Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2009-10-27 23:19

toms kurios nesuprato

na klausiu ar kai jau būni , ar paskutinį kartą susergi dar? ar jau visiškai kaip dingsta mėn taip dingsta...

bet dabar supratau, kad dar toks tepimas būna, bet čia visoms dar turi pateplioti ar ne?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-27 23:22

man netepliojo visiskaikiekvienai manau skirtingai

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-10-27 23:25

Aaaaaaaaaaa dabar supratau apie ka tu cia,na man zinok taip pat jokiu tepliojimu nebuvomatyt cia kiekvienai individualiai,bet jei stipriau teplios,ar ilgesni laika,tai tu kreipkis i savo ginekologa

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2009-10-27 23:34

Tai kad aš dar nežnau ar  labai keisti požymiai mano ir viskas atitinka, bet ne taip kaip kai kuriai, iš visų maždaug po vieną požymį man tinka  ir dar veluoju susirgti 5 dienas  iki ketvirtadienio palauksiu ir testą pirksiu oj kaip noriu 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-11-11 22:37

Sveikos, nestukes ir ne tik.

Siuo metu esu 6 sav. nestume ir galiu is patirties papasakoti apie "tepliojimus". Su pirmu vaiku taip pat 6-je savaiteje rudai tepliojo. Pagulde ligonine ir viskas susitvarke. Nestumas labai sekmingai baigesi. Nezinau, kas butu buve, jei buciau nevaziavusi i liginine, gal butu ir taip viskas susitvarke, negali zinoti.

Su antru visiskai "svariai" vaiskciojau.  O trecia nestuma 12-oje savaiteje pameciau, anot gydytoju galbut silpnai prisitvirtino... Nors taip ir naisku galutinai. Kraujavimas prasidejo tepliojimu, skaismai... Echo neberode jokio nestumo - padare valyma.

Dabar vel po 2 metu laukiuosi.  Beje, buvo ir man neseniai vienas rusvas laselis pasirode ir dingo, bet nusiraminau, stiprinu organizma, nelakstau, ilsiuosi...

Is asmeniniu patirciu bei literaturos galiu pasakyti, kad tepliojimas kiekvienu atveju gali reiksti visiskai skirtingus dalykus. Vienai tikrai gresiantis, kitai tik siaip valosi, kitai nesivysto (pozymiai rodo - krutys subliuska), treciai negimdinis ir t.t. Taigi, - laimes dalykas. Bet nereikia tiketi ta nuomone, kad iki 12 savaites nekokybiskas nestumas pabega... Pirma mano 6 savaiciu nestuma  isgelbejo ir turiu genialia 12 metu dukra.  

Svarbiausiai - geros emocijos. O kaip bus lemta, taip bus. Viskas Dievo valioj.  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-11-12 08:41

Sveikos.Kiekvienai labai skirtingai.Kitom gali teplioti kaip pask. k., zinoma butinai pasidaryk testa.Man testas parode nestuma jau po 3-ju velavimo d., geritai labai, aisku cia irgi ne visoms vienodai. Na , o jei tepliojimas matysi ,kad tesiasi ilgogai zimoma kreipkis i gin.Man asm. nieko panasaus nebuvo nei su pirmu, nei su antru ( antras nest.nesekmingas), nei su treciu, netepliojo visai...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-11-12 22:06

O as tai sakyciau,kad esant normaliai nestumo eigai nei kraujuoti,nei teplioti neturetu.Ir  tokiais atvejais reikia kreiptis i gydytoja,tik jis ir pasakys kas ,kaip ir del ko.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 14

2009-11-22 13:34

Sveiki. Iskilo tokia problrma - man velavo..., pasidariau testa ir parode, kad teigiamas, po triju dienu pradejo tepti, po to jau stipriai kraujuoti. Pas gydytoja eisiu tik po geros savaites, bet neramu kas man yra. Ar testas melavo ir menesines pavelavo ar persileidimas...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-22 13:40

kartais buna kad nestumo metu dar buna menesines, siulau po menesiniu pasidaryti dar viena nestumo testuka, ir lekti pas daktare..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 942

2009-11-22 13:53

as kai laukiausi,mane irgi tepliojo ir daugiau kraujavo,buvau prisigalvojusi jau visko,bet praejo ir viskas ok,kitoms taip buna

2009-11-22 14:03

Su vyru taip laukiam antro vaikelio... Labai tikiuosi, kad nescia.... Blyn gaila ,kad pas gydytoja toookios eiles. Norejosi anksciau nueit.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2009-11-22 14:15

nu nejuokauk tu taip. ilsekis daug. jai pas tave minusine kraujo grupe tau tuoj pat reikia pas daktara. tai kur tu gyveni tik vienas gyd yra? mnau negerai taip ilgai laukt jo... nu cia mano nuomone...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-22 14:26

nu nejuokauk tu taip. ilsekis daug. jai pas tave minusine kraujo grupe tau tuoj pat reikia pas daktara. tai kur tu gyveni tik vienas gyd yra? mnau negerai taip ilgai laukt jo... nu cia mano nuomone...

Va dabar susidomejau minusine grupe, reik gal dazniau rodytis pas daktarus kai moters minusine grupe? ir kuo skiresi negu pliusine? nes dabar sunerimau, mano minusine... ir dabar dar ta temperatura pakilus....

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-11-22 14:35

kai moters minusinė kraujo grupė yra didesnė tikimybė kad bus persileidimai, neišnešiojimai.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-11-22 15:25

na mano minusine. Nezinojau, kad su tokia grupe gresia persileidimai...

2009-11-22 15:27

Be to pirmas nestumas pas mane tai lengvas buvo... jokiu problemu nebuvo. Na tik antikunius suleido, del kraujo grupes, nes mano minusine, vyro pliusine.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-22 17:47

Ir minusinei ir pliusinei  ir gresiančių būna ir persileidimų,negasdinkit jūs mamytės. Jei rezusai tavo su vyru nesutampa,tai tiesiog dažniau ims kraują ir stebės ar nesidaugina antikūniai. Mano irgi kraujo grupė minusinė,o vyro pliusinė.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2009-11-22 19:13

jai minuse tai reikia antikuniu ar ko ten susileisti jai kraujuoji. ir man dar gyd sake, kad gali buti ir apsigimimu su tom minusinem grupem... nu nzn man taip aiskino, tikrai nelauk tiek ilgai ir bek ryt tuoj pat pas gyd!

2009-11-22 20:18

niu tai reiks pas gydytoja vaziuot...

Bet pirmadieni nera kas leliu paziuretu, nenoriu vestis i poliklinika, dar uzsikres gripu. O antradieni su vyru tiesiu taikymu i poliklinika.

2009-11-23 11:37

na siandien paskambinau savo gydytojai, pasikonsultuot. Sako anksciau nepriims, vaziuok i liginonine jei nescia ir kraujuoja, kuo as tau padesiu.... Bet jei testas parode, kad nescia tai dar ne gydytojo patvirtinimas. Tai gal as ne nescia? O cia tik menesines prasidejo.... Blyn visai pasimeciau

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Ula