Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Kūdikių primaitinimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2008-12-01 11:28

labutis,mum jau 3 menesiukai ir vieni jau liepia valgyti vaisius,o kiti grieztai sako:kol turi savo pienelio tol kudikelio iki 6 men.neprimaitink kuom nereikia.Tai kaip is tikruju yra?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-12-01 11:47

Jeigu mnaitini savo pienu ir normaliai priaugat svorio, bei reguliariai "pakakojat", nieko papildomai duot nereikia.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-12-01 11:47

mes savo maziui duoti pradejom nuo 3 men. labai labai po mazai.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-12-01 12:00

Tokiam mazyliui tikrai pakanka mamos pienelio.

2008-12-01 12:03

kitokiu nuomoniu nebus

2008-12-01 12:14

laurike 2008 12 01    

kitokiu nuomoniu nebus

visuose zurnaluose skirtuose mamoms akcentuojama,kad primaitinti reiktu nuo 6men,dabar tokios rekomendacijos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2008-12-01 13:19

Kiek gydytoju tiek ir nuomoniu.as pati maitinu ir pradejau damaitineti nuo 4 men man patare gydytoja.Pobiski davinejau ir jam labai patiko.mums jau 6 menesiai problemu del apetito neturim,valgom kosytes nesenei pradejau ivesdineti vistiena

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-01 14:01

As pati maitinau iki 4 men., o primaitint pradejau mazdaug nuo 3 men po trupuciuka bananu, paskui po lasiuka morku sulciu. Puses metu maniskis jau daug ka valge. Nezinau, ar cia gerai, ar blogai, siaip dauguma sako, kad iki 6 men primaitinti nereikia...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-01 14:07

Laba diena,noreciau paklausti jai mano mergaites zandukai raudoni ir sloguojam tai gali buti del elergijos simtomu?mano mergaitiai daba 11.5men.

rasykite o jums atsakysiu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-12-01 14:13

Pasaulio sveikatos organizacija, remdamasi atliktais moksliniais tyrimais, kūdikiams iki 6 mėn. nerekomenduoja jokio papildomo primaitinimo (nesvarbu, ar žindoma krūtimi, ar maitinama mišiniu). Kūdikio organizmas dar nėra prisitaikęs prie tirštesnės konsistencijos maisto (nemoka liežuviu maisto stumti tolyn, nuryti), naujų produktų (didesnė alergijų, virškinimo problemų tikimybė). Tik retais atvejais PSO rekomenduoja primaitinimą pradėti anksčiau. O primaitinimas pradedamas vėlgi pagal tam tikras taisykles ir tikrai ne nuo bananų ().

O kad seno kirpimo gyd. ne visada pasidomi naujausia medicinine literatūra ir bando vaikus auginti pagal nusistovėjusias sovietmečio taisykles - ne paslaptis... Taip, vaikai ir anais laikais augo. Bet anais laikais mes ir zaporožiečiais važinėjom

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-01 14:15

Rausvi zandukai dazniausiai rodo kazkokia alergija. Gal mazyle suvalge ka nors nauja, pasekit po kokio maisto zandukai parausta, ir pasipasakokit gydytojai, kad ramiau butu

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-01 14:21

Man kai daktare sake primaitint, tai pati pasidomejau, kad bananas neutraliausias is vaisiu vaikucio virskinimo sistemai, o,pvz., obuoliu vaikams iki 8 men is viso negalima valgyti, nes ju skarndukai iki to laiko neturi tam tikru savybiu, kad galetu virskinti obuolius. Tai obuliu as iki tol ir nedaviau, nors daktare jau seniai buvo liepus, tai jai sakydavu, kad duodu, kad nebutu bereikalingu diskusiju.

Beje, jei turit pakankamai pienuko, tai iki puses metuku tikrai nera butinybes primaitint. As galbut del to ankstyvo primaitinimo greitai nustojau pati maitint, dabar daryciau kitaip...

2008-12-01 14:32

AAusteja 2008 12 01    

Laba diena,noreciau paklausti jai mano mergaites zandukai raudoni ir sloguojam tai gali buti del elergijos simtomu?mano mergaitiai daba 11.5men.

o gal zandukai raudoni,nes sergat?minejai,kad sloguojat...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-01 14:46

Kol maitini ir užtenka tavo pienuko, tikrai nereikia primaitinti, vaikas dar per mažas.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-12-01 17:00

O as nuo 3.5 men pradejau duot po truputi morkyciu tyres, nes nekakodavo be klizmuciu net 10 dienu. Po to ir klizmutes pradejo nepadet. O kai pradejau duoti tyreles po sauksta per pietus, reikalai susitvarke. Kiekvienas vaikas kitoks. Bet jeigu viskas gerai, primaitinti reikia tik nuo 6 men.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-01 18:37

as pradejau primaitinti tik nuo 6men. nes maitinau savo pienu ir mano dukryte buvo labai storuliuke,5men. jau 9.5kg. svere tai daktare grieztai pasake be 6men. jokiu kalbu apie primaitinima negali buti,tai manau jei priaugat normaliai svorio ir pati maitini savo pienuku tikrai primaitinti nereikia,spesit ,dar visko prisiragausit

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-12-01 18:56

Aš irgi prisijungsiu prie tų, kas sako, jog tokiam mazgiui dar nereikia vaisių... O bananai, kad ir neutralūs, bet mums jie atvežtiniai, apdoroti chemiškai ir kietinantys vidurius, tad čia irgi neverta aklai pasitikėt...

Ir visgi, kuo mažiau eksperimentų ir reguliavimo (iš mūsų pusės, vaikai / kūdykiai sugeba patys parodyt ko ir kada jiems reikia) , tuo lengviau pereinami visi nauji "sudėtingi" etapai

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2008-12-01 19:02

musu kliatcka pradejau primaitinet nuo 4menesiu nes neturejau pienuko tad gerem misinelius tad db mum 5menesiukai ir jau paragavom zuvytes bananu  ir obuoliuko nemegstam taciau morkytes valgom kad uj...

2008-12-01 19:57

dzigi 2008 12 01    

musu kliatcka pradejau primaitinet nuo 4menesiu nes neturejau pienuko tad gerem misinelius tad db mum 5menesiukai ir jau paragavom zuvytes bananu  ir obuoliuko nemegstam taciau morkytes valgom kad uj...

zuvytes rekomenduojama paragaut sulaukus 8-9menesiu.

2008-12-01 20:07

labai iu uz tiek daug patarimuAPSISPRENDZIAU tik mamos pienelis dar maziausiai 3 menesiukus.ACIUUUUU

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Kūdikių primaitinimas

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Danielius