Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-12 12:04

tegul jos ten raso savo izeidinejancias zinutes as tokias kad siusciau ant triju zodziu,neturi kas veikti tokios mamytes ligones,jei temato tik savo vaika o aplinkui daugiau nei vieno tai tikros egoistes,tegul varo dalyvauti i mis rinkimus tu mamyciu vaikuciai tada gal apsiramins

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2009-02-12 12:11

ateja 2009 02 12    

tegul jos ten raso savo izeidinejancias zinutes as tokias kad siusciau ant triju zodziu,neturi kas veikti tokios mamytes ligones,jei temato tik savo vaika o aplinkui daugiau nei vieno tai tikros egoistes,tegul varo dalyvauti i mis rinkimus tu mamyciu vaikuciai tada gal apsiramins

Pries kuria tu cia taip ziauriai nusiteikus? Nerandu nei vienos mamos blogo pasisakymo apie kuri nors mazyli

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-12 12:14

TEISINGAI ATEJA.    norejau paklausti ,kaip reike idet teisingai savo vaiko nuotrauka i savaites rinkimus,as idedu ,o man visad rodo kad balsuot negalima ir visad 0 tasku,nors liktais teisongai dedu,kaip priklauso idejau pirmadieni,nu liktais viska,o man kaip rodo ta 0 taip ir rodo,ka netaip padariau?jau nepirma kart bandau

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-12 12:23

Viską tu teisingai darai, tik tiek, kad už savo vaiką balsuoti negalima, kaip kad taisyklėse ir parašyta :)

O rašo viena kitos komentaruose: ne forume, bet profilius teršia, t.y. rašinėja mamų namučiuose įvairius žeidžiančius pasisakymus.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-02-12 12:24

kai gausiu izeidinejancia zinute nuo kokios mamytes tada pasakysiukolkas dar negavau,bet kad jau rasoma jog mamytes perdaug isismagino kitas izeidineti,vat tegul paraso man,siandien esu piktai nusiteikusi gal ragai tuoj man prades lysti ir uodega

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2009-02-12 12:33

tegul tik pabando mamo profili "terst", mano namai - mano tvirtove

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-12 13:09

Mamytės gyvenkim draugiškai, na ka čia pdaretvaiku darželi, visi vaikai gražus, nera negražiu.. baikt pyktis reikia :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-02-12 14:41

Žinoma,jog kiekvienam savas vaikas gražiausias ir labai jau norisi pirmadienio rytą savo vaikučio nuotrauką išdidintą pamatyt.Ar ne taip?tai va, yra pastebėta,jog yra mamyčių ar tėvelių netinginčių pasėdėti prie kompo ir susikurti kelioliką savo nikų,kad sekmadienio vakarą subalsuotų už savo vaikutį.Tai ir buvo vienai iš mamų parašyta pasipiktinančių žinučių.Būkim sąžiningi visi ir nebus jokių piktumų.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-12 14:48

Ar negaila savo laiko sedeti ir kurti epasus? Nesuprntu tokių dalykų, na bet gerai pribalsavo kokių 15 balsų susikurus epasus, na ir ka  labai malonu kai žinau jog čia ne forumo mamytės balsavo 15 o tu pati.. nnežinau, tokių dalykų nelabai suprantu.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-02-12 14:57

Na matyt yra tokių,kurioms dzin...svarbu tik kad jos vaikas laimėtų ,viską padarytų dėlto

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-12 15:02

Giedre 2009 02 12    

Viską tu teisingai darai, tik tiek, kad už savo vaiką balsuoti negalima, kaip kad taisyklėse ir parašyta :)

O rašo viena kitos komentaruose: ne forume, bet profilius teršia, t.y. rašinėja mamų namučiuose įvairius žeidžiančius pasisakymus.

dekui giedre,koke kvaila asdaba tik daejo,aciu dar karteli

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-12 15:02

tikrai buna keista, kad sekmadieni vakare paziuri rezultatus ir tarkim buvo uz ta mazyli kokie 3 balsai, o ryte jau 24, kazkokia mistika.. na bet nesigilinam ;) :)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-02-13 18:30

Kaip tik reikia gilintis. Ten tie barniai del to ir buvo, kad zaidimas nesaziningas buvo. Geriausia butu padaryti, kad is vieno kompo, vienas balsas, o ne is vieno epaso vienas balsas.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-13 18:50

čik či rik tokiom mamytėm  nu geras, tai nesuprantu ka jos visai su savo vaikais nebendrauja , o epasus kuria  nu rimtai čia jau juodas anekdotas gaunasi, SĖKMĖS čik čirik mamoms kurent toliau epasus  o mes dedam nuotraukytes ne dėl laimėjimo, mum smagu visiems pasirodyti kokie mes gražūs ir be laimėjimų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-13 19:37

o as tai uz kitus bandau balsuot ir nesigauna!? 0 rodo ir viskas...

tos kurios uz savo vaikus balsuoja tikrai gyvenimo neturi..argi nemaloniau jei is tikruju laimi?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-02-13 20:27

bigmama 2009 02 13    

o as tai uz kitus bandau balsuot ir nesigauna!? 0 rodo ir viskas...

tos kurios uz savo vaikus balsuoja tikrai gyvenimo neturi..argi nemaloniau jei is tikruju laimi?

Kaip tai nesigauna?juk kai prisijungi trečiadieni,tai prie visų vaikučiu nuotraukyčių būna žodis"Balsuoti",o prie savojo vaikučio nuotraukos jau balsų skaičius būna t.y.balsuot už savąjį negali.tai uz kurį nori-paspaudi ant to zodzio ir taip prabalsuoji.Aišku tą savaitę savo balsą taip ir išnaudoji.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-13 21:13

Kad balsuojama kartais nesaziningai,pritariu.Esu pastebejus,kad per nakti kokiam vaikuciui tiek balsu duodama,kad neitiketina pasirodo.Bet del to rasyti baisius komentarus manau neverta.Tegul mamos dziaugiasi,ar gi gaila

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-02-13 21:19

sumaišiau.Ne trečiadienį,o ketvirtadienį kai prisijungi...Atsiprašau.

2009-02-13 21:33

dvynka 2009 02 13    

Kad balsuojama kartais nesaziningai,pritariu.Esu pastebejus,kad per nakti kokiam vaikuciui tiek balsu duodama,kad neitiketina pasirodo.Bet del to rasyti baisius komentarus manau neverta.Tegul mamos dziaugiasi,ar gi gaila

Nieko ten tokio baisaus nebuvo.parašė tai mamytei,kad jei ji už savo vaiką prabalsuos jis gražiausias nepasidarys juk.Nereikia čia kitų kvailiais laikyt.Vieną kartą laimėjo,tai poto ir sekančią savaitę balsai dygo kaip ant mielių tam pačiam vaikui.Juk reikia leisti ir kitiem pasidžiaugti savo vaikučio sėkme.Tai va kaip gavo įspėjimą-balsai ir nustojo augti.Ar nekeista?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-02-13 21:37

Taip taip su tais balsavimais keisti dalykai Man tai niekis, tegul dziaugiasi, bet................ kaip septynmeciui vaikui paaiskinti kad vieni turi tiek daug balsu ir taip greit, o kiti labai grazus vaikuciai negauna balsu

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

2
...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Linas