Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Vieni nervai: idealios...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2009-04-28 12:31

Vieną sykį viena mano pažystama moteris papasakojo ,kaip susitvarkė su vaikais gatvėje.Pabandžiau ir aš.Ėjau su vaikučiais šaligatviu ir jie tarpusavy pradėjo peštis ,triukšmauti.Man jau pasidarė dėl to labai gėda ir aš vietoj to ,kad juos subarti,tyliai perėjau į kitą gatvės pusę ir einu sau ramiai ,kaip neoažystu.Staiga jie nuščiuvo pamatę mane,išsigando,pagalvojo kas čia su jų mama darosi,taip apsiraminę grįžom namo.Mielos mamos pabandykime pergudrauti vaikučius .Sėkmės

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-29 13:36

Turbūt tikrai ne visos esame gimę būti idealiomis mamomis .Aš labai svajojau apie vaikelį ir kai jo sulaukiau, supratau, kad tai ne taip lengva ir mano geras ir ramus būdas kažkur išgaravo. Auginu "hiperiuką" , todėl dažnai raunu plaukus nuo galvos ir galvoju ką daryti. Mano sūneliui ožiukai išlenda labai dažnai, nors dar visai mažas, vos dvejų. Ir nei apkabinimai, nei gražios kalbos, nei uždarymas kitame kambaryje ar statymas kampe visiškai neveikia. Nebūna jis kampe ar kitam kambary, lekia iš paskos ir spiegia iš pkčio, kad negauna ko nori. Bandėm ir dėmesį kitur nukreipt ir niekas neveikia. Tada ir lekiu kuo toliau nuo jo, kad nepliaukštečiau, nors yra buvę atvejų, kad tik tokiu būdu vaikas nurimsta, tada apsikabina ir būna viskas gerai. Nervai mano tikrai jau "ant ribos" ir nežinau, kaip kovoti su stresu. Prie streso dar ir nuovargis prisideda, nes mažylis vis dar naktim verkia ir taip jau du metai. Tokiu atveju mąstau, kad mamoms turėtų paminklus statyti, juk taip sunku užauginti tuos padykėlius. Stiprybės visoms!

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-29 14:43

:)  Aha - apie paminklus ir aš esu pagalvojus :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-04-29 15:49

Sakot paminklus? Tai gal tiktų paminklai iš krūvos neplautų indų? Netinka? Tai gal iš krūvos sauskelnių? Irgi ne? Na tuomet būkim tik mamos, o paminklais lai būna laimingi ir stiprūs vaikai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-04-30 11:55

na jau ne - nepritariu, as tik mama buvau pirmoje santuokoje, o vyras- kuom nori,

o dabartinej santuokoj nenoriu ir nebesu tik mama, bet ir zmona ir moteris - juk labai svarbu, kad pati gerai jaustumeis ir vaikams leistum tai suprasti- tada ir jie jaus pasitenkinima, o ne kalte

2009-04-30 16:02

Tikriausiai blogai mane supratai mangerai, aš tik pajuokavau. Tai ir turėjau mintyje, kad pirma turi pasijust laiminga, o tada ir sunkumus lengviau įveikt

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-01 22:54

As sedziu ir galvoju, reikia dziaugtis maziukais kol jie mazi, myleti juos, globoti, kai reikia ir bausti. Vis tiek mamos jiems busim pacios geriausios, nes tik pas mus gaus silumos, karstu bucinuku, svelniu apkabinimu.Gaila ir kartais taip skaudu kad nubaudi vaika, bet baudi ne be reikalo.Aisku visko buna ir PMS kankina ir siaip kazakokia nevykus diena ir vaika apreki be reikalo, bet is to ir susideda gyvenimas. Visi mes turim nervus, kantrybe-jie anksciau ar veliau prieina riba, issikrauni ir vel gerai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 28

2009-05-02 09:26

Visiškai pritariu tau, Doriuks, reik džiaugtis leliais, kol jie maži.. Man jau gaila, kad mažiausias mano taip greit auga Tik  va tų išsikrovimų ant vaikų kad būtų kuo mažiau... Ech, bet ne visada išeina, mamos irgi žmonės.. Rodos žinai teoriškai, kad reikia taip ir taip, o kai susideda viskas - pervargimas, pykčiai su vyru, dar kasnors ir dar vaikas užsikapryzija, imi ir nesusivaldai.. Aš tai visada graužiuos po to

Išgirdau per vieną paskaitą  dar tokį patarimą, kai įsiūtis suima ir putos drimba iš nasrų - atsidarai šaldytuvą, ir kviepuoji šaltą orą - padeda atvėst

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-06 16:06

o man baisu pasidare cia pasiskaicius... nu tikrai ir pagalvojau Dieve tu mano tai kas manes laukia??? viena nuo vaiku per gatve lekia, o sie apsiziureja nesupranta kas cia atsitiko; kita mamyte pataria galva y saldytuva kisti kai putos jau is nasru drimba. man dar sunkoka ysivaizduoti kas yra ideali mama, nu bet kur cia idealai kai tokios priemones, tai ka mes auginam vaikus ar velniukus?na man daug cia klausimu kyla del tu idealiu mamu, as nei kiek neabejoju kad kiekviena is musu noretume tokia buti ir visoms linkiu to... o as kol kas auginsiu savo angeliuke nu ir bandysim isvengti tu baisiu velniuku su ragiukais. Tiesa apie ar jus ideali mama paklauskite savo vaiku. Nei kiek neabejoju kad jie atsakys TAIP.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-05-06 20:22

Mes kazkur begame,skubame,nespejame, o realiai taip nieko ir nenuveikiame.Musu seneliai,kurie atrode niekur neskuba,daug daugiau visko nuveikdavo:beziuredami vaikelius aude,mezge,siuvo,siuvinejo ir visu darbu pagrindine asis buvo VAIKAS. Ir is tiesu, ar ne vaikas yra gyvenimo esme ir prasme? Ar ne del jo ir ne jam reikia gyventi? Tik berekdamas vaikelis gali atkreipti i save demesi,kad suaugusieji nors syki isklausytu,suprastu ir t.t. ir prisiminkime save:"Ar ne paciame idomume,kai pats zaidimo vidurys, mums mama per langa susukdavo ta nelemta fraze "pietus paruosti"...o valgyti visai nesinoredavo, o taip butu buve idomu baigti zaidima, nors jis truktu gal kokias 2 val.,bet atrodytu,kad tik 10 min. Jei vaikeli auginam, norim nenorim turim viska protingai susiplanuoti:jei norim,kad vaikiukas butu psihiskai sveikas, negalim jo skubinti,rekti ar siaip kazkaip kazka daryti,kad vaikelis neprarastu pasitikejimo savimi,savo jegomis,kad jis nepradetu jaustis kazkokiu nepilnaverciu,kuriam tevai sakytu tu to ar ano nesugebi. Vaikeli reiktu girti uz bet kokia nuveikta veikla,ar jei nuveikti ideta pastanga. Prisiminsiu save,kai mamyte mane vesdavo darzelin.O as taip megdavau pamiegoti, o taip neidavo kojytes...Tai ji leisdavo man truputuka paeiti, zinoma mane pagirdavo,kaip as sugebu pati graziai eiti, o veliau nesdavo...o prie darzelio duru pastatydavo ir sakydavo: "Tu labai gera ir didele mergaite,as taves nesti negaliu,nes jei aukletoja pamatys,tai pamanys,kad dar tu maza..." o as juk norejau buti DIDELE. Ir as net nesupratau,kad mano mama skubedavo ir del to nesdavo mane,man nereikedavo jai is paskos begti, nes jos vienas zingsnis, o mano matyt 6... Bet koks malonumas butu mums patiems ir zinoma vaikeliui, jei nusileidziam iki jo zaidimu, pildom jo svajones ir po truputi itraukiam ji i savo veikla. Cia vel prisiminsiu savo mama,kai su ja eidavom uogauti.Man duodavo labai maza krepseli ir man nematant i mano krepseli iberdavo uogyciu,jei pamatydavau, sakydavo,kad sumaise krepselius...O man, atseit pririnkus pilna, koks budavo dziaugsmas! Kaip man patikdavo ispilti i jos krepsi ir vel, vel rinkti... Arba su baba daryti kalediniai is siaudeliu zaislai! Kokie silti prisiminimai! Leiskim, kiek galima ilgiau vaikeliui buti vaiku:svajoti,zaisti...Suspes skubeti!

2009-05-06 20:27

pareigune 2009 05 06    

o man baisu pasidare cia pasiskaicius... nu tikrai ir pagalvojau Dieve tu mano tai kas manes laukia??? viena nuo vaiku per gatve lekia, o sie apsiziureja nesupranta kas cia atsitiko; kita mamyte pataria galva y saldytuva kisti kai putos jau is nasru drimba. man dar sunkoka ysivaizduoti kas yra ideali mama, nu bet kur cia idealai kai tokios priemones, tai ka mes auginam vaikus ar velniukus?na man daug cia klausimu kyla del tu idealiu mamu, as nei kiek neabejoju kad kiekviena is musu noretume tokia buti ir visoms linkiu to... o as kol kas auginsiu savo angeliuke nu ir bandysim isvengti tu baisiu velniuku su ragiukais. Tiesa apie ar jus ideali mama paklauskite savo vaiku. Nei kiek neabejoju kad jie atsakys TAIP.

Jei pati vaikiuko netureciau,perskaicius visus pasisakymus,pradeciau bijoti tureti vaikiuka.Mamytes, nereikia nuo vaikiuko begti per gatve,nereikia galvos kisti i saldytuva,o reikia elgtis su vaikiuku,kaip jus pacios norit,kad su jumis bendrautu.Vaikiukai yra musu kopijos,jie megdzioja musu paciu elgesi. Konflikduodamos pacios,issaukiam konflikta ir taip prasideda grandinine reakcija.

2009-05-06 20:35

viktorija777 2009 04 29    

Sakot paminklus? Tai gal tiktų paminklai iš krūvos neplautų indų? Netinka? Tai gal iš krūvos sauskelnių? Irgi ne? Na tuomet būkim tik mamos, o paminklais lai būna laimingi ir stiprūs vaikai

Mamytes, ko jus nervinates del neplautu indu ar nesvariu sauskelniu? Palikit indus vyrams plauti, retkarciais sauskelnes irgi kam nors duokit pakeisti.O jei siandien nera sveikatos issiplauti grindu,tai ir nereikia,svarbiausia vaikutis auga dvasiskai ramioje aplinkoje,o ne nuo buitiniu darbu "nusikalusios" mamytes aplinkoje

2009-05-06 20:40

as labai atsigaunu megzdama ,nerdama,siudama vaikiukui drabuzelius, fotografuodama ivairiu gelyciu fone vaikiuka, ,ar tiesiog kazkur  su vaikiuku iseidama pasivaikscioti...

2009-05-06 22:08

Žiūriu pilnos optimizmo gintarep ir pareigūne .  Jūsų vaikiukai dar maži ir kaip suprantu jų tik po vieną turit. Mes nedepresuojam, o patirtimi dalinamės.  Auginam mes "vaikus - ne velniukus" todėl ir žiūrim į juos kaip į vaikus, o ne į augalus. Sakot vaikai mūsų kopijos? O ar kartais nepamiršot, kad jie ir asmenybės .  Sena gera lietuviška patarlė "maži vaikai- maži vargai. Auga vaikai, su jais ir vargai"

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-07 10:32

Auksiniai žodžiai"maži vaikai-maži vargai" taip jau yra kuo didesnis tuo vis daugiau rūpesčių iškyla. Mane daug kas vadina per griežta mama, bet aš save vertinu kaip teisingą mamą, na man tokios priemonės kaip palikti vaikus ir pereiti gatvę tikrai nepriimtini ir pasakyčiau net baugoki, nes nežinai kaip vaikas sureguos.Bet balso pakėlimas ,beržinės košės priminimas, man priimtinas. O tie kritimai isteriški tai pasakyčiau taip, krenta tie vaikai su kuriais jau terliojasi tėvai, o ne auklėja.

Turiu savo rate ne vieną pvz. krenta vaikas, klyke rėke, o mama priėjusi glosto ir guodžia oi mažuti tik tu nerėk, susitarsim ar nupirksiu ką tu nori ar dar kas nors. Juokinga žiūrėti, išeina , kad vaikai auklėjasi tėvus pagal save kaip jie norėtu , kad šokinėtu jie , o ne tėvai vaikus.

Tokių glostyšmu ir nesileidimu tikrai netoliaruoju ir man tikrai nepriimtini.

2009-05-07 10:37

kiekvienas auklėjame taip, kokį supratimą apie tai turim. Beržinės košės neverdu, todėl ir ieškau būdų, kaip parodyti vaikui, kad taip daryt negalima ir kaip pačiai išlikt ramiai ,nors atrodo garas net per ausis veržiasi

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-07 10:42

na beržinės košės sūnus per 7 metus yra paragavęs 3 kartus, bet tikrai į naudą buvo. Aš pati per savo vaikystę esu paragavusi 1 kartą ir dabar prisimindama tėvus tik gerbiu, kad ryžosi tam žingsniui nes man buvo pamoka visam gyvenimui  

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-07 10:42

kristulka26 2009 05 07    

Auksiniai žodžiai"maži vaikai-maži vargai" taip jau yra kuo didesnis tuo vis daugiau rūpesčių iškyla. Mane daug kas vadina per griežta mama, bet aš save vertinu kaip teisingą mamą, na man tokios priemonės kaip palikti vaikus ir pereiti gatvę tikrai nepriimtini ir pasakyčiau net baugoki, nes nežinai kaip vaikas sureguos.Bet balso pakėlimas ,beržinės košės priminimas, man priimtinas. O tie kritimai isteriški tai pasakyčiau taip, krenta tie vaikai su kuriais jau terliojasi tėvai, o ne auklėja.

Turiu savo rate ne vieną pvz. krenta vaikas, klyke rėke, o mama priėjusi glosto ir guodžia oi mažuti tik tu nerėk, susitarsim ar nupirksiu ką tu nori ar dar kas nors. Juokinga žiūrėti, išeina , kad vaikai auklėjasi tėvus pagal save kaip jie norėtu , kad šokinėtu jie , o ne tėvai vaikus.

Tokių glostyšmu ir nesileidimu tikrai netoliaruoju ir man tikrai nepriimtini.

va cia tai pritariu simtu proc. as taip pat sieksiu buti butent tokia mama. o patys tevai dazniausiai ir uzaugina vaikams ragiukus. o paskui uztai ir lekia prie saldytuvu. o del lekimo per gatve siulyciau kitoms gerai pagalvoti, nes net nespesit apsidairyti kai vaikai leks paskui o pamacius toky vaizdely tai pati mama manau balute padarytu. taigi sis metodas man kelia daugybe abejoniu. patarles ir patarimus ne visoms pritaykisi... taip as esu optimiste, ir kol kas mazi tie mano vargai, taciau reikia ruostis didesniems, o ne sedeti kampe ir pesimistiskai galvoti... jau dabar skaitau literatura apie triju metu krize, ieskau yvairiu metodu, patarimu o paskui bandysiu taikyti praktiskai... o zinokit paskaicius kai kuriu pasisakymus tai tikrai atrodo kad velniukai o ne vaikiukai auga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-07 16:12

Vaikai labai skirtingu charakteriu, todel ir "öziu" varymo metodai skiriasi. Mergaites yra mergaites, kad ir kokia uzsispyrus paveikti galima daug lengviau nei berniuka. Vaikinai sunkiai iveikiamas dalykelis, bet kiekvienam savas receptas. Ir dar nuo uzsispyrimo lygio ir tikslo priklauso. Todel  linkiu kurybos ir isradingumo kovoje su "ozeliais".

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-05-08 17:04

kuomet mano vaikas ar net abu pradeda rodyti oziukus as tiesiog ignoruoju.Su viresneliu dar bandau kalbetis kodel jis piktas. bandom ieskoti iseties ka tokio veikti kad vaiko oziukai pabegtu.Mano sunelis megsta skaiciuoti iki penkiu nors jam dar tik 3 metukai, bet jam puikiai sekas ir ji tai raminamai veikia.Kartais garsiau paleidziu muzika, o jie suklusta ir beveik visada nurimsta.

4

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Vieni nervai: idealios...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina