Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Dovanos vyrams

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-25 21:44

o čia kas?

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-25 21:44

o stai kas jo viduje  Dovanos vyrams

2010-01-25 21:46

isvertu reiskia su siuo kuponu ispildysiu viena tavo betkoki nora

2010-01-25 21:47

nu visai neblogai,o ypač kupono užrašas.

2010-01-25 21:52

tai man tik del tokupono ta dovanele ir patiko o da kekvienais metais uzsakau asmenine atvirute t.y jau padarytoj atvirutej jo vardas ir siaip kokie uzrasai ne ranka rasyti ir tik jamskirta visa tai uzsakau per interneta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-01-27 18:05

Na as ne mamyte, bet turiu drauga. Na, man 20 metuku, draugaujam 3 metukus. Vaikinukas man kuria eilarastukus :) .

Tai galvoju, valentino dienos proga jam iristi knygute su jo tais eilerasciais! :) Dar toj knygoj kelias ir musu foto ideti... Kaip jus i tai?! :) Ar bent i tema, ar visai nieko gero.. :/

2010-01-27 18:08

Tikrai į temą ,labai originalu ir romantiška

2010-01-27 18:18

Na saunu, kad kazkas pritaria! :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-27 19:21

Kokia šilta dovana jaunuolė, šaunuolė labai šauniai sugalvojai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 17

2013-03-06 10:39

Aš tai savo vyrui buvau padovanojus  ekskursiją į Alaus kelią Vilniuje dviem. :) Su draugu nuejo, tai labai patiko :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2016-02-17 14:43

Savo vyra nustebinu su dovanomis is http://www.printagram.lt/lt/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-02-28 01:54

Bentjau man, geriausias rezultatas budavo, kai dovanodavau praktiskas dovanas- kazkas namam ar asmeniskai, kur palengvintu buiti, butu daznai naudojama. Pavyzdziui, paskutine dovana buvo chalatas 100% medvilne, toks minkstas ir malonus, kuri nesioja praktiskai kasdien ir labai dziaugias. Jau geriau sutrins per metus ar pusmeti, bet bentjau dziaugsis daznai :)

2016-03-17 17:41

Super idėjos ka padovanoty savo vyrui: printagram dovanos vyrui !!! 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 28

2016-11-11 16:07

Vyrui man rodos geriausia dovana yra susijusi su jo hobiu, tarkim mano vyrui patinka kažkoks automobilio gamintojas, dažniausiai tai būna prabangių auto gamintojai, tai jam kokį aksesuarą galima nupirkti. Arba reikia pirkti praktiškas dovanas, tarkim mano tėtis dažnai būna lauke arba automobilyje tai žiemos metu rizikuoja susirgti ar sušalti, tai jam su kalėdom tiesiog padovanojau termo aprangą, ir jis labai buvo ja patenkintas ir ją naudoją. O šiaip tai kalbant apie brangias dovanas tai tiesiog padovanočiau laikrodį, piniginę, kvepalus, galiausiai JURA kavos aparatas koks sueitų, svarbu kad su mintim būtų kavą gerti kartu, bendrauti  Reikia būti originaliems ir praktiškiems tuo pat metu 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-11-29 18:52

Aš ilgai galvojau, ką vyrui padovanoti, kadangi jau ne pirmi metai kartu esam, o ir buities daiktus, drabužius ir t.t. perkam kartu - buitis abiems žinoma ir kartais pabostanti. Todėl pagalvojau, kad nėr čia ko - reikia ką nors pikantiško (veik kai antrą Valentiną pasidaryt) - internetu užsakiau ir man pagamino kalendoriu - bet ne šiaip kokį, o su erotiniu prieskoniu. Foto nedėjau, nes tiesiog neturėjau, BET užtai kiekvienam mėnesį išrinkau ypatingą dieną ir joje įrašiau staigmeną :) ) Detaliau gal nebepasakosiu, bet principas kaip ir aiškus turėtų būti. Čia, žinoma, toks labai jau intymus dalykas, todėl dariau nedidelį kalendorių ir tikiuosi, kad laikysim jį miegamajame :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2017-05-26 09:44

Kadangi man labai gražu sidabrinės grandinėlės ant kaklo vyrams, tai saviškiui gimtadienio proga būtent ją ir padovanojau. Tik dar nunešiau pas juvelyrą, kad kelias raideles išgraviruotų. Ptinka jam ta dovana, nes nesiskiria su ja kiekvieną dieną 

2017-09-15 12:54

Man ir patinka, kai vyrus puošia aukso papuosalai. Pati esu dovanojusi grandinėlę, žiedą. Tik mano vyras mėgsta papuošalus, o žmogui, kuris jų nenešioja, nelabai tikslinga tokią dovaną pirkti, bet gal tada laikrodį kokį galima.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2018-06-28 14:54

Mano vyras tai turbūt nepasotinamas masažais tai jau jeigu yra proga visada padovanoju kokį nors masažą - https://www.pasiutuslape.lt/spa-masazai-vyrams , Šiek tiek galvos skausmo nukrenta :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2018-07-11 17:21

Aš manau, kad kvepalai vyrams yra geriausia dovana ir maniškis visuomet tam pritaria :D žinoma, stengiuosi per visas šventes jam jų nedovanoti, tačiau namuose jau sukaupta pakankamai nemaža kolekcija. :D  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2018-10-21 19:58

Kai būni su žmogum ne vienerius metus, išsisemi su materialinėm dovanom    nes progų yra daugiau nei vien gimtadieniai. Aš paskutiniu metu dažniau renkuosi įvairias pramogas, pvz. praeitais metais dovanojau kliūčių ruožą, buvo murzinas ir laimingas  o šiais metais užsakiau drifting iš vaiduokliai.lt, ir pati visai norėčiau tokios dovanos 

4

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Danielius :)