Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9
...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-23 09:54

Aš ir pritariu nuomonei, be 50 parašytų žinučių neprieiti prie balsavimų.

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-23 11:25

PritariuTaip būtų sąžiniga.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-23 11:29

ale jau tikrai,ka tik buvau ilindusi paziureti apie ka cia taip diskutuojat ir vaje vaje 142balsai,kazkas nerealaus,kiek atsimenu budavo vidurkis 16-20balsiuku,o cia jau visus rekordus sumuso,man tai negaila,as visiems vaikuciams skirciau pirma vieta,jie visi zavuciai,grazuciai,bet cia jau tikrai nesazininga,tiek balsu per para surinkt,kazi kaip pati mama galetu pasiteisint,as vietoj administratoriu mesciau ja isviso laukam,ir dalyvauti uz sukciavimus uzdrausciau vat

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-23 11:47

Štai matyti kokių hakerių pas mus yra, net jau juokas nebeima.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2009-05-23 13:19

Labai pritariu tai nuomonei, kad balsuoti tik nuo 50 zinuciu. ir dar galetu buti anonimines nuotraukos, tada butu dar tikslesni balsai, nes dabar tai dazniausiai balsuoju uz draugiu vaikus, na nebent buna kokia nors tooooooookia yspudinga nuotrauka, kad visos kitos tiesiog nublankasta. bet tos tooooookios yspudingos dazniausiai ir nelaimi kazkodel (nu mes visos jau aisku zinom, kodel...)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-23 14:55

Labai gera minti dave Jurgitaru

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-23 18:55

Na seniai nebuvau supermamoj, užejau tik dėl to, ka rašet jpg gavot laišku, na ka galiu pasakyti gavau ir aš :)  

na tiesa sakant net nežinau ka ir pasakyti, nusibodo gvildenti šitą temą.. 

Prisimenu Pareigune su  blogu, kur raše jog nera niekur tiesos, teisi tu buvai . :(

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-23 20:13

Tai va, Drugeli,Esi Tu čia mūsų kaip ir valdžia...Kažkaip reikia imtis tvarkyti šitą "balaganą",kitaip beprasmiški visi konkursai jau darosi.Gavau ir aš agituojamąją žinutę.Atvirai pasakius-žemas lygis taip prašinėti ir kokia prasmė-nei prizų duoda,nei pinigų už tą titulą...kogero puikybė ir tiek-"mano vaikas pats gražiausias".

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-23 20:36

Niu kokia aš valdžia :) aš tik tvarką kaip ir kitos  prižiuri,  yra administracija, aš jau parašiau laiška lauksim atsakymo o gal ir pasiketimu, mes kaip sakant galvojam o jau galutinį sprendimą laukti reikia. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-23 21:23

as tai kai pamaciau,tai pagalvojau kad pasivaideno jog sitiek surinkta balu.net akinius uzsidejau kad butu tiksliau.nu bet pasirodo akys nemelavo.bet tikrai cia kazkokia nesamone.sitiek balsu,o nuotrauka kaip nuotrauka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2009-05-24 10:26

Nu bet jeigu jau paaiskejo, kad cia vyksta nesasziningas balsavimas ir balsu kaulinimas per forumus, kodel ta nuotrauka vis dar dalyvauja? Ar cia taip iseina, kad taisykles to nedraudzia?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-24 17:04

Kazin ar mes pasivysim sios savaites mazyli, juokinga darosi.Sakem su vyru gulsim nakti ant kompo ir balsu gamint

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-24 21:30

Viso mėnesio savaitės mažylio balsus sudejus,tiek gautume.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-24 23:04

Sveikos mamytes. Aš taip pat neperseniausiai atradau ši saunu puslapiuka, todel jau apie pora menesiuku irgi stebiu ir atiduodu savo balsa konkurse savaites mazylis. Norėciau visu pirma pasveikinti sios savaites mazyle Egita, tikrai labai grazi mergaite ir pati nuotraukyte. Na o sia savaite isties kazkas nerealaus . Atrodo nieko neissiskirianti nuotrauka,ir siaip tas lelius nelabai matosi- o balsu kiekis tai  ojojoi. Tikrai cia jau atrodo nesazininga. O ir tos mamos, kurios gauna agituojancias zinutes- ko jos balsuoja,jei ta nuotraukyte yra visiskai neidomi.. Beabejo,reiktu koreguoti balsavimo taisykles.nu kad pvz is vieno kompiuterio viena karta uz viena vaikuti. O kad cia yra siulymai ,jog kad galetu balsuot tik tos,kurios 50 zinuciu yra parasiusios irgi kazkaip nesamoningai atrodo,nes jau senbuves forumietes,turincios daug draugu irgi viena uz kita balsuotu.. Na bet dabar niekur nera tos teisybes,kam dabar lengva...

2009-05-24 23:17

jo ,as ir ka tik dar syki perziurejau savaites mazylius.nu ka as galiu bepridurti-juokas ima ir tiek.150 su trupuciu,o nera i ka ir ziureti.as agituojancios sms negevau,bet jei ir gauciau,tai tikrai neitakotu mano nuomones.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-24 23:22

kituose konkursuose balsuoti galima tik viena karta is to pacio kompiuterio. gal ir cia butu galima tapati padaryti?

2009-05-24 23:26

jo,visai neblogas pasiulymas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2009-05-24 23:31

Ačiū Mildakiss ,kad jums patiko sios savaites mazyle mano dukryte Egita. Ačiū visoms mamytėms,kurios uz mus balsavo. Na ir aš pritariu, kad šia savaite kazkaip nelogiška,ta 100 balsu vos per pora dienu pribalsavo.. Ir mano nuomone,kad buvo daug šaunesniu mazyliu. Aš pati irgi nesu gavusi agituojanciu zinuciu, bet jei ir gauciau,tai neitakotu mano balso ir apsisprendimo. Juk balsuoju uz ta nuotraukyte,kuri man graziausia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2009-05-24 23:40

Doriuks 2009 05 24    

Kazin ar mes pasivysim sios savaites mazyli, juokinga darosi.Sakem su vyru gulsim nakti ant kompo ir balsu gamint

Labas,doriuks. Na kelias nakteles su vyru teks nemiegoti,kad pasivytum sios savaite mazyliČia nejuokas tiek naiku prisidaryt!!! Kai prisigaminsi ir uz mano mazyle nepamirsk pabalsuot

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-25 11:02

Kai įsijungiau savaitės mažylį,apsidžiaugiau pamačius nuotraukyte.super leliukas.aš kad ir gavau agituojančias žinutes,bet tikrai nebalsavau

...
9
...

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Enrika