Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2011-02-22 14:28

Aciu, pasistenksiu kaip nors susitvarkyt savo gyvenima:]~ ir tau sekmes:]~

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:05

Sveikos būsimos mamytės,

Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ! 

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage 

Iš anksto ačiū!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-20 07:54

labas rytas , gal galit padeti esu 38savaite nescia , vakar vakare daznai ejau slapintis , o siandien atsibudus atsirado kraujingu isskyru , jokiu skausmu nera . mazylis iki 4valandos ryto labai smarkiai isdykavo vartesi spardesi.paskui nurimo. ar tai gali buti gimdymo pradzia? ar reiketu jau kuo skubiau vykti i ligonine ? padekit aciu

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-20 09:11

Labukas,na man atrodo jei yra galimybe tai pirmiausia susisiekti su savo daktare,gal ji ka patartu.Nes bet kokiu atveju jau drasiai galima gimdyt.

Kai pagulde mane gimdyt,daktarei apziurejus truputi pasirode kraujo.Bet gimdziau tik sekancia diena....

Tai mano patarimas butu.Sekmes...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-20 10:44

aciu uz patarima labai :)   mums cia pirmasis mazylis tai ir nerimo labai daug :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-20 11:01

sniguracka 2011 07 20    

labas rytas , gal galit padeti esu 38savaite nescia , vakar vakare daznai ejau slapintis , o siandien atsibudus atsirado kraujingu isskyru , jokiu skausmu nera . mazylis iki 4valandos ryto labai smarkiai isdykavo vartesi spardesi.paskui nurimo. ar tai gali buti gimdymo pradzia? ar reiketu jau kuo skubiau vykti i ligonine ? padekit aciu

SVEIKINU SNIGURACKA 

Dziugu, tau jau arteja tas momentas kaipglausi leliuka prie savo krutines :)

tau isejo vadinamas kamstis, laukiu ir as jo :D kada galu gale prasides tas momentas leidziantis suprasti, kad neuzilgo susitiksiu su savo leliuku :)

Tik visoms skirtingai, kaip kurios ta pacia diena pagimdo, kitos po 2 dienau...  reiketu pradeti laukti saremiuku sakyciau :)

arba kaip patare pasikonsultuoti su daktare, nes ji geriau zino kokia tavo nestumo situacija ( atsivere, neatsivere, sunkus buvo kudikio nesiojimas ar ne, apie komplikacijas.... )

Taigi, visakeriopos sekmes :) ir stiprybes :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-10-14 09:46

Sveikos. Gal kas gali man pasakyti gal kam teko ir su tuo susidurti. As laukiausi,buvo 8sav ir ivyko persileidimas. Pas daktare kai pirma karta nuejau buvo 5-6sav bent jau taip ji sake,o pagal  mane 4-5sav. Daktare jokiu tyrimu nedare man,ji turejo eit atostogu tai liepe ateit po gero men.Po apsilankymo pas ja praejus kazkur 2sav man pakilo temp,ir siek tiek tepliojo ten,iskart i ligonines priimamaji vyras nuveze, ten apziurejo ir pasake kad 4-5sav nustojo vystytis. Ar galejo ginekologo matyti kad vaikui kazkas blogai kai pas ja atejau pirma karta?Kai pas ja buvau tai ir atitinka tai jog tuo metu jau buvo nustojas vystytis vaikas.Ligoninej pasake kad mane 5sav guldo i ligonine. Nieko ten man nedare,pastate laseline tik,o nakti ivyko baisus nukraujavimas,ir tada net daktarai neatejo apziureti manes. Kraujavimas prasidejo 3-4val nakties,o mane atejo apziureti tik 10-11val dienos,ir tik pasiteiravo ar lb kraujuoju.Ir dar po geros val tik nusivede echoskopu paziureti,apziurejus pasake kad netekau vaiko kad daryt isvalyma.Po isvalymo kita diena isleido namo,gryzus namo praejo pusval ir temp 39 pakilo.Ar galima buvo isvengt to persileidimo jei daktare butu iskart darius man tyrimus kai pirma karta pas ja nuejau?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-14 11:13

na, manau, kad taip jau buvo lemta :( aš tp pradėjau kraujuot ir netekau vieno iš leliukų... gyd pasakė, kad toks ankstyvas nėštumas 4-5-6 sav dažnai baigiasi persileidimu, bet va, man vienas leliukas pasialino, o kitas liko :) žinau, kad skaudu, bet toks gyvenimas...

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-04 13:47

sveikos noriu pasidalinti savo istorija :) as jau galbut4-5 svaites nescia jauciu visus nestumo pozymius ir visa nestumo laika skaudedavo pilvo apace bet pries savaite  as pradejau kraujuoti  kraujas be jokiu kresuliu, tik kartais iskiros pasirodo, pasidariau nestumo testa o jis teigemas, kaip jum atrodo as galiu dar but nescia?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-04 17:28

nu tai manau kad taip ir yra :) be to ir atsakima teigiama jums rode tik labai save saugoti reikia

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-11-30 23:19

Sveikos mamytes. man dar tik 12 savaiciu, sendien pastebejau kad pagausejo isskiros ir jos ne baltos o gelsvai rudos. Labai issigandau. Gal kam buvo taip? Skaiciau jog taip pasitaiko, bet kazkaip nesmagu paliko... Aciu uz info is karto! :)

6

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Gabrielė