kažkuo ypatinga, išskirtine, taciau jos kurinukas  - tikras Dievo stebuklelis...
Kai laukiausi, to nezinojau daugiau nei tris menesiukus, todel drasiai vaziavau ziema ilsetis i siltus krastus, ten ejau i i baseinus, i visokias pirtis {turkiška, suomiška, rusiška ir pan.}, kopiau i kalnus, sokinejau per bangas, zodziu elgiausi, kaip kokia sesiolikine. Bet ar as galėjau kitaip?{pries tris metus turėjau nesivystanti nestuma, kurio metu klaikiai jauciausi ir po to visi testai nuolat budavo neigiami.} O dabar jauciausi pakankamai standartiškai. Nieko kazko neiprasto valgyti nenorėjau, kaip ir anksčiau i silke, raugintus  kopustus ir raugintus agurkus ziureti negalėjau, toliau labai megau tortus, kava. Tiesa, jauciausi pavargus vakarais, bet cia save teisinau, kalta klimato kaita, is žiemos isvaziavau i vasara., sunki tolima kelione {lektuve 5 val.} ir pan.
Po kokiu 2 menesiu skambina mano giminaite ir klausia ar pas mane viskas gerai, sako:“Sapnavau tavo vestuves, bet  labai jau keistas tavo vestuves“ Na, as galvoju, vestuves, tai vestuves, ir koks skirtuvas ar keistas, ar standartines...Tuo ir baigesi, pamirsau ir gyvenu toliau.
Apie ketvirta menesi jau kazkas ne taip: pirmu mėnesiniu ner, pietauju 2 kartus dienoje, vis vien nesoti...nusiperku testa,Valio!Teigiamas! Uzsirasau pas gydytoja, nueinu, echoskopu ištiria, sako 16 savaiciu, galvoju suklydo, netikiu, kad tiek daug. Bet jei gydytojas sako, tai zino. Griztu namo, prisimenu giminaites sapna, pasiziuriu sapnininko reiksme, kuri reiskia seimos pagausėjima...

Na o dabar jau supuoju beveik 4 menesiu lelyte. Ir visiem gyriuosi, kad mano nestumas truko 5 men.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2008-12-02 22:25

as taip pat nezinojau,kad es nescia iki beveik 3men.Kadangi dirbau fizini darba,menesines nereguliarios...tai kai pasidariau testa,tai ir valgyt normaliai pradejau ir is uzsienio greit  namo keliavau net 12val.ooi kaip vyras mane lepinoNėštumo istorijos

2008-12-03 10:22

Oj kaip primena mano pirmąjį nėštumą :D

Vasarą išvažiavau į kelionę su draugėmis, o mano būsimasis vyras liko Lietuvoje, nes tuo metu dirbo ir neturėjo atostogų. Galvom ėjom tos kelionės metu: ir nemigo naktys, ir atrakcionai, ir visokie bajeriai - gerai, kad alkoholio nevartojom... kaip dabar pagalvoju... Na mėnesinės irgi nereguliarios - 62 dienos praėjo, nuėjau pas gydytoją - patikrino, sako, nieko nėra, testas neigiamas, tuoj pasirodys tos tavo dienos.

Galvoju, na ką  - laikas leistis vaistukus, kur kažkada klinikose išrašė. Neatsimenu, kaip tie vaistai vadinosi, bet jų esmė ta, kad jei laukiesi - tai apsaugo nėštumą, o jei ne - iššaukia mėnesines. Bet galima ne daugiau kaip tris ampules leistis. Susileidau tris - nieko

Pasidarau testą - teigiamas :)

Ėjau pas gydytoją į klinikas - sako, jums 5-6 savaičių nėštumas. Aš patenkinta topinu namo, išsitraukiu kalendoriuką Kaip tai 5??? Tai pagal paskaičiavimus aš nuo savo draugės pastojau, būdama užsienyje :D Nes prieš tai tikrai nesimylėjau su savo brangiausiuoju :D

Tai va :)  O pasirodo pastojau aš kaip filme (nes sėdėjau ilgai prie to kalendoriuko ir atkasinėjau, kur kada ir kaip :) ) savo išleistuvių vakarą :) Ir išnešiojau 41 savaitę ir 6 dienas, kaip ir antrąjį :)

Na va - misija atlikta, mano abi istorijos papasakotos ;)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-12-04 09:14

tai aišku, kad visi laukimai yra įpatingi ir nepakartojami, tik kai kurie būna labai įtempti ir nervingi, o kai kurie labai stebuklingi. tačiau vistiek visi nepakartojami

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-12-05 13:52

Giedre 2008 12 02    

Dar Dulkė žadėjo savo istoriją papasakoti

Dulkė žadėjo žindymo istoriją ;)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-06 14:40

tai va, papasakosiu savo nestumo istorija, tikuosi, pas nieka tokios nebuvo ir nebus.

o viskas prasidejo taip: ryte pabudus kazkaip draugui uzsiminiau, noriu leliaus, na, be abejo, ka jis galejo ats jei ne, oj, dar per anksti, palaukim ir pan, tuo viskas ir baigesi, paskui ilgai nesimatem jam darbai, man darbai. mazdaug po 3 sav susitikau su drauge, kadangi ilgai nesimatem, nutarem atsvest :D bet po puses taures vyno mane supykino, tada drauge juokaudama sako, einam nestumo testa pirkt, na ir nuejom, ir mano didziai nuostabai, pasidarius ryte testa suzinau, kad laukiuosi. pirmieji zodziai buvo "labas mazyli" nzn jau tada pajutau, kad turesiu berniuka ;) 100% jau tada supratau, kad su vaiko tevu nebusim kartu, tad jam pasakius naujiena sms zinute, prasidejo kosmaras :( priekaistai, izeidinejimai, isakinejimas darytis valyma ir pan. po savaites tokiu sms ataku viskas baigesi, pradziai naujiena pasakiau mamai, ji tp lb apsidziauge :) bet kai tetis suzinojo, jam buvo sokas, jis ikalbinejo darytis valyma, vien pagalvojus apie ta ziauru dalyka, pradedavau zliumbti :( as nenusileidau ir galu gale tevas apsiramino ir  susitaike su mintim, kad as laukiuosi ir gimdysiu :) na, man teko patirti ne tik rytini pykinima, bet pykino beveik po kiekvieno pavalgymo, niekas nepadejo, nei gyd israsyti milteliai basika nuo pykinimo :( taip kankinausi gal iki 4,5men. idomiausiai buvo matyt kaip is pilvo formos bando atspet kas bus, berniukas ar mergaite, vieni sake 1 kt kita :) net juokinga darydavosi.

sulaukiau ir netiketos zinios, parase mano jau buves draugas, atseit jis nori pakalbet kas ir kaip, na, galvoju nuvaziuosiu pakalbesim, issiaiskinsim ir viskas, bet nuvaziavau, pamaciau ir issilydziau... na, vel lyg ir buvom kartu. viskas buvo puiku, mazius vystesi gerai, svoris augo neblogai :) (per visa nestuma priaugau apie 16 kg.) jauciausi jau puikiai, dar 1 is maloniausiu nestumo ivykiu, uzsirasiau  3D ir 4D echoskopijai su gyd konsultacija :D tai buvo neitiketini vaizdai ir garsai, maciau, kaip mano mazius judina rankyte, maciau jo veiduka jo sirdutes plakimas dar iki siol skamba man ausyse :) iki db dar vis pasiziuriu tuos darytus irasus ir foto  deja, viso sito nemate busimas tevelis, jam tai buvo neidomu, vien ka norejo zinot ar tikrai bus bernas. mane aplanke dar 1 nestumo neganda, remuo... :( drauges juokesi, bus plaukuotas (jis toks ir gime, su daug plaukuciu :D ) sulaukus nustatyto gimdymo termino, nepagimdziau, tad vel apsilankiau pas savo gyd. ji dave siuntima i ligonine, nuvykus ten, apziurinti gyd, apsauke mane, ko as cia atvaziavau, man dar ne laikas ir dar vos ne visa sav, nes tipo mano gyd blogai paskaiciavo... na, vel su sukrautu "cemodanu" :D grizom su mama namo, po keletos dienu nuvykau pas drauga, pajutau nedidelius nugaros skausmus, supratau, prasidejo saremiai, visai nepanikavau, nes zinojau, kad greit viskas cia nesidaro...  jutau vis stipresnius ir daznesnius skausmus, tada jau buvo apie 1 val nakties, ppasekus laikrodi, pastebejau, kad saremiai kartojasi kas 5 min, tada sedau i savo masiniuka, atvaziavau pati namo, tada dar atsiguliau truputi pagulet, bet ziuriu, kad skausmai vis stipreja, pazadinau mama, issikvietem greitaja ir 3 val nakties buvau jau ligoninej, kol viska uzpilde, gimdykloj buvau apie 4 val., o 10,37 ryto gime mano mazylis 3,950 kg ir 56 cm :D pagimdziau, na neturiu su kuo lygint, bet mano manymu nesunkiai. kai man pasake, kad jau turiu sunu, paklausiau ir ka? viskas? tai ir gyd. ir akusere, ir mama, nes gimdyme ji dalyvavo, pradejo juoktis, tipo, o ko tu dar nori? :D :D :D :D tei va, o su teveliu, nebendraujam, jis sunaus net nemate... na ir nereik, mes ir be jo lb puikiai gyvuojam, turesim kt daug geresni :D

tai va tokia ta mano istorija :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-06 17:55

Esi tikra saunuole! Stiprybes ir toliau isllikti optimiste ir didziausios sekmes jums su suneliu.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-06 21:44

ACIU   tokie ir esam ;)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2008-12-06 23:12

papsakosiu as savo nestumo istorija....

Taigi pajutau simptonus  as pries metus, panasiai kaip dabar gruodzio pradzioj, bet bijojau nusivilt tai ir nesitikrinau.... tai iskenciau nesitikrinusi iki kuciu ryto,,, kuciu ryta atsikelem ruostis i svecius pas mano mama....
tai va nieko nesakiusi vyrui nuskubejau i vonia daryt testuka....  padariau sedziu ir laukiu.... o sirdis i uzkulnius jau nuriedejus.... sulaukiau... vajei du bruksniukai  nubegau pas branguji ir pakisau testuka, nei zodzio nepasakiau... tas paziurejo ir klausia kas cia :D as verkt pradejau... laimes pilnos kelnes , juk as

tai ir pasidejo mano puikiosiso sventes... bet niekam nesakem, per kucias sedim visa seima as issisiepus iki ausu tyliu ... tai va taip istylejau daugiau nei menesi... pirmiausia pasakiau sefui :D  nes reikejo kito zmogaus ieskot :D ir tik paskui mamai pasakiau :D daugiau niekam ilga laika...

bet deja atejo nelemtinga vasario 9 diena.... berods penktadienis buvo, uzsikvieciau i svecius pussesere.. galvoju reik namus apsitvarkyt.... tai ka, as i keliukus ir kambarius plaunu, nieko blogo nepagalvojau....
bet vakare kai jau sveciu sulaukiu... isgastis didziausias... kraujas..... persigandau baisingiausiai... is tos baimes ir nerimo apsiverkiau... gerai kad ramiu nervu pussesere, sako lekiam i ligonine, tai greit susiruosem ir islekem i Klaipeda.... ten labai greit sulaukem gyd apziuros, bet aciu Dievui viskas gerai... vaikiukas sveikas gyvas.... bet del sventos ramybes pagulde i skyriu... isgulejau apie savaite.... gryzau namo, bet po poros dienu vel tas pats :( vel kraujas, dabar dar daugiau, vel i ligonine, vel i skyriu... lasalines,,, ir baimes akys pilnos asaru... vel savaite ligoninej..... po ligonines biliotenis, namie sedziu, guliu ir viskas nieko nedarau.... atrodo viskas puiku, jauciuos gerai, biliotenis baiges.... isauso grazus rytas, einu pas gyd. uzdaryti biliotenio. Bet kol nuejau (kelio gal kokios 5min) kazkaip pajutau kazka negero... poliklinikoj nuejus i tualeta ziuriu kraujas :(

tuoj lekiau pas gyd. sakau kazkas vel negerai.... gyd irgi issigando, sako lek i ligonine.... vel ligonine, vel tas pats....
tai va taip beveik du men isbuvau bilioteny - ligoninese arba namie…. Tada daugiau nieko ir nedariau kaip tik meldziaus ……
bet pagaliau baiges rizikingas laikas…. Issaugojau savo maziuka, Dievulis padejo…
atsirado jegu…. puikiai jauciausi… ir taip likusi nestuma rupinaus savimi saugojau savo pilvo gyventoja.
Atrodo net nejutau kaip greit praleke tie menesiukai, visiskai nevargino manes maziukas…. daug ka nuveikiau per ta vasara, net zvejot kas savaitgali su vyru vaziavom, kai niekad to gyvenime nedariau... ir labai net patiko, neveltui laukiausi sunaus :D  
Buvo nuostabu…. Tai va po tokios sunkios pradzios gime mano mazylis po cezario operacijos, nes per islikimo kova atsisedo ir nesiruose apsiverst :D
o apie savo greita gimdyma rasiau gimdymo istorijose :D

2008-12-08 13:31

Vikte, tikrai nuotaiką pakėlei - daugiau tokių mamų, kurios blaivų protą išsaugo : myli tai myli, bet vaikas svarbiau už visas meiles-seiles, nes įtariu, kad dauguma tokiu atveju darosi išvalymus, kad tik brangiausiąjį išlaikyti. Tipo, bus tų vaikų....

Bet tai man įdomiausiai - kaip tu su sąrėmiais pati varavai??? Dabar mąstau - čia už tai tau reikėtų diržą duoti ar medalį?  :D

2008-12-08 13:39

Vat po tokių istorijų įvertini, ką reiškią laukti ir turėti vaikų... Kažkodėl aš taip įtariu, kad senais gerais laikais, kai karvės vienoje troboje su žmonėmis gyveno :D Būčiau turėjus 20 vaikų per visą savo gyvenimą Nes mano du nėštumai tokie jau yra.

Bet visuomet džiaugiuosi, kad galiu turėti vaikų ir kad nėra jokių problemų jų susilaukti ir tikrai tikiu, kad tai - Dievo dovana

Ir iš viso - palauks tos visos grindys ir dulkės ;) Reikia save kaip kiaušinį saugoti :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-12-08 14:38

Mano sesuo lygiai ta pati patyre - kaip kiausinis du menesius pragulejo del gresiancio persileidimo. As kartu su ja isgyvenau ta siauba. Bet tokiose situacijose visada atrandi jegu kovoti.  Ir dziaugiesi gimusiu stebukliuku. O dulkes ir girindis sutvarkys vyras.

2008-12-08 16:49

aha vaiksciojau kaip kiausinis as :D   nieko nedariau nieko neveikiau pavojingo, vyras namus tvarke ir valgyt daznai dare per ta laika :) buvau lepinama visu :)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Linas