Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > "Savaitės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
10
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2009-05-25 11:47

O, kaip matau pasalino ta nuotraukyte, kur balsu buvo netikru prisirinkusi. Smagu, kad daroma tvarka, nes kazkaip jau buvau pradejus nuogastauti... Bet saunu, kad moderatoriai emesi priemoniu, bus kitiems pavizdys. Siaip tai as daugiau bendrauju kitam forume, bet ir cia daznai uzsuku. Kitame forume patinkainformatyvumas ir tai, kad yra taisykles, kuriu visi turim laikytis ir uz ju nesilaikyma, sukciavima ir panasiai yra baudziama. O sis forumas patinka tuo, kad jis toks asmeniskas, cia ateinu paziureti i nuotraukas, kaip kas auga, kaip atrodo. O visokie tokie gudravimai, balsu kaulinimai tai iskart atrodo atstumianciai. Nu bet visur visokiu buna, ka padarysi, tik manau, kad nereiketu tokio elgesio toleruoti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-25 12:49

Džiugu,kad laimėjo nuotraukytė už kurią ir aš savo balsą atidaviau.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-05-25 16:02

Mhm....o tu Jurgita nerašai žinučių kitoms mamytėms? ar ne tu prisipažinai? gal kažką  sumaišiau

2009-05-25 21:57

vover 2009 05 25    

Mhm....o tu Jurgita nerašai žinučių kitoms mamytėms? ar ne tu prisipažinai? gal kažką  sumaišiau

Nesupratau? Cia ne apie mane turbut, nes nesuprantu ka norejai pasakyti

2009-05-25 23:16

Na viena mamytė ,vardu Jurga,pasisakė vienam bloge apie nesazininguma dalyvaujant konkursuose,tai ir klausiu,gal tu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-05-26 00:49

labas mergaites,gal kas galetu man imest nuoroda kur yra taisikles apie balsavima.esu dar zalia visai sitam forume ir nelabai susigaudau.norejau atiduot savo balsa patikusiai nuotraukai bet nerandu kaip???taip suprantu kad kaz ka pakeite nes isijungiau foruma ir matau kad liko visai mazai nuotrauku nei buvo pries pora dienu.taip suprantu kad mes kurios esam siame forume registruotos tai galim balsuot uz patikusia nuotrauka?lauksiu issamesnio paaiskinimo.

Nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-26 10:02

Labas rytas, pažiurekit gal rasit šotj temoj kur yra taisykles

www.mama.lt/forumas/getTopic/13726/1/-quot-savaites-mazylis-quot-taisykles

dar šitą temuke paskaitykit tikrai rasit sau naudingos informacijos,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-05-26 15:04

vover 2009 05 25    

Na viena mamytė ,vardu Jurga,pasisakė vienam bloge apie nesazininguma dalyvaujant konkursuose,tai ir klausiu,gal tu?

Ai, tai nea, ne as. as Bloguose isvis nieko nerasiau. Nors kai tik prisiregistravau siam forume, tai iskart ikeliau savo dukrytes nuotrauka. uz ja daug kas balsavo, tai is tos laimes pasigyriau visiem giminaiciams, raginau irgi mus palaikyti. laimejom mes tada, bet pradejo man visokie negrazus komentarai i namucius eiti, neva as balsus gaminausi... Nors taip tikrai nebuvo, bet buvo nesmagu net del to, kad giminaiciai balsavo. daugiau nebesakau niekam, jei ikeliu foto, o kai cia isvis taip gavosi tas konkursas nesaziningas, tai ir nustojau kelti nuotraukytes.

2009-05-26 15:10

Tiesa pasakius ,nieko blogo nematau kai balsuoja savi už savą  vaiką.

Bet va rašyti svetimiems ir prašyti.....

2009-05-26 16:25

vover 2009 05 26    

Tiesa pasakius ,nieko blogo nematau kai balsuoja savi už savą  vaiką.

Bet va rašyti svetimiems ir prašyti.....

nu ir as asmeniskai nemanau, kad cia blogai. juk giminaiciai balsuoja ne todel, kad prasau, o todel, kad be galo myli musu vaikucius (o kaip gi kitaip). Ir suzinoti apie konkursa gali tik jei pati pasakau> Juk nenarso po visas interneto svetaines ieskodami, o gal netycia aptiks.... Bet lyginant su mamom, kurios nesigiria niekam apie dalyvavima kova jau nelygi gaunasi.

O balsu prasinejimo tai apskritai nepateisinu niekaip. Cia jau saves negerbimas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-05-26 16:29

Aš anksčiau isivaizdavau jog ten kur vaikai juokio melio neturi būti, o pasirodo atvirksčiai,. gaminam balus ir džiaugiamės, kad laimėjom, na manu kvailoka..

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-05-27 12:44

jau ne pirmą kartą gavau prašymą kitame forume balsuoti už tą ar kitą mažylį. tas nestebina jau. tačiau, kiek man žinoma, balsuoti gali tik forumo dalyviai. tai gal galėtų kas nors, man kvailai moteriškei, paaiškinti, kaip tos gudruolės atseka, kad tas pats žmogus prisiregistravęs kitame forume, nors nikas kitas, ir, šiuo atveju, mano mažiaus nuotraukyčių ten nėra.? kur ta "konfidenciali" informacija apie narį "nuteka"? man jau darosi nebejuokingi tokie atvejai ...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-27 12:52

as dar kolkas negavau jokiu prasymu ir tegu geriau man nesiuncia zinociau ka atrysiti mamai i toki prasyma,man asmeniskai tokia persona parodo savo savimeiliskuma,vaiko atzvilgiu.o kaip cia viskas nuteka ta visa informacija ir as net nezinau ir istikruju net nesidomiu,bet va saunu pasidziaugti kad fainas mazylis laimejo rinkimus,o ne ta nuotraukyte kuri surinko milziniskus balsus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-05-27 14:31

na mėginau atrašyt, tačiau mano žinutės nenuėjo, tiksliau - netilpo į pašto dėžutes. tikiuosi, kad jos buvo prikimštos tokių žinučių kaip mano

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-05-28 15:03

Juka 2009 05 27    

jau ne pirmą kartą gavau prašymą kitame forume balsuoti už tą ar kitą mažylį. tas nestebina jau. tačiau, kiek man žinoma, balsuoti gali tik forumo dalyviai. tai gal galėtų kas nors, man kvailai moteriškei, paaiškinti, kaip tos gudruolės atseka, kad tas pats žmogus prisiregistravęs kitame forume, nors nikas kitas, ir, šiuo atveju, mano mažiaus nuotraukyčių ten nėra.? kur ta "konfidenciali" informacija apie narį "nuteka"? man jau darosi nebejuokingi tokie atvejai ...

Tai taip, gali balsuoti tik forumo dalyviai. Bet kiti iš smalsumo registruojasi - vieni kad balsuoti, kiti, kad naršyti. O čia kad užtaikė ant tokio nario, kur ir vienam, ir kitam forume registruoti - tai čia tik sutapimas. Norėjau pasakyti, kad duomenų niekas tikrai nedalina ir su kitais forumais informacija nesikeičia.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-02 14:23

Nesuprantu, koks tikslas dalyvauti konkurse, ir siuntineti zinutes su prasumu balsuoti. Gavau ka tik tokia, tikrai nebalsuosiu, vien del to, kad yra sukciaujama, ot!

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-02 14:55

Aš irgi ka tik gavau,ir tikrai nebalsuosiu,dar to betrūko....Nu sakykit ka norit , nesuprantu aš tokių mamų.Ir nereikia pliaukšti,kad ko tik nepadarysi dėl savo vaiko ir t.t. Darykit garbingai,o ne taip padlaižūniškai ir nesąžiningai. Atsibodo prašymai ir siūlymas balso mainais už balsą.

Paskutinį kartą redagavo: vover (2009-06-03 17:15)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-06-03 12:52

O aš pasakysiu savo nuomonę. Nemanau, kad tos mamytės, kurios prašo prabalsuoti už savo mažylį elgiasi nesąžiningai. Jeigu nepatinka vaikutis galima ir nebalsuoti, juk nėra jokios prievartos, pinigai ar dar kas nors mainias nesiųloma. Mamytės, nebūkite tokios pavydžios. Juokas ima skaitant postus su visokiais fuiii ir feee žodeliais  Ir kvailam aišku, kad laimi  ne tie vaikučiai kurie gražiausi, bet tie kurių mamytės forume turi daugiausiai draugių arba pagamina balsus kitais įmanomais būdaisJūs čia pešatės dėl sąžiningumo nesąžiningumo, na ir koks tikslas, ką pakeisite.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-06-03 13:13

As savo Emute taip pat esu ikelus, bet keliau ne tam, kad laimeti, o paprasciausiai, kad kiti pasiziuretu. o be to, koks malonumas tai mamai, kuri pati uz savo vaika visus balsus surenka

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-06-03 17:03

gavau prasyma balsuoti is "zivile24", manau, kad si nuotrauka turetu buti pasalinta.

...
10
...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas