Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Galbūt ne visa...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-12-02 12:58

Medos atėjimą susapnavau anksčiau nei parodė testas. Prieš man pastojant mūsų draugų kompanijoje labai padaugėjo nėštukių ir jaunų mamyčių… O aš, kai ne prie jų, ir net ne planuose, (Mes su vyru dar sau porą metelių norėjom pataupyt) tai aš taip su jom, tom pažįstamom nėštukėm, kalbu labai atsargiai… Galas žino, kuo tą besilaukiančiąją gali sutrikdyt ar įskaudint… O šiukštu negalima jaudinti… Tai jau pokalbiui į pabaiga, aš taip sakau: - Na gerai, mergiotės, kai jau galėsit ir turėsit laiko pasukit… Aš tai visada laisva…
O man viena “pasiutus mergiotė” (mano buvusi klasiokė Jūratė ) sako:
- Nieko nieko, neskubėk… Ir tau tuoj laiko pritruks, nes tu juk irgi laukiesi…

Man po tų žodžių šokas… Pabudau iš sapno, pažadinau vyrą, o iš to susijaudinimo pati jau nieko nebesukalkuliuoju, tik vyro klausiu, kada tos mano dienos buvo. Nes kaip tyčia paskutiniu metu, nei kalendorėlio nežymėjau, o ir datos kaitaliojosi… Nors tu ką daryk…
    Ir neramu baisingai, nes atsimenu viena gerą naktelę, kai dar klausiau savo brangiausiojo ar neprisižaisim, o jis tik pusiau juokais: na ir kas, kad jau ir laikas…
     Tai va…
Bet tai dar nebuvo pabaiga. Tą patį rytą prieš darbą (o pabudau 6-tą val. ryto, ir dar vyrą prikėliau) nulekiam į vaistinę testų… Tris!  Kad tikriau būtų… Ofise, kol dar viena, staigiai į tualetą… Brūkšnelis vienas… Jau ramiau galiu ramiai dirbti… Prisidegiau cigaretę, paskambinau vyrui, pasakiau, kad kvailė prisifantazavus būsiu… Aprimau… Bet kažkas dar krebžda… Ir dienelės mano neskuba… Po penkių dienų neiškenčiau… Neramu vis tik… Antrą testuką… Sėdžiu laukiu… Viena juostelė … na nuėmė nerimą… Imu telefoną skambint vyrui… ir tuo metu testuko langelyje atsiranda plonesnė nei plaukas antra juostelė, o viduje viena mintis: taip ir žinojau, kad be reikalo nesusapnuosi buvusios klasiokės ir dar besilaukiančios, ji dabar ir taip turi ką veikti…
O neilgtrukus sužinojau, jog per pirmą testuką tebuvo 7 dienelės… mažoka… 

O moralas sapno toks, nežinau ar tai bijoti ar tai džiaugtis nėštukes sapnuojant, bet, kad laukiuosi tai jau tikrai džiaugiuosi, ir exklasiokei padėkojau, kad perspėjo, o tai nemėgsta vaikiukai vakarėlių ir žalingų malonumų… ir ką tas mano sapnas galėjo reikšt???

Taip ir prasidėjo mūsų su dukryte kelionė kartu, su nerimu dvejonėm ir didžiule laime.

Dabar (2006 06 01) jau drąsiai galiu pasakyt, kad tie 9 mėnesiai buvo patys patys mano gyvenime (kol kas), ir pažiūrėkit  , tai sakau aš, ta kuri visada nemėgo mamiškų - leliškų sambūrių, kalbų apie tai, kiek kas pagugavo ar dar blogiau  - pakakojo…  Žodž, net buvus anti mama   , nėštumu beprotiškai džiaugiausi, o dar jei ne tie 90 kg  ir drabužiai ne tie kurie gražūs, o tie į kuriuos dar įlendi… Po šiokios tokios pertraukos (2 mėn.) situacija matosi aiškiau… gerai, bus ko pasiilgti…

2008 12 02

Vis dažniau pagalvoju apie tą palaimingą būseną ... Gal greit įsidrasinsiu vėl ir užkalbinsiu kokį angeliuką sėdintį ant debesies...

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-02 13:38

Bet tikrai taip jau būna, kad apie vaikelį praneša sapnai :)

Kai aš mergaitės laukiausi, buvo jau devintas mėnuo, tris sapnus susapnavau. Pirmas buvo, kad gimė toks berniukas - gražus gražus, ryškios mėlynos akys, gan didelis. Aš jį imu ant rankų, o mintyse galvoju - ne mano vaikas... Ir antras toks pats sapnas buvo. O trečiasis, kad gimė mažutė mergaitė - tokia smulkutė, tokia išvargusi po gimdymo ir man taip gera ant širdelės: mano vaikas,  mano mergaitė

ir tikrai mergaitė gimė, nes nežinojau iki to laiko, kas bus :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-12-02 14:55

Nu bent ne man vienai šitaip... Dabar debesų vaikius kalbisiu sapnuose

Paskutinį kartą redagavo: BigZ (2008-12-02 14:55)

parbėgu, o štai ir aš...

2008-12-04 10:43

beje tuo sapnu visokios mistikos šmistikos nesibaigė... Kai jau Meda gimė nuolat mintyse prašydavau, kad tik ji greičiau augtų ir užaugtų ir galėtų man padėt, pasakyt, ko jai reikia. Tai Meduoliukė taip ir augo, kaip ant mielių ir dabar auga ( 2m 8 mėn o jau 99 cm ir 16 kg), o ir kalbėt labai anksti pradėjo (1m 4 mėn jau dvižodžius sakinukus naudojo) ir taip vis nenutildama, dabar jau ir visas visas raides taisyklingai žodžiuose ištaria... Paskubėjo, matyt, įkalbinėjimams pasidavė.

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-08 13:33

Įtariu, kad kalbos gausa ir visa jos dovana nuo mamos ir tėčio priklauso ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Galbūt ne visa istorija,...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja