Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
49

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-01-23 11:34

dar vienas pasiulymas, kad balsuotu tik dalyvaujancios konkurse mamytes. ir balsai nebutu matyti iki galutinio rezultato.

2012-01-23 11:43

ivedus taisykle kad is vieno IP galima balsuot tik viena karta ir tikrinus nugaletojo balselius, ir panaikinus draudziamus, jau manau butu realesni skaiciai butu. 

2012-01-23 11:45

aisku is technines puses reik jau administratoriams ziuret ar ne per sudetinga. na va kiek minciu kilo, gal kuri patiks.

Mama.lt

Mama.lt

2012-01-23 11:52

nemanau olia nes senai jau butu kaska pakeitusi (Giedre ) net neteisetai surinktus balsu negali pasalinti juokinga ir visi sedi patenkinti po nuotraukaom slyksciausi komentarai ir nieko jai dar reikia kaska siulyti taigi ir taip aisku kad keisti reikia .

2012-01-23 11:53

Giedre, ka manot? ar nors vienas pasiulymas patinka? mamytes kur jus? sprendziamas klausimas! prabilkyt cia, nes veliau vel pradesyt rasyt klaikius komentarus po vaiku nuotraukomis.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-01-23 11:53

Taip Olia84 as sutinku su tavo pasiulymais tik labai abejoju,kad administracija i tai paziures ...siaip kazka turetu tai daryti,kad nekiltu tiek pikcio tarp mamyciu... :(

2012-01-23 11:58

su kuriuo butent sutinkat? as pasiuliau ju nemazai. na siaip jau vyksta dialogas, jei isrinksim ir prabalsuosim tai pakeis.

2012-01-23 11:58

Dar galvoju gal butu visai neblogai jei administracija rinktu ne tik 21 foto,bet ir pati mazyli isrinktu savo nuoziura arba burtu traukimu,net nezinau,bet gal butu geriau jei isvis nebutu belsavimo nebutu ir tiek pikcio ir nieks mamyciu nekaltintu del nesaziningumo kaip manot???

2012-01-23 12:00

Kad galetu balsuoti dalyvaujancios mamaytes  as sutinku su tokiu pasiulymu nezinau kaip kitos,bet man tas variantas tinbka :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2012-01-23 12:29

Mano pasiulymas butu toksai,kad balsuoti galetu tik bendraujancios mamos,t.y tos kurios turi,bent jau 50pasisakymu forume,o ne tai,kad tik naujai prisiregistravusios.Manau,tada ir zymiai balseliu sumazetu,nes su kiekvienu niku reiktu pasisakyti bent jau 50karteliu,o tai zymiai ilgiau laiko uztruktu ir manau,"sukciuvieniu" zymiai sumazetu.

2012-01-23 12:30

Del to kad komentaruose butu matomi tikrieji nikai ir gerai,nebebutu,tokiu bjaurybiu po vaikuciu foto tada,na bent jau tiek daug kaip dabar.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-23 12:32

Olia84 2012 01 23    

ivedus taisykle kad is vieno IP galima balsuot tik viena karta ir tikrinus nugaletojo balselius, ir panaikinus draudziamus, jau manau butu realesni skaiciai butu. 

Tas dalykas ir yra iš vieno IP galima balsuoti viena karta

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-23 12:33

pavasarinuke 2012 01 23    

Mano pasiulymas butu toksai,kad balsuoti galetu tik bendraujancios mamos,t.y tos kurios turi,bent jau 50pasisakymu forume,o ne tai,kad tik naujai prisiregistravusios.Manau,tada ir zymiai balseliu sumazetu,nes su kiekvienu niku reiktu pasisakyti bent jau 50karteliu,o tai zymiai ilgiau laiko uztruktu ir manau,"sukciuvieniu" zymiai sumazetu.

:) toks variantas buvo pasiūlytas  bet kaip yra taip yra

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-01-23 12:35

Drugelis 2012 01 23     pavasarinuke 2012 01 23    

:) toks variantas buvo pasiūlytas  bet kaip yra taip yra

O kazi kodel jis netiko?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-01-23 12:36

Aurrree 2012 01 23    

Dar galvoju gal butu visai neblogai jei administracija rinktu ne tik 21 foto,bet ir pati mazyli isrinktu savo nuoziura arba burtu traukimu,net nezinau,bet gal butu geriau jei isvis nebutu belsavimo nebutu ir tiek pikcio ir nieks mamyciu nekaltintu del nesaziningumo kaip manot???

Atsiprašau, bet tikrai nemanau :)  Jau man ir dėl tų 21 galva ne kartą buvo kertama :D   Nes visi tada galvoja, kad aš neturiu skonio ir savo nuožiūra išrenku pati mylimiausią... savo kaimyną! :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-01-23 12:37

Drugelis 2012 01 23     Olia84 2012 01 23    

Tas dalykas ir yra iš vieno IP galima balsuoti viena karta

Tikrai,ne.Nes pati esu balsavusi is savo kompiuterio,o paskui buvo kelios drauges pas mane sveciuose,tai jos prilekusios ir atidave savo balsa uz jom patikusias foto.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-01-23 12:39

P.S. Aš kol kas patylėsiu ir paskaitinėsiu, ką jūs rašote ir tuomet pasakysiu savo nuomonę, pasitarusi su kitais Mama.lt redakcijoje.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-01-23 12:41

Giedre 2012 01 23     Aurrree 2012 01 23    

Atsiprašau, bet tikrai nemanau :)  Jau man ir dėl tų 21 galva ne kartą buvo kertama :D   Nes visi tada galvoja, kad aš neturiu skonio ir savo nuožiūra išrenku pati mylimiausią... savo kaimyną! :D

Na as tikrai nekritikuosiu Giedres,bet manau,tikrai kiekvieno skonis kitoks ir bent jau ta pirmaja vieta reiketu leisti isrinkti bendruomenei

2012-01-23 12:42

Gerai Giedre ne tinka tai ne :) Bet keisti kazka reik :)

2012-01-23 12:43

Vat blogai,kad neatsiranda tu drasuoliu cia pasisakyti,raso visokias baisybes po vaikuciu foto,o kai reikia pasisakymu rimtu,tai ne cypt

...
49

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
gabija