Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Vieni nervai: idealios...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-19 15:52

Na as tai kai nebeturiu kantrybes,tai i virtuve iseinu indu plaut,ar arbatos pasidaryt,per tas minutes ir as nurimstu ir oziukai isgaruoja tada jau gerai viskas buna Man kazkaip labai padeda kazkuom kitu uzsiimti bent trumpam .

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-22 15:01

Žinot, kokį dar fokusą prisiminiau :)

Jei vadini savo mažus ožius mažybiniais vardais ir specialiai stengiesi nekelti balso (sakai griežtai (nes jau nervai nebelaiko :D   ;) , bet slopini patį toną), tuomet vaikas kitaip klauso ir pati kažkaip nurimsti.  Nes negi baubsi ant kokio "kačiuko", "mažulkos", "katinuko" ar kito žvėriuko :)

Pabandykit ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-01-07 17:27

Na kurgi tie patarimai išblėso?  :)  Nenorit šaunios knygutės dovanų? 

2009-01-07 17:30

Giedre 2008 12 22    

Žinot, kokį dar fokusą prisiminiau :)

Jei vadini savo mažus ožius mažybiniais vardais ir specialiai stengiesi nekelti balso (sakai griežtai (nes jau nervai nebelaiko :D   ;) , bet slopini patį toną), tuomet vaikas kitaip klauso ir pati kažkaip nurimsti.  Nes negi baubsi ant kokio "kačiuko", "mažulkos", "katinuko" ar kito žvėriuko :)

Pabandykit ;)

Mums toks dalykas ,nepadeda,oziukams dzin ar mazybiskai as juos vadinu ar ne

2009-01-07 17:32

Giedre 2009 01 07    

Na kurgi tie patarimai išblėso?  :)  Nenorit šaunios knygutės dovanų? 

Tai matyt nedaug kam pavyksta ozius nugalet,tai ir p[atarimu nebera

2009-01-07 17:36

ei ei tamsi nepamaišyk kortų

Mes kalbame ne apie tai, kaip tuos ožius išvyti, bet kaip pačioms mamytėms išlikti ramioms, kai vaikučiai ožiuojasi :)

2009-01-07 17:47

Asd tik norejau pasakyt,kad kuo ilgiau ir kuo stipresni oziai,tuo sunkiau islikti ramiai ,kad ir ka bedarytum ir tadu lieka arba vergti ,arba rekti

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-04-18 18:56

visko buna ir nervukai neatlaiko,ir save kaltini kad tokia suskydusi esu.bet mamos taip pat yra dar ir moterys o jos ir silpnos ir trapios.seimynai paaiskinu kad dabar neturiu nuotaikos,pavargau,pykstu-stengiuosi sest i masina ir kur i pardovkes ar kirpykla ar siaip kur smegenis pravedint.stengiuosi kaip nors issilaikyt ir neaprekt vaiko,nes paskui zinau io io kaip gailesiuos ir griauziuosi del to.buna ir man giedre kad pagauni save begalvojant pavargau buti mama.kada povelniais baiksis ta motinyste,bet nurimus suprantu -niekada  STIPRYBES MUMS VISOMS.milekime labiau save tada ir vaiku oziai nenervins

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-04-18 19:41

Oj kaip rėkdavau, nervindavaus prieš porą metelių. 2 vaikai vos ne paaugliukai (ne mano), mažoji su savo ožiukais, vyras kaip vaikas ir dar aibė kitų bėdų.... Kas belieka: rėkdavau, paskui užsidarius pati verkdavau. Nuo to tik man pačiai buvo blogiau. Kai vieną dieną supratau, kad toks mano elgesys - nieko gero neduos, ėmiau kažkaip palaipsniui keistis. Vaikų ožiai ne pasaulio pabaiga. Su vyresniaisiais pradėjau kalbėtis, kad aš neturiu tiek kantrybės visų išsidirbinėjimus stebėt. Ir kai sukandus dantis ėmiau ne rėkt, o kalbėt - atrodo padėjo. Dabar esam ramesni visi, nes rėkimas tik pyktį iššaukia. Tai gal ir yra receptas, kurį per ašaras pati sau susikūriau.

1, Tai, kas nutiko, dar ne pasaulio pabaiga

2, su vaikų ožiais, išsidirbinėjimais kovot ramiai

3, Kalbėt su vaikais taip, kad jie išgirstų

4, Nesigraužt, jei kada kantrybė išsisemia

5, Leist kartkartėm daryt tai ką nori, o ne tai ką reikia. mes dar ir moterys, ne tik mamos, taigi, laiminga moteris- rami mama- supratingesnė šeima.

6, Jei jau niekas nepadeda, išeinu ir parūkau (žąlinga ir nepatartina) ir kol stoviu 1, tai kalu sau mintį, kad ryt bus kita diena, gal saulėtesnė ir aš turėsiu daugiau kantrybės.

IŠVADA: Negalim būt idealios ir nėra reikalo savęs dėl to graužt

2009-04-20 08:17

Super Viktorija

Kas dar kokių patarimų apie idealias mamas? 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-04-20 21:04

Na,Viktorija, tikrai super,bet kartais buna tokiu juodu dienu,kai pati nebezinai kas su tavimi darosi,norisi begti ir rekti,o kam palikti vaikus nera,va tada nei vienas punktas nepadeda  . O mano vaikai tokie pat emocionalus kaip ir as,todel kartais namie tikras zodziu musis verda,kartais ir asaros upeliais teka - visiems... As nezinau kaip kovoti su manyje tunancia ragana 

2009-04-20 21:30

Na, o tu, mamba, nustok graužtis. Jei jau vaikai tokie dideli, kad gali žodžių mūšiuose dalyvaut, tai jie turi būt pakankamai dideli ir tave suprast. Pamėgink kokį kartą viską ramiai išsakyt (nebūtinai per žodžių mūšį), na, o jei tai darai per mūsšį, tai viską pasakyk ir išeik į kitą kambarį. Vaikai turės laiko pagalvot, o tu nurimt. Bet tu sakyk, o ne rėk. Pamėgink - tikrai padeda.

2009-04-20 21:47

Čia kaip tos blondinės - ne į temą.

Žiuriu antraštė ar idealios mamos yra mistika. Štai mano nuomonė:

Ideali mama - tai tokia kokia tu gali būt, o ne kokia nori būt. Prisižiūrim, prisiskaitom, o paskui graužemės, kodėl kita gali tą, kita aną, o aš ne. Bet kita tikrai negali ką gali tu ir jai atrodo, kad todėl nėra ideali. Manau visos mes idealios vien dėl to, kad esam mamos, todėl, kad mylim ir stengiamės būt kuo geresnės ir supratingesnės (pagal situaciją). Reikia siekt idealo, o ne būt idealioms.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-04-21 11:06

zurnaluose ,laikrasciuose tik ir mirga kokios mamos laimingos ir vargo nematanciops su kudikiais....ne velnio taip nera realiame pasaulyje.ziurek mamytes nebesusitvarko su savo emocijomis,kyla grauzatis turi buti taip kaip rasoma,sakoma o man neiseina>>> o ir prasivert nera kam gi tuoj uzgraus negyvai.kaip tu gali anai pamanyti,ar kjitaip.ziurek psichologai tik ir laukia kol paslysim nebeitaikydamos i idealu remus,tuoj praves paskaita kaip reikia gyventi (aisku uz mokesti) gydytojai parasines vaistuku.zodziu uzburtas ratasnera mamu idealu ir nebus,nera vaiku idealu ir nebus. priimkim save tokios kokios esam ir savo vaikus tokius kokie jie atejo su savo pliusais minusais...

2009-04-22 12:24

Mamba, tikrai neverta dėl to graužtis :)

Aš pati cholerikė - patikėk kas kartais mūsų namuose darosi Ir skudurai iki lempų skraidžioja, ir šuo susigūžęs kamputyje sėdi :D BET svarbiausiai po tokių situacijų ramiai susėsti su visais ir suprasti, KODĖL tai įvyko ir KĄ daryti, kad taip daugiau neįvyktų? Nes kaip ir pati sakei - visiems paskui ašaros upeliais liejasi.

Visiškai pritariu Viktorijai, kad ramus tonas iššaukia ramią reakciją. Žinoma, kartais sunku susivaldyti, bet pamačius rezultatą, supranti, kad tik taip reikėjo elgtis :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-04-22 12:47

paskaiciau ka cia priraset ir labai idomiu dalyku atradau,bet iskilo toks klausimas o ka daryti jei vaikas yra priprates prie to kad mama ant jos sauke ...nu tarkim as labai rekauju ant savosios,ir viena diena supratau kad tai nera labai gerai nusprendziau vengti tu rekavimu,bet tada manoji i mane nereguoja dharo savo blogus darbus toliau,supranta tik tada kai as ant jos uzrekiu....nezinau kaip grizti vel prie ramaus bendravimo,kad ji suprastu kad as pykstu ir negerai ji daro,o rekti nereiktu...paaiskinimai kad blogai darai jai dar nesuprantami,per maza kad susestume ir pasisneketume tipo tu buk gera as nesauksiu....veliau gal tas dalykas ir veiks,bet o ka dabar dayti?

2009-04-22 12:59

Oj dabar kaip raudonuosiu...... Nepamenu kiek tiksliai mano pipirei laiko buvo, bet tada kai nusprendžiau baikt staugt kaip operos solistė. Mano dukrytė - gyvsidabris. Jau kai niekaip nebeišėjo susitvarkyt, tai aš jai pasakiau, kad pykstu. Nesuprato, prieina, o aš nežiūriu į ją, kalbina, o mano vienintelis sakinys, kad mamytei skauda širdelę, kad ji neklauso ir kad mamytė pyksta. Išvėriau net 3 val. Iki šios dienos, kai jau bepagaunu save keliant balsą, tai aš jos paklausiu ar ji nori su mamyte pyktis ir kad mamytei širdelę skaudėtų? Baigias šposai... Žinau, kad negražu buvo taip su vaiku elgtis, bet tai mažesnė blogybė nei ištisai spiegt. Tas metodas mums dar ir šiandien veikia, bet tereikia 1 sakinio ir vienos minutės tylos.

2009-04-22 13:11

bet kaip man smagu kad ne as viena tokia ragana mama esu,nes iki siol tai galvojau kad as tik viena tokia kuri savo staugimu vaika gasdinu

2009-04-22 13:14

Veikiau reiktų sakyt viena iš nedaugėlio kuri tai pripažįsta ir ieško galimybių

2009-04-22 13:19

nu jo gerai kad nors pripazistu,bet va yra mano palinkoje tokiu mamu kurios apskritai nesaukia ant savo vaiku,ir negana to kad tie vaikai ant tu mamu pasaukia,arba kai pradeda gincytis penkiu metu mergaite su mama ikitokio lygio,jokio susisnekejimo,totalus islepimas,ir dar galu gale vaikas ispiria mamai jei labai susinervina......tai man vel baisu apsileisti iki tokio lygio,kazkaip vel gi atsinesiau is savo seimos toki dalyka,kad vaikas turi savo tevu klausyti,negali ju izeidineti,musti......zodziu suauges yra suauges.....taiva dabar visaip bandau ispresti tokia problema,kad nerekti,bet vaikas kad klausytu...

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Vieni nervai: idealios...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
arnas