Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 14

2009-11-23 11:39

kristolas 2009 11 22    

kartais buna kad nestumo metu dar buna menesines, siulau po menesiniu pasidaryti dar viena nestumo testuka, ir lekti pas daktare..

Manau paklausysiu kristolo patarimo...

2009-11-23 11:44

su ligoninem jau turiu prastu prisiminimu. Kai laukiausi pirmo, truputi patepliojo, tai vakare tiesiu taikymu su vyru nuvaziavom. Apziurejo, sako nieko nera ir cia ne butinoji pagalba, tai susimokek 100 lt. Bet kadangi velus vakaras, kasa dirba tik kitam pastate, tai buk maloni pati nueik ir susimokek. Pasa paeme ir sake kai susimokesi ateik, atiduosim dokumentus,. Tai nescia ejau ir ieskojau tos kasos.  Manau cia jau virsune....

.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-23 13:14

Tik tu nesijaudink ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-11-25 14:44

nescias pagal LR istatymus visose medicininese istaigose privalo priimti be eiliu, tuo labiau kai prasidejo kraujavimas.  Nes gali buti visokiausiu komplikaciju jei tai  perseleidimas ir laiku ne padaryt valyma. Vaziuokit drasiaii jums priklausancia poliklinika.

Jei jus nedirbat ir turit vaika iki 8metu jus esat apdrausta sodroj ir jums nereikia moketi jokioje Lietuvoje esancia gydymo istaigoje(t.y. pliklinika, ligonine, seimos klinika, isskirus privacias). Tik reikia nuvaziuot i ligoniu kasas su vaiko gimimo liudijimu ir savo asmens dokumentu, ten jus uzregistruos. 

2009-12-01 10:51

niu pasibaige kraujavimas ir pasidariau testa - neigiamas . Vakar ir pas gydytoja bet ji jokio demesio nekreipe, sake menesines velavo, jei testas neigimas. Apziurai uzsase tik kita sav. (ji cia dirba paskutine diena, paskui persikelia i naujas patalpas),nes reik ir tyrimus  daryt.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-12-01 12:15

Na neliūdėk niuxx  Jei jau labai norite, tai turėsite vaikelį ;)

Gal vaisingumo skaičiuoklė padės - pasinaudok :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-12-02 14:26

niu bandysim vel is naujo, nereik ranku nukabint. Kai paskaitau tai kitos poros apie metus arba net tris negali susilaukt vaikiuku. Na mes tai dar tik antra men. bandom.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 25

2010-01-28 18:11

sveikos visos mamytės, gal kurios esate girdėję ar susidūrę su šia problema - 24 nėštumo savaitę atsirado kraujuko po karštos vonios, kas tai galėtų būti? prašau jūsų pasidalinti savo pamąstymais ar žiniomis, manau, akd tarp mūsų yra ir medikių. ačiū.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 83

2010-01-28 18:36

sveika, na as ne medike, bet ir man taip buvo, tik ne po karstos vonios, net nzn nuo ko, bet buvo atsirade kraujingu isskyru, labai buvau issigandus, bet kazkur po savaites lyg niekur nieko ir praejo  taip man nieks ir nepaaiskino nuo ko jos buvo ir ar cia pavojinga, siaip ziurek ar gausiai, jei smarkiai kraujuoji siulau kreiptis i gydytoja, gali but, kad kokia placenta atsikabino, esu ir taip girdejusi, na, bet cia turbut tik daktarai tiksliai pasakys, sekmes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-28 18:38

na labukas,man buvo ir kad pasirode kraujuko,bet ne del vonios,nes maudausiu tik po dusu,bet man taip buvo kad po kiekvieno slapinimosiu pasirodydavo keletas lasiuku kraujo,bet taip begt tai nebego.na nuejau pas daktare tai ji pasake kad viskas tvarkojeir tikriausiai tas kraujas del pusles uzdegimo,pageriau vaistuku ir po to praejo,dabar man 31 savaitele,o tai buvo pries pora savaiciu,na manau kad nieko blogo ir tau.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-28 18:42

na as irgi ne medike.taciau kiek zinau,tai nesciosioms nepatartina eiti i vonias,pirtis.man viena karta po mylu mylu pradejo kraujas begti,labai issigandau.bet daktarai patikrino ir viskas gerai buvo.sake mylu nedaryti nes jau buvau i pabaiga nestumo.viena daktare sake kad kad gali buti kraujo del kakucio,jei uzkiete viduriukai..bet cia gal tau ne tas.labai nepergyvenk del kraujo,nera jis jau toks ir baisus,bet geriau nuvyk pas daktare kad tave apziuretu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 25

2010-01-28 19:53

ačiū jums visoms už plepaliukus, tikrai morališkai pagerėjo... žiūrėsim kaip čia mums klostysis viskas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-02 11:30

Sveikutes.mano ciklas yra nereguliarus.nuo 30-40 dienu.siandien 42ciklo diena bet niekaip nesusergu...tik vos teplioja 4 dienas.matuoju bt..36.6.pries savaite jau lb skaudejo pilvo apacia kaip pries mmm,tada pasirode tepimas vos viena diena.ar galiu buti ??dariausi testuka pries 6 dienas buvo neiiamas.bet jau fera savaite skauda nugaros apacia..buna diena biski bloga darosi.lyg ir pykina bet nesmarkei

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-08-16 20:01

sveikos merginos :) siuo metu as nezinomybeje,planavome su vyru antra vaikeli,19-to turetu buti jau 3 savaites nestumo,na aisku jeigu as nescia :) bet kaip tai pradejau teplioti pora dienu,o db jau taip rimciau tepu,na beveik kaip menesines tik ne tokios gausios.kas keisciausiai tai kad viskas prasidejo be skausmu,nes man pms visada ateina su didziuliais skausmeliais.na tai net nezinau ka ir galvoti,19-ta diena uzsireg.pas gyd.taip noretusi isgirsti : jus laukiates ! :)

2010-08-16 20:15

zinai as asmeniskai tai tais testukais nepasitikiu,nes man tai jie ir nerodo,kai laukiausi pirmo vaikelio tai buvau jau du men nescia o testus net 4-is pasidariau ir jie buvo neigiami,o jau kai buvo 10 sav.tai tik tada parode.na mano nuomone tai nera nieko geriau kaip nueiti pas gyd.ir kad tau padarytu ehoskopa.

2010-08-16 20:18

taniuliukas 2010 08 16    

sveikos merginos :) siuo metu as nezinomybeje,planavome su vyru antra vaikeli,19-to turetu buti jau 3 savaites nestumo,na aisku jeigu as nescia :) bet kaip tai pradejau teplioti pora dienu,o db jau taip rimciau tepu,na beveik kaip menesines tik ne tokios gausios.kas keisciausiai tai kad viskas prasidejo be skausmu,nes man pms visada ateina su didziuliais skausmeliais.na tai net nezinau ka ir galvoti,19-ta diena uzsireg.pas gyd.taip noretusi isgirsti : jus laukiates ! :)

merginos ar kuri nors kraujavot nestumo metu?

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-16 20:59

tu nepergyvenk, taip gali buti nestumo pradzioje, svarbu kad skausmu nera, seip pasigulinek daugiau kojytes iskelusi, o greit ir pas gydytoja tai apsilankysi tiksliau viska zinosi ir ramiau bus paciai

2010-09-01 17:02

na va buvau as mergaites pas gyd.beeet deja man pasake ,kad nestumo nera,bet su moteriskom viskas gerai ir patare kada kada gandrus jau kviesti :) ir israse duphastona,na jeigu nestumo nebus tai kazkur 12-15-to sio men turetu ateiti pms,bet tikiuosi,kad ju jau nebebus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-05 13:03

Sveikos merginos,as cia naujoke,bet norıu ıssakyti savo isgyvenimus,pries puse metu buvau pastojus,bet buvo nesıvystantıs ır persıleıdau,dabar vel laukıuosı esu 10 savaıcıu nescia,bet vel prasıdejo teplıojımas ır taı tesıası 2 savaıtes beveık kasdien,viena diena yra kita jau ne,mane taı labaı neramina,daktaras pasake kad yra dıdele rızıka,reıkıa daug ılsetis,bet gera zinia,kad lelıus auga jam viskas gera,bet kas teplıojimas mane varo ıs proto,turıu dıdele baime,daktaras sako kad kartaıs taıp buna,gerıu vaıstus nuo to,bet tıkıuosı kad tas kraujavimas greıt baıgsi,kartaıs nebezinau ka ır galvotı,nenorıu prarastı savo lelıaus,is vidaus daktaras niekada nezıurejo,sako nenorı ten lystı kad neprasidetu didesnis kraujavimas,kekviena karta zıurı echoskopu,paskutını karta buvau pries savaite taı sake kad viskas gerai zirniukuı,isgirdau sirdies plakima,tas nuostabu,bet kekviena karta nuejus ı tuoaleta ır pamacıus teplıojıma apima nerimas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-09-06 09:23

as tau patarciau klausytis gydytoju nurodymu ir kuo daugiau guleti iskelus auksciau kojas. Sakau ta is patirties. Man buvo lygiai ta pati situacija - pirmas nestumas buvo nesivystantis, o su antru iki 13 savaites tepliojo. Tai as nedirbau, buvo paskirtas lovos rezimas kurio grieztai laikiausi. Na ir ka - jau 37 savaite ir mazylis jau tuoj isvys pasauli. Taigi - maziau streso ir daugiau poilsio! Sekmes!!!

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
viktorija