Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Dovanos vyrams

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-27 20:58

labai noreciau pagalbos is jusu,noriu nupirkti vyrui kaledine dovana barzdaskute bet nezinau kuri geriausia,pries tai jis jos neturejo o dabar uzsimine kad noretu gal galetumete pasidalinti savo vyru patirtimi,kokias jie naudoja ir kokiomis yra patenkinti,kiek domejausi tai labai giria BROUN,KA JUS MANOT?

Lilypie Pregnancy tickers

2008-11-28 11:41

na gi merginos,negi nei vienos vyras nenaudoja jokios elektrines barzdaskutes?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-28 12:13

Blin - tai kad mano su peiliukais skutasi :D

Nors mano tėtis turi elektrinę: svarbiausiai žiūrėk, kad tyliai burgztų :D nes buvo tokia viena iš pirmųjų geros firmos Bet visas butas burzgė kartu su ja

O šiaip tai - parduotuvėje manau geriausiai tau padės išsirinkti, nes dabar atsinaujina viskas kas minutę :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 204

2008-11-28 12:23

Sveika, ir as ziurejau vyrui parzdaskute, matai dar priklauso ar vyrui tiks ta barzdaskute, gali buti gal isbers iaugines plaukelei ir baiksisi juokeliai, siaip tai as nuziurejau saviskui bet uz tokia suma tai viena tikrai nesiryziu pirkti teks arba kazka kita galvoti arba teikti ceki :)

http://www.elektromarkt.lt/Catalog/cat.aspx?lang=lt&cat=30|1460|1460010&brand=0&price=0|0&page=6&query=&product=146001011653403

http://www.elektromarkt.lt/Catalog/cat.aspx?lang=lt&cat=30|1460|1460010&brand=0&price=0|0&page=6&query=&product=146001013655690

http://www.elektromarkt.lt/Catalog/cat.aspx?lang=lt&cat=30|1460|1460010&brand=0&price=0|0&page=5&query=&product=146001013659313

bet nezinau kuri geriau butu ar su galvutem ar ta braun lygi nejudanti?

http://public.fotki.com/liumcikas/amwayisparduotuve-1/

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-29 12:37

o ką be barzdaskučių vyriokams dovanojat. mat maniškis tokių dovanų iš vis nemėgsta ,kas susija su sktutimuosi, kvepalų visokių. tai kartais nors nusišauk kai reikia sugalvoti. šį tą jau turiu,bet maža kaip dovanai. šiemet visiems įsigyjauj amuletų įvairiems popūdžiams.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2008-11-30 13:51

Savo brangiausiajam per vienas Kaledas dovanojau sidabrine grandinele su ploksteleje graviruotais zodziais.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2008-12-16 17:58

as taj sakiau chalata padovanosiu kad mano nevogtu kas ryta...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-19 17:30

Maniskis turi barzdaskute,philips nu gera,bet jam poto labai isberia veida,tai guli jau puse metu nenaudojama Irgi labai jis jos norejo ,norejo,o dabar nebenori,tik su peiliukais draugauja.

As vyrui tai pirstines beveik per kekvienas kaledas dovanoju,nes pameta,o seis metais salika dovanosiu

2008-12-20 14:24

nu as jau zinokit irgi jam pasakiau kad labai sunku rasti sau tinkama barzdaskute tai jis ir pats apsigalvojo dabar galvoju ka kito pirkti,bet vis nesugalvoju ka,nes visokiu kosmetikos reikmenu visko turi tai reikes kazka galvoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-12-20 15:44

Na as tai vyrui kosmetikos nedovanoju ,kadkaip praktskesni daiktai vyram mieliau prie dusios

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-11 13:50

as savo karalaiciui padovanojau pypke su visais atributais.nes visad urbuliuoja,kad as rukau.pats tai nerukantis.tai dabar ne tik jis,bet ir visas jo cexas pypkiu manijai pasinese.ir man ramu,priekaistu kaip nebuta.

gyvenimas grazus

2009-02-10 15:48

Na mamos - greitai idėjų prašome pamėtėti: organizuojam draugei gimtadienį, mūsų nėra tiek daug. Ir vat sukasi mintys apie tai, kad dovana būtų tuo pačiu ir koks nors pasisėdėjimas.

Radom arbatos gėrimo ceremonija (na ta draugė mėgsta tokius dalykus), dekupažo paskaitas, karoliukų vėrimus, bet labai didelė suma gaunasi, jei ir dalintis, nes mūsų ne tiek jau daug - o tokie malonumai beveik 400 litų kainuoja + aišku, varysim ir "ant pratęsimo"

Gal esate ką nors panašaus darę, organizavę, dalyvavę?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-10 15:59

Giedre kaip piršt i dangu, skaitai mano mintys, niekada nieko neorgnizavau, bet drugei padovanokžjom šokolado pamokas :) na kaip oer meiles trikampi rode, ir kaip akropoli daro iš akmenuku na tipo kristalai nuotrauka jos viduje. Banalu bet jai labai patiko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-02-10 16:01

prašome plačiau :) čia kokia firma organizuoja?

nes Kaune yra šokoladinė, kuri organizuoja degustacijas ir kažką ten dar, bet ten kaina 360 lt. Tai kaip ir daugokoka mums gaunasi.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-10 16:09

Galima čia pigu.lt/pramogos_ir_dovanos/laisvalaikio_pramogos/dovanos_gurmanams/sokolado_degustacija_10_asmenu bet Vilniuje pažiurejau kainos pakyle iki 600 lt

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-02-10 16:12

Ai, tai apie tą patį kalbame - ką tik skambinomės, sakė viena valanda kainuoja 350 litų, nesvarbu, kiek žmonių.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-09-28 14:09

siandine varysiu pasveikin pusseseres su gimtadieniu, oi kaip sunku tam zmogui dovana isrinkt, sukau sukau galva ir va sugalvojau, kadangi ji yra kavos ir sokolado megeja o dar ir megsta saldumynus gamint tai nupirkau receptu knyga tokia faina "500 sokoladiniu skanumynu" daug geru receptuku  ir prie to gurmanisko skonio "kavos pupeles  su sokoladu", cia tipo saldainiukai, ir kavos pupeliu aromatizuotu, susimalusi gales isgert skanios kavos. na kaip jus manot ar gera bus dovana?

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-09-28 14:14

oi gera cia temuke,arteja mano vyro ir sunaus gimtadienis,sunui jau beveik kaip ir zinau ka pirksiu na vat o vyrui tai net neisivaizduoju gal kas turit koki pasiulima ka nupirkti vyrui,gyventume lt sugalvociau as jam kokia pramogu diena o vat cia tokie malonumai labai brangus,

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-28 15:44

va va maniskiui irgi kita savaitgali gimtadienis o as tuscia ...buvau sumasciusi viena,paskui kita...o galiausiai ziuriu jau ir gimtadienis ant nosies o dovanos kaip ner taip ner ...ir ka gi isrinkti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-10-08 18:14

jau dovanu pirkimas mane vargina   Pries pora sav buvo mano vaikino gimtadienis, bet ilgiems ieskojimams laiko visiskai neturejau. Tai paziurinejau ka siulo internetines parduotuves ir uzsakiau micro force barzdaskute :) Jis labai dziaugiasi sia dovanele, nes jo oda labai jautri, kai skusdavosi. Taciau dabar jokiu problemu :) ) Man patinka kai vaikinas buna nusiskutes :) ))))))

1

Šiandien gimtadienius švenčia (141)
Lukrecija ir Viktorija