Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Kūdikių primaitinimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2009-04-16 13:23

pareigune 2009 04 16    

Drugeli, o tai kaip tau atrodo kur riba ir norma... jeigu mano drauge savo sunu kuris 3.5 men maitina darzoviu tyrele su eriena? as tai akis ispuciau, o ja matai gydytoja saunuole pavadino, kad jau taip sunu maitina... tai gal cia pas mus pediatrai atsilike ar kaip?

Cia tokie pediatrai, kurie tavo drauge saunuole pavadino ir yra atsilike visiskai. Nuo tokiu as begciau kuo toliau, kurie tokias nesamones patarineja, ir kenkia tokiam mazuciukui taip anksti. Siaubas kazkoks - maitinti mesa 3,5 men. kudiki  Ar ta tavo drauge pati nebande pasidometi, kaip yra is tikruju, ir kas galima tokiam maziukui? Juk mesyte ragauti patariama apie 7 men. tik.

Paskutinį kartą redagavo: ritukasx (2009-04-16 13:27)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-04-16 18:26

pareigune 2009 04 16    

argumentai buvo tokie, kadangi negauna mamos pienuko kuris tik vienas yra visavertiskas maistas kudikiui iki 6 men, tai reikia po truputy duoti kitu maisto produktu. po lb nedaug, nes misinuko neuztenka. tai cia del tyreliu tai gal ir nieko butu bet jau nuo 5 men liepe kiekviena diena duoti vis skirtingu grudu kosiu. cia jau nepaklausiau, nes ka tik buvau yvedusi prie obuolio ir banano bulvyte su morkyte ir jau is karto grudai, net nusigandau. tai kosytes po truputy pradejau duoti visai neseniai. tai va... o kaip turi buti is tikruju? Drugeli, o tai tu manai kad iki 6 men leliukas tik misinuku turi buti maitinamas?

Gerbiu kiekviena nuomone, mano vaikas maitindamas pienu buvo iki 3,5 mėnesiu, paskui mišinukas.Dabar net atydariua savo darytas užrašas, tai va pirmasragautas maistas buvo 5 mėnesiu, aišku prie to truputi pratina tai truputi bulves tai morkos. 

Ka be sakydamos manau nuo 2 mėnesiu primaitinimas yra anksti. Na maniške gavo veliau ir graži, sveika ir t.t  ir naudojom mišinuka be primaitinimo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-04-16 18:27

pareigune 2009 04 16    

Drugeli, o tai kaip tau atrodo kur riba ir norma... jeigu mano drauge savo sunu kuris 3.5 men maitina darzoviu tyrele su eriena? as tai akis ispuciau, o ja matai gydytoja saunuole pavadino, kad jau taip sunu maitina... tai gal cia pas mus pediatrai atsilike ar kaip?

žinok nežinau bet aš tau pasakysiu čia apsurdas, .. gal su laiku ir vaikai keičiasi tai tik vienas paaiškinimas.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-04-16 18:29

ritukasx 2009 04 16    

pareigune 2009 04 16    

Cia tokie pediatrai, kurie tavo drauge saunuole pavadino ir yra atsilike visiskai. Nuo tokiu as begciau kuo toliau, kurie tokias nesamones patarineja, ir kenkia tokiam mazuciukui taip anksti. Siaubas kazkoks - maitinti mesa 3,5 men. kudiki  Ar ta tavo drauge pati nebande pasidometi, kaip yra is tikruju, ir kas galima tokiam maziukui? Juk mesyte ragauti patariama apie 7 men. tik.

Sutinku visiškai, nebent kaip minejau vaikaikituokie ;) na kur čia pasakyta taip anksti mės duoti, tai o toliau kas? ne man asmeniškai tokie dalykai nepriimtini.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-16 18:57

Nelabai tikiu kad pediatrė taip galėjo pasakyti bet ka gali žinoti, o gal tiesiog ne taip suprato, na bet vistiek absurdas juk mėsytė vos vos pradedama valgyti sulaukus 7-8gyvenimo mėnesį. Nes joje yra daug baltymų ir geležies, kuriuos organizmas geriausiai pasisavina. Aš pradėjau maitinti tik nuo 7 mėn,vidurio maždaug o gal dar ir vėliau, pradėjome nuo triušio ir valgom, skanu.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-16 19:04

nu matote, tikrai neperdedu ir uztat atlekiau cia pas jus konsultuotis. nes man irgi baisu jos pasiklausius. taip ir pagalvoju gal cia ji specialiai erzina ar kaip? bet ne pasirodo cia viskas jai normaliai. mes apie tai bendraujam temoje Savas mamu klubas - Marijampole. siaip tai as ir jau prisiprau ir pradejau duoti tyreles su kalakutiena, bet viskas mielosios metu iki 7 men. aciu uz nuomone ir patarimus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-04-17 15:15

oho merginos, ziuriu cia apie mane kalbejot kalbejot ir jau baigiat nulinciuot.... pareigune gal ne taip suprato, taciau tos "mesytes" kuri yra darzoves su eriuko mesa duodu tik po kelis saukstelius ir tai ne kiekviena diena (mazdaug kas trecia)... o juk ir ant indelio parasyta kad nuo 4 men. galima.... as pirma karta jam daviau paragauti kai buvo 3,5 men. o paskui po savaites... nemanau kad cia taip jau labai blogai... o primaitinti, t.y. po truputi duoti obuoliuko, slyvos, morku, bulviu pradejom nuo 3 men. kaip gydytoja liepe...

Paskutinį kartą redagavo: Jokubomama (2009-04-17 15:17)

2009-04-17 19:01

nu jau dabar tai visai nieko nesuprantu...grazute, jau dejai tai dejai...pirma - niekas cia taves nelinciuoja; antra - kiek mamu tiek nuomoniu ir jei esi ysitikinusi kad elgiesi teisingai (ir kaip minejai net gydytoja tam pritare)tai kam aiskiniesi; trecia - niekas taves cia nesureiksmino ir pasakodama savo atvejy vardu neminejau (nesuprantu, kodel cia tu sau ta situacija pritaikei); ketvirta - nemaciau tokio buteliuko ant kurio butu parasyta eriena su darzovem  kudikiam  nuo keturiu men; penkta - temoje Savas mamu klubas esi ne tik tu ir ne tik as, ten visos kalbam apie tai, kaip kuri maitiname savo vaikus...  

O PAKLAUSTI KITU MAMU NUOMONES MAN BUVO SVARBU...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-17 19:19

kokia pikta mama......siaubas.

2009-04-17 19:23

oi ne visai ne pikta... tik labai megstu pasakyti viska taip kaip yra (uz tai ne visada zmonems ir patinku) taciau jau geriau sakyti atvirai viska, negu uz akiu varyti... ar kaip jums atrodo?

2009-04-17 19:28

nu nejaugi issakyta griezta pozicija rodo piktuma? turbut nesate sutike savo gyvenime piktu zmoniu ir pati nebunate niekada pikta???

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-17 19:35

ar jums dar neatsibodo ta frazė- primaitinamas nuo 2 mėnesių...atrodo kad daugiau nebėra apie ką kalbėt.

2009-04-17 19:44

pareigune - niekas nepyksta, tiesiog tik su manim apie ta eriena ir kalbejai toj temoj...o tos darzoves su eriena hippo tikrai pasiziurek uzrasyta nuo 4 menesiu...  tai va, bent is mano puses jokiu piktumu nera

2009-04-17 19:52

vover, bet tai kad cia tema apie vaikuciu primaitinima, tai ir kalbam apie tai... as specialiai ieskojau tokios temos, kur galeciau paklausti kitu mamu nuomones ir patarimo. puikiai suprantu kad jums nusibode tas pats per ta paty, bet as zinokit "zalia" mama tai man viskas lb svarbu ir kuo daugiau patarimu tuo geriau...

2009-04-17 19:53

nu koki dar cia piktumai? baikit mamytes... nu zinok specialiai net paziuresiu, nes as maciau milupa tai rase kad nuo sesiu men.

2009-04-17 19:57

oi milupo nezinau, as jos neperku... hippo tai tikrai nuo keturiu menesiu... kitaip ir nepirkciau, jei but nuo sesiu

2009-04-17 19:59

Ne, nu as tai jau visai nesuprantu, is kur jus tokius gydytojus traukiat, kurie primaitinima taip anksti siulo, ir net mesa pataria duoti?  Kuo remdamasi gydytoja pataria toki ankstyva primaitinima, del kokiu priezasciu? Mamos, kurios taip anksti primaitina, ar bent pasidomejote kokia gali buti tokio ankstyvo primaitinimo zala kudikiui?

O gal jus tik nauda matote? Tada ir man paaiskinkite, kokia nauda taip anksti primaitinant, ir kam sitaip skubeti? Nes man tai nesuvokiama...

Toks ispudis susidaro, kad pasiduodama visokiu Hippu reklamai ir net nesusimastoma, kuo tai gali baigtis...juk leiskite leliuko virskinimo sistemai pakankamai pasiruosti tokiam maistui. Ar jums uzrasas ant indelio - tai vienintele tiesa, ir tik tuo remiantis sugalvojat primaitinti?

Paskutinį kartą redagavo: ritukasx (2009-04-17 20:03)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-04-17 23:47

man atrodo cia nuo pediatro priklauso,pas mus yra viena tokia,beje labai gerbiama vaiku daktaryte ir staza nemenka turinti(mane taip sakant uzaugino),o ir patekti pas ja su vaikiuku nelabai imanoma,nes eiles didziules,ir zodziu,nueinu as viena grazia diena pas draugike aplankyti jos naujagimio(mazylei menuo su trupuciu)ir ji man sako kad daktaryte jau siulo mazylei obuoliuko ar morkytes duoti po lasiuka,atseit pratink po truputi,tai vos nenukritau isgirdusi ka gerbiama pediatre pasiule menesio amziaus vaikuciui,ka as zinau mum patare neskubeti daktaryte,sake:kol gali maitink savu pienuku,o to nuodo dar spes priragauti per gyvenima,o siaip tai manau kad reiketu pasikonsultuoti su pediatrais,su mamom kurios taip pat augina vaikucius,o daryti taip kaip paciai atrodo kad tavo kudikeliui bus geriausia,nes kol tie angeleliai tokie bejegiai tai tik mes uz juos viska nusprendziame ir nemanau kad kuri nors nori blogo

2009-04-18 09:46

Manau, nereiketu aklai pasitiketi pediatrais, o tuo labiau, tais kurie dalina tokius nesamoningus primaitinimo patarimus. Tokie gydytojai yra visdar tikintys sovietinemis teorijomis, dauguma is ju jau seniai irodytos kaip kenksmingos kudikiams. Keista, kai medikai nekelia savo kvalifikacijos, nesidomi moksliniais tyrimais, statistika, sedi vienoje vietoje ir zino tik tiek, kiek ismoko tarybiniame medicinos institute. O labiausiai gaila mamu, kurios tokiais medikais pasitiki, galvoja kad jie tai tikrai zino geriau.

Manau, kad siais laikais, kai pilna visur informacijos internete, zurnaluose, kitoje literaturoje, kiekviena mama turi pati pasidometi apie kudikiu prieziura, primaitinima, zindyma ir t.t., kad kokiam sundaktariui patarus jau galetu pati nuspresti, ar taip tikrai reikia daryti, ar dar pasikonsultuoti su kitu mediku.

Beje, kiek teko dometis, tai nei vienam informacijos saltinyje nesiuloma primaitinti nuo 2 men. ar net nuo 1 men.

Rekomenduojama primatinti tik nuo 4-6 men., o mesa - apie 7 men. Tai idomu, is kur tada tie pediatrai istraukia, kad reikia 1 men. kudikeliui jau obuolio ar dar velniai zino ko duoti ragautti, o nuo 3 men. jau mesa kisti    Na, butu tikrai idomu isgirsti, kuo remiantis tokias nesamones patarineja jie.

Paskutinį kartą redagavo: ritukasx (2009-04-18 09:56)

2009-04-18 10:49

Mamytės labai prašom tolerancijos ir be kitų ižeidinejimu  tak ir yra diskusijos, forumas kad bendrauti, diskutuoti (gražiai) dalintis patirtimi.

Tema uždarita pasiekus maksimalų leidžiama puslapių skaičių.  

Maloniai prašome sukurti nauja. 

10

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Kūdikių primaitinimas

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Karolina