Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
8
...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-22 14:10

Na ko gero tik uzsiregistrave gali balsuoti, bet perziurint kiek is tu uzsiregistravusiu bendrauja forumuose, vienetai.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-22 14:12

kiek as suprantu administracija mato kiek skirtingu epasu susikuria vienas ir tas pats asmuo,jei sitokios nesaziningos kovos vyksta,galetu pasikeisti siek tiek taisykles,uz toki nesazininga zaidima foto galetu buti pasalinta is savaites mazylio rinkimu.tikriausiai nenusisnekejau

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-22 14:12

Drugelis 2009 05 22    

Nenoriu atidaryti naujos temos pasiūlimai. tai kad noriu pasakyti tegul mama.lt portalas pagalvoja kas liečia konkursu, labai yra nesažininka forumo nariu atžvilgiu. Yra mamos kurios susidraugavo, bendraujam gražiai ir draugiškai, o yra tokiu kurie užeina ir registruojas forume tik tam kad prabalsuoti arba dalyvauti konkurse. Siūlau leisti balsuoti ir dalyvauti tik tiem dalyviams kurie paraše 50 žinučiu forume, arba iškelti savo salyga. 

Pritariu 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-22 14:15

tikrai pritariu ir aš.nedaug mamu matosi kurių pasisakymai matosi daugelyje temų.o pažiurejus i narių sk.tai oi kiek daug jų yra.smagu man bendrauti pas jus,nors nelabai seniai aš šiame portale

2009-05-22 14:18

pritariu ir as,tik idomu kas tvarka ives

2009-05-22 14:36

dabar sedziu ir galvoju,jei sitaip galma pasigaminti balsus savites mazylio rinkimuose,tai tikriausia ir kituose vykstanciuose konkursuose galima lygiai taip pat balsus pasidauginti kaip grybus augancius po lietaus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-22 14:39

Vat butent, nes pastebėjau, kad nariu nauju labai daug aš labai dažnai ir daug laiko praleidžiu forume, matau kokių naujų narių atsiranda tik va nebendrauja jie, surinka 1 žinute ir tiek, tai vat balsuot jau gali bet kokiam konkurse. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-05-22 14:45

Sveikos mamos, na dėl šios problemos aš nežinau kas teisingiau, pati tik pirma savaitė pas jus. Suprantu tas kurios seniai čia, bet ką mums daryti. Mano sūneliui tik 1mėn. ir 26 dienos. Užsiregistravau nes reikėjo patarimo, bet iškart pridariau klaidų nežinodama portalo tvarkos. Na moderatorius atliko savo darbą, sudėliojo viską į vietas. Pasijutau ne labai smagiai, kad taip pirmą kartą ir še tau. Laiko negaliu daug skirti , bet norisi truputėli atsipūsti ir paskaitinėti ir pačiai jei turėsiu ką parašyti ar patarti.

Patalpinau savo mažylio nuotrauką į rinkimus ir nesvarbu kiek prabalsuos už jį, jis man pats gražiausias man malonu į jį žiūrėti ir kitiems parodyti, pati balsuosiu už kitą mažylį. 

2009-05-22 14:49

tai taip iseina,kad daugiau kaip puse konkursu balsavimas vyksta nesaziningai,idedu foto pirma karta prisijunges,ir neparases nei vienos zinutes prabalsuoju 116 kartu uz save ir valio konkursa laimejau,o kitos mamos tegul lieka vos ne durniaus vietoj,cia reiketu susirupinti ne tik savaites mazylio konkursais bet ir kitais vykstanciais konkursais,kuriuose balsuoja ne komisija o mes mamytes ,pritariu tavo idejai visom keturiom kojom,kad butu leidziama dalyvauti bet kuriame konkurse asmeniui parasiusiam ne maziau kaip 50 pasisakymu

2009-05-22 15:00

Taip taip, aš viska suprantu, jog tikrai kai kurios neturi laiko, arba neeniai rado foruma o dalyvautikonkurse nori, na bet iš kitos puses tos žinutes leis isivažiutii taip sakant kolektyva rasit draugu kurie jus pažins ir balsuos už jus :)  

kitas dalykas tikrai yra tokiu forumu kur leidžiama balsuoti tik parašius 50 žinučiu,gali buti toks variantas

dalyvauti ir naujokui o balsuoti tik tiem kurie parašo 50 žinučiu,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-05-22 15:03

Na  116 balsų tai tikrai jau! Bet kodėl dėl to turime būti baudžiamos mes naujos narės - mamos, mano mažylis tesurinko 2 balsus, panašiai kaip ir kiti vaikučiai,. Taip išeina kai vyks kokie nors konkursai aš ir mano vaikutis dar ilgai niekur nedalyvausime. Gaila. 

2009-05-22 15:07

Liuminda 2009 05 22    

Na  116 balsų tai tikrai jau! Bet kodėl dėl to turime būti baudžiamos mes naujos narės - mamos, mano mažylis tesurinko 2 balsus, panašiai kaip ir kiti vaikučiai,. Taip išeina kai vyks kokie nors konkursai aš ir mano vaikutis dar ilgai niekur nedalyvausime. Gaila. 

Ne ne, Jūsų nuomone klaidinga, mes tikrai labai vertinam ir branginam jus :) naujus narius, :) ir tikrai labai laukiam dalyvavimo,iniciativos, aišku jei laiko yra, tik vat sakau manopasiūlymas būtų 

Dalyvauti konkursuose visiem galima o jau balsuoti tik tiems kurie paraše 50 žinučių. 

2009-05-22 15:09

galvojama padaryti kad dalyvauti bus leidziama naujokams tik tiek jei forume neparase 50 zinuciu bus neleidziama tik prabalsuoti,tikiuosi kad taip ir bus padaryta

2009-05-22 15:16

Na tada viskas tvarkoje, nes tokie konkursai taip pat padeda įsivažiuoti naujoje vietoje bei susipažinti, tik bus sunku susilaikyti nebalsuojant už kokį nors gražuolį  

2009-05-22 15:19

Liuminda 2009 05 22    

Na tada viskas tvarkoje, nes tokie konkursai taip pat padeda įsivažiuoti naujoje vietoje bei susipažinti, tik bus sunku susilaikyti nebalsuojant už kokį nors gražuolį  

tai va džiaugiuos jog Jūs supratot taipkaip aš norejau :) tikrai nuoširdžiai tikesimes naujoku  dalyvavimo ne tik konkursuose bet ir pokalbiose :) jug pas mus tikrai  yra daugybe idomiu gerutemu :) kur mes jus laukiam,. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-05-22 15:39

Sveikutes mamos,

Tukrai prisipazinsiu, kad neskaiciau taisykliu, esu prisiregistravus visai kituose forumuose ir ten gavau kelias asmenines zinutes su prasymu ir nuoroda nubalsuoti uz tam tikra mazyli. Manau tikrai taip pas jus kazkas elgiasi labai nesaziningai.

zinute tokia. "Labas, *EWA* Atsiprasau, kad trukdau jus, bet labai norime laimeti Savaites mazyli. Nubalsuokite prasau uz mano leliu..." ir nuoroda uz ka balsuoti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-05-22 18:17

as irgi gavau tokia pat zinute supermamose.... nemanau  kad tai sazininga... aisku cia kiekvieno pasirinkimas, taciau as nebalsavau, nes nepritariu tokiems "nesvariems" zaidimams...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-22 23:18

na ir aš radau supermamose žinutę,kad prabalsuotume,kaip nesąžininga kitų mamyčių atžvilgiu.įdomu ši mamytė ir kituose konkursuose taip žaidžia?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-22 23:30

as tai jau net nebedalyvauju savaites mazylio konkurse,kazkaip nebeidomu pasidare,bet prabalsuoju visada uz man patikusi mazyli

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-23 00:32

Drugelis 2009 05 22    

Nenoriu atidaryti naujos temos pasiūlimai. tai kad noriu pasakyti tegul mama.lt portalas pagalvoja kas liečia konkursu, labai yra nesažininka forumo nariu atžvilgiu. Yra mamos kurios susidraugavo, bendraujam gražiai ir draugiškai, o yra tokiu kurie užeina ir registruojas forume tik tam kad prabalsuoti arba dalyvauti konkurse. Siūlau leisti balsuoti ir dalyvauti tik tiem dalyviams kurie paraše 50 žinučiu forume, arba iškelti savo salyga. 

Tikrai jau reikia kažką daryti.Tiesiog nebeįdomūs tie konkursai darosi,kai tokios nesąmonės vyksta.Šios savaitės mažylis perlenkė lazdą.Teisingiausia būtų-šalinti nuotrauką iš konkurso ir balsavimo sistemą koreguoti.Pritariu Drugelio siūlymui.

...
8
...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Goda