Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 27

2011-01-13 08:34

Svekos,sakykit ar jusu nekamavo tokos bedos?as va jau du kartus gulejau ligoninej del gausaus kraujavimo....sake ,kad buvo kraujo kresuliukas,bet jis issivale,taciau kartais pastebiu labai negausiu rudu isskiru......nebezinau ka ir galvotmum 16sav...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2011-02-06 13:10

Sveiki gal galetu man kas nors patarti... nes as nezinau ka man ir galvoti...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-06 23:26

Dovea 2011 02 06    

Sveiki gal galetu man kas nors patarti... nes as nezinau ka man ir galvoti...

O kas nutiko?

2011-02-07 12:07

As laukiuosi, nezinau tiksliai kiek laiko, nes esu anglijoje ir negaliu nueiti pas gyditoja, laukiu eiles... dariausi du skirtingus testus abu rodo teigiamai... is ryto jauciuosi puikiai, bet po pietu ima mausti pilva ir siek tiek krajuoti... ir taip iki vakaro, vakare vel viskas gerai... as nebezinau ka daryti, nes man tik 20 ir laukiuosi pirma karta net nezinau kas gerai, o kas blogai... patarkite man jei kas galit... nes jau puolu i nevilti... aciu....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-07 12:43

Dovea 2011 02 07    

As laukiuosi, nezinau tiksliai kiek laiko, nes esu anglijoje ir negaliu nueiti pas gyditoja, laukiu eiles... dariausi du skirtingus testus abu rodo teigiamai... is ryto jauciuosi puikiai, bet po pietu ima mausti pilva ir siek tiek krajuoti... ir taip iki vakaro, vakare vel viskas gerai... as nebezinau ka daryti, nes man tik 20 ir laukiuosi pirma karta net nezinau kas gerai, o kas blogai... patarkite man jei kas galit... nes jau puolu i nevilti... aciu....

nemanau kad Anglijoj nėra daktarų... dėl šventos ramybės nueik, galų gale daktaras paaiškintų kaip yra TAVO atvejų, o ne visi atvejai - kiekviena gi pagal save aiškina, bet nebūtinai taip yra Tau.  Kuo mažiau streso, tuo abu jausitės geriau...

2011-02-07 14:17

As buvau nuejusi i ligonine ir ten man pasake kad as turbut prarandu savo vaikeli... jei nenoriu prarast tada ilsetis reikia ir t.t ir jei iki kito pirmadienio dar lauksiuosi tada vel ateit, nes matai db motina gamta sprendzia busiu as mama ar nea... ji manes net nepatikrino...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2011-02-07 14:25

Dovea 2011 02 07    

As buvau nuejusi i ligonine ir ten man pasake kad as turbut prarandu savo vaikeli... jei nenoriu prarast tada ilsetis reikia ir t.t ir jei iki kito pirmadienio dar lauksiuosi tada vel ateit, nes matai db motina gamta sprendzia busiu as mama ar nea... ji manes net nepatikrino...

Kažkas baisaus su tais anglų gydytojais,jei yra galimybė,tai kuo greičiau pas LT gydytojus.

2011-02-07 14:42

Kad neisivaizduoju kada as galesiu gryst tenai... nes cia ir dirbu ir mokausi... nebezinau ka daryt

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-07 16:12

Na kraujuot nėštumo metu nėra gerai, bet yra daug BET. Gal tau kaip tik turi prasidėt tos dienos? Būna moterų kurios serga mmmm nėštumo metu.

Jei kraujavai nesmarkiai, o tik tepliojai, tai gal ir nieko blogo nėra..

Jei mažas nėštumas pas tave, tai organizmas pats gali "atmesti", ir dažniausiai daktarai nieko padėt negali.

Nekrauk blogų minčių, gal nėra taip blogai viskas, kaip atrodo

2011-02-08 12:25

Na galbut tu ir teisi... telieka tik laukti, ir nieko daugiau:]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-02-08 13:22

Dovea 2011 02 08    

Na galbut tu ir teisi... telieka tik laukti, ir nieko daugiau:]

sveika.ar irgi gyvenu anglijoj Dovea.Duosiu patarima  ,nieko tu nelauk ,cia tie anglijos gydytojai ziuri,turiu pavyzdy,pati esu nescia ,uzsiregistravau i poliklinika ,prieme ,pamatavo spaudima ,paklause kada buvo paskutiniu menesiniu pirma diena paskaiciavo,ir liepe eiti uzsiregistruoti pas midvife,ten irgi paskaiciavo kad kovo 7 d,tai kazkur ir bus 12 sav.bet praejusi penktadieni pasirode raudonos isskiros ir pradejo teplioti,man jau 6 sav.nestumo ,tai streso apturejau ir iki siol teplioja ir krauju ir rudom ,buna ir smarkiau negu tepliojimas.tai vakar pirmadieni su vyru nuvaziavom i ligonine.kur yra skubi pagalba tipo: ;) pasakiau kad kraujuoju ir skauda pilva ,nu pamelavau ,nes kitaip jie cia taves neziures.prieme ,padare  testa,paskui labai malonus anglas gydytojas apziurejo,pamatavo spaudima,paeme krauja,ir vel ryt einu duoti krauja,nes tik per krauja gali nustatyti ar nestumas dar yra,sake skanui dar per mazai laiko ,nieko nematytu.tai va nu ir nenusivyliau ,tik reikia pabandyti,man irgi buvo kazkaip keista kad taip apziurejo ir neisvare namo ,nes kiek girdejau jei nera 12 sav,jie net neziuri nieko.

2011-02-12 02:00

Labas, as katik is gyditojo... pasielgiau kaip tu ir sakei;] mane patikrino genekologas, paziurejo per skana atrodo viskas gerai, pirmadieni vaziuosiu dar vienam tyrimui... man didele rizika prarast mazyli... o paskutiniu metu stipriai kraujuoju, bet gyditojai negali nustatyt priezasties tuo skanu kuri dare tai pirmadieni darys vidini... labai bijau praraast ta maza pupele kuria snd maciau:[

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-12 12:03

Sveikutes, pirmiausiai patikslint noreciau del kraujo tyrimo, jai enstumas ir prarastas, dar menesi kraujo tyrimas rodo nestuma.

Patarimas toje situcijoje butu mano toks, guleti kuo daaugiau kojytem iskeltom, padeda magnisB6- cia vitaminas kuri rekomenduoja gert ipatingai jai sunkus nestumas.Na pas gydytojus kreipeisi ir gerai, padarys jie tyrimus, paciai bus ramiau.Mano pirmas nestumas ir buvo labai sunkus , iki 6 men. neislysdavau is ligonines su gresenciu, paskutinis buvo jau ant plaikelio, tai pasinaudojau senu mociuciu metodu, kuris daug kam badejo.reikia sidabrine moneta ar sauksta, ji sutarkuot , na yra tokia net nezinau kjaip vadinasi kaip dilde metalam, tai va susmukit i dukeles ir gert 1 kart dienoj ant saukstelio galo 3 dienas, taip ir as is nevilties padariau, ir ka po to ne tik kad i ligonine daugiau nebepapuoliau bet peskom i 9 auksta laipiojau.Na cia dalinuosi savo patirtimi, o tau jau spresti ar pasinaudoti ar ne,

O del gydytoju poziuriu, kalbejausi ir lt su gydytojais, tai jie ir sutinka su anglijos ir kitu poziuriu, kadangi tai naturali atranka, tokiam ankstyvam nestme ir nelabai ka gali pagelbet , jai organizmas atmeta tai atmeta.

2011-02-12 12:20

Bet ar cia anglojoje bus pirkt tokiu vitaminu? nu man paziurejo per ekoskopa ir sako kad db viskas gerai, bet yra didele rizika prarast mazyli... pas juos db vyksiu pirmadieni bandys nustatyti kraujavimo priezasti... labai bijau ir ne nezinau ka daryti... o tamponus nestumo metu kraujuojant galima naudoti? gal kas zinot? aciu uz patarimus:]

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-12 12:28

Kiek zinau tamponu nepatartina , ipatingai tavo atveju, nes tai gali dirginti gimda.Tu vitaminu turi buti, nes pati airijoj gyvenu tai ju yra, arba vien magni, bet geriau magnis B6 ir guleti guleti ir dar karta guleti

2011-02-12 12:37

Aisku, na reikes draugas nusiust paziureti... aciu labai:]

2011-02-17 16:11

Dovea 2011 02 12    

Aisku, na reikes draugas nusiust paziureti... aciu labai:]

sveikyte.saunu girdeti kad taip rupinasi anglijos daktarai.as buvau prisiklausius visokiu nuomoniu ,bet reikia paciai isbandyti.del kraujo tyrimo as kiek zinau tai kaip tik jis rodo ar nestumas yra ,ziuri ar hormonai auga kraujyje....nes man kai paeme krauja pirmd.ir liepe atvaziuoti trec.kraujo tyrimui,ir net kraujo tyrimas parode kad jau matytusi per skana maziukas.tai man trecd.nuvaziavau 10 vasario kraujo tyrimo pasidaryti ir kraujas parode kad auga viskas gerai ir sako galim daryti skana paziureti,ir isivaizduojat padare skana o ten nieko nera ... :( ((( pasirodo buvo pastojimas nevietoj.is karto sako reikia operuoti,bet buvau valgiusi ryte ,tai sako vaziuok namo ,guleti ir ryt atvaziuoti nevalgius ,operuos,tai streso apturejau asaru negalejau sulaikyti.kita diena padare operacija iseme kairyji tuba,nes jame vaisius buvo uzstriges ir augo .tai pati nesuprantu ,kas mane stume pasitikrinti ,galbut sestas jausmas,galejo ir blogai baigtis ,butu truke ir tada neaisku ....dabar va namuciuose po operacijos gydausi.kiek isitikinau ziuri tie daktarai ,tik va reikia lysti ,meluoti ir jie turi apziureti ,turiu gera pamoka,pati save isgelbejau nuo to kas galejo ivykti,kai yra nevietoj pastojimas... sekmes merginos ir saugokite save.kaip sakoma TAKE CARE...

2011-02-21 13:59

Labas man zinok baigesi panasei kaip ir tau... skanas kudiki rode, ultragarsas ne... pasirodo mano mazylis buvo ne visai  vietoje tai man sukele vidini kraujavima ir buvo reikalingos dvi operacijos... kadangi nebuvau nieko nei valgius nei gerus mane operavo iskarto  per valentino diena, dabar si diena man baisiausia pasaulyje... laukiausi jau 8 sav. kai gyditojas paaiskino kaip rimta viskas yra, norejau numirti... istikro kaip sunku pasirasyti leidima nuzudyti mazyli. nemaniau kad gyvenime man taip nutiks....pabudusi po operacijos negalejau nustot verkt gerai kad bent draugei leido su manim ligonineje nakvot... kita diena jau paleido namo. ir vos is ligonines gryzau suzinojau kad mano vyrelis valentino nakti leido su mano geriausia drauge...nu viskas galvoju praradau viska ka cia anglijoj turejau vaikina, vaikeli ir drauge kuria kaip savim pasitikejau... susinervinau puse naktis prazliumbiau sukilo temperatura ir teko gryzt nakti i ligonine... ziauru... nebenoriu daugiau jau nieko...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-02-21 20:44

Patikek ,praeis.

2011-02-22 02:14

Nu va nezinosi kaip gali nutikti.o tu nesinervuok mazute ,ziurek saves ir greiciau pasveiksi ,sutvirtesi.O verkimas nieko nepakeis tik dar tavo likusia energija isnaudosi.Gyvenimas tesiasi....o del savo vyrelio tai maziausiai verk....maniskis tai visa laika buvo kartu net i darba nejo operacijos diena off pasieme.Tikrai daug ka reiskia vyro palaikymas... :) o as jau sustiprejau fiziskai,jau zygiuosi i darba antradieni.Sekmes ....ir sveik

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Pijukas