Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-02-13 23:06

na ir as nesuprantu kaip cia taip balsuojama... per nakti tikrai pasidaro 17 balsai, pas kitus 0.... kazkokia nesamone, as jau pradedu nebedeti savo vaiko nuotraukos. neidomu, nes viskas vyksta nesaziningai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-15 22:12

Ir vėl korupcija vyksta. Mamytė "sokoladas" - katik pas jos mergaitę (tiesa sakant ta mergaitė visai nesimpatiška) nuo 5 balsų priaugo iki 21, truputį keista,ypač kad tai atsitiko per vakarą šį. Jei darot konkursus,tai žaiskit sąžiningai po galais!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-02-15 22:21

taip taip kaip tik žadėjau rašyti ir aš,nes šiandien su žmona vis sekame ši konkursą...Tai gal jau jo neorganizuokite,nes užkniso žiūrėti tas lenktynes.Mama Šokoladas šį kartą bando savo vaiką prastumti.Na ir mums pasirodė daug yra vaikučių vertesnių nugalėtojo vardo.Rašė,kad baus tuos,kas terš namučius...O kaip bausit nesąžiningus dalyvius?????

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-02-15 22:42

aš irgi netikiu, kad gali būti toks ryškus balsų skirtumas. visi vaikiukai nuostabūs, bet yra juk simpatukų, kurie krenta į akį...  na, ką jau padarysi, kas pratęs savo siekt kitiems per galvas lipant, tas ir lips. aš nesiūlysiu daugiau savo vaikiuko šiam konkursui.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-02-15 23:07

ojei, kaip negražiai čia paskutiniu metu žaidžiama,tikrai per kitų galvas lipama.Na kaip ir buvo lyderė nuo ketvirtadienio ir staiga kita atsirado  per porą valandų  nuo 10 balsų iki 29pakilo.Ką norit sakykit,netikiu kad čia taip balsuoja už tą mergaitę tokiu tempu.Na mačiau,kad praeitą savaitę tą LUKNYTĘ labai mama stengės prakišti.Nepavyko.Tai šiandien žūt būt...GĖDA.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-02-15 23:32

perskaiciusi komentarus tai nelabai jau norisi kelti savo vaikuciu nuotrauku

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2009-02-16 09:36

Nu kam taip pykstat !? Ir ka reiskia nesimpatiskas vaikas, jug visi vaikuciai yra grazus. Pasitelkit savo senelius, tetas, dedes, draugus, bei kolegas i pagalba, paagituokit sudalyvauti konkurse ir viskas bus ok

2009-02-16 09:55

jo ir as daugaiu nekelsiu foto. nes vyksta neteisybe. kam isvis tas konkursas tada..????

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2009-02-16 10:54

o kas laimejo sia savaite? na tikkrai negalvojau, kad taip daro mymytes, tai kam tada konkursai, jei jie nesaziningai vyksta? nusyvyliau visaivisi vaikai grazus ir idomus, sunkiausia graziai nufotografuoti. as manau, kad renkama graziausia nuotrauka , o ne  vaikas.  mamytes, bukim draugiskos ir saziningos

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-16 11:08

pocoloca 2009 02 16    

o kas laimejo sia savaite? na tikkrai negalvojau, kad taip daro mymytes, tai kam tada konkursai, jei jie nesaziningai vyksta? nusyvyliau visaivisi vaikai grazus ir idomus, sunkiausia graziai nufotografuoti. as manau, kad renkama graziausia nuotrauka , o ne  vaikas.  mamytes, bukim draugiskos ir saziningos

rytoj manau paskelbs,nes siandien nedarbo diena

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-16 12:22

tikriausia ne visoms iseina buti saziningoms,ir ko cia pykti jei uz vaikuti neprabalsuoja juk cia ne mis graziausias vaikutis renkamas,jau nervai nelaiko apie tokias mamas ir bekalbeti kurios gamina balus savo vaikuciui per nakti,isviso mest tokias lauk is forumo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-16 12:47

As niekaip nesuprantu tu mamymu logikos,kurios pacios prikuria anketu ir uzbalsuoja uz savo vaika. Ka jos pacios masto,kai ju vaikai isrenkami savaites mazyliais tik ju paciu deka,tegu pagalvoja,kad ju vaikas kitaip net nebutu isrinkas,jei ne jos. As manau kiekvienai mamai savo maziukas graziausias,bet nereikia imtis tokiu drastisku priemoniu ir irodineti kitiems,kad va ziurekite mano vaika isrinko savaites mazyliu,o uz jusu vaikus niekas nebalsuoja. Na zodziu tu mamu sutrikes gerokai mastymas.....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-02-16 13:34

as nesistengiu kad mano mazylis laimetu,visi vaikai grazus  mano manymu nereikia rasyti kad yra nesimpatisku vaiku tegul mamos balsuoja uz savo vaikus jai jiems nuo to geria.

2009-02-16 15:44

sutinku su jumim mamytes......

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-16 21:35

koska 2009 02 16    

Nu kam taip pykstat !? Ir ka reiskia nesimpatiskas vaikas, jug visi vaikuciai yra grazus. Pasitelkit savo senelius, tetas, dedes, draugus, bei kolegas i pagalba, paagituokit sudalyvauti konkurse ir viskas bus ok

Mintis gal ir nebloga,bet cia gausis panasiai kaip paciai prabalsuoti,juk zinosi,kad tavo gimines ir artimieji padare viska,kad jusu vaikutis butu pirmas.Arba isivaizduokite grozio konkursa,kuriame komisijos nariai viena seima... Rezultatai aiskus.O pykti tai visai nesiruosiu,nes rasiau ir rasysiu,kad man mano vaikai vistiek patys graziausi,tegu uz juos ir visai niekas nebalsuos!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2009-02-17 12:44

labas, mes naujokai...bandysim dalyvauti. dar kol kas nelabai čia gaudausi, bet tikiuosi, įsikirsim :)

Mediniai žaislai vaikams: MAGNETUKAI, DĖLIONĖS

http://picasaweb.google.lt/sandrava/AngelaiUzsakymaiElPastuSandravaGmailCom#

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2009-02-19 13:57

pritariu ir as kad cia su tais balsavimais tikrai keisti dalykai darosi.Nesamone kazkokia ir tiek!jokio saziningumo nera visai

2009-02-19 18:21

katik perziurejau kaip mamytes prabalsuoja uz mazylius,net keista iskart surinkti 15 balsu uz tikrai nieko ypatinga foto,kai sia savaite tikrai labai isradingu mamyciu yra ir idomiai savo mazylius iamzino,ale ir man jau pradeda nebepatikti toksai balsavimas,kazka reiketu keisti jame

2009-02-19 18:28

taip taip, tik keisti kazka reikia..... moderatoriai kur jus??? nesamone vyksta isvis tada tegul nebuna to savaites mazylio konkurso.

2009-02-19 18:33

sandriukas 2009 02 19    

taip taip, tik keisti kazka reikia..... moderatoriai kur jus??? nesamone vyksta isvis tada tegul nebuna to savaites mazylio konkurso.

na zinai pritariu tau ,jau tikri vejai vyksta,na ne tame esme kad ka isrinks,bet kai akivaizdziai balsai dideja kas valanda laiko na cia tai jau virsune,nesazininga kitu atzvilgiu,na man tikriausia taip pat reikes nebedeti vaiku foto,arba tegul daro foto galerija bet nebe savaites mazylio konkursa,bus smagu pasiziureti tik i foto ir geras idejas bet balsavimo niekam nebereikia

3
...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
SAULIUS