Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-14 12:13

Na kai kurios taip ir "praserga" pirmąjį trimestrą, o kartais mm būna ir visą nėštumą (čia jau retas atvejis), bet žinoma geriau tokiu atveju kreiptįs į ginekologę, nes kraujo lašeliai ar neaiškūs vandenys gali būti ir persileidimo pranašai...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-04-29 11:13

Laba :)

as cia esu visai nauja... bet jau savaite man ramybes neduoda pilvo skausmai.. atrodo, kad butu koks PMS, bet man taip niekad nebudavo.. lytiniu santykiu turejau pries 8 dienas, vakar dariausi testa - neigiamas. pagal sitam tinklapy esanti kalendoriu pasiskaiciavau, kad mylejausi per "vaisingas" ir "ypac vaisingas" dienas, o po to turejo buti ovuliacija, ir tada vel mylejausi.. ir visalaik be jokiu apsisaugojimo priemoniu. as niekada nevartojau kontraceptiku, tik pries 7 metus pasidariau issivalyma (didziausia klaida mano gyvenime!!!)... :// na ir pagal sita kalendoriu sakoma, kad geriausia testa darytis geguzes 4d. o geguzes 5d. tureciau susirgti, jei ka..... tai va, klausimas:

ar tie papilves skausmai gali buti susije su nestumu? nes kazkaip nera alkio protrukiu ar skaudancios krutines... ar dar per mazai laiko praejo?

labai aciu uz atsakyma!! :) ))

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-05-01 00:20

Sveika,man taip buvo pradzioje kai laukiausi dvyniu,isigandau tai nulekiau i ligonine,ten suleido vaistu,kadangi mano kraujo grupe minusine todel ir patepliodavau o poto praejo.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-05-01 10:27

na ir as ilgai tepliojau . iki 9 savaiteliu. ligoninej teko 2 kartus guleti. bet dar viskas gerai. jau 27savaiteles.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-05-11 14:48

Kraujavimas nėštumo metu

Sveikos mamytes ir busimos mamytes man buvo toks pats nerimas,kai suzinojau,kad laukiuosi,buvo mazdaug 4 sav,viskas ejosi puikiai,tik po savaites pradejo teplioti,ruzavos isskyros budavo,zinoma labai issigandau ir jau nusiteikiau blogiausiam,tad tepliojo keturias dienas ir nusprendziau pasirodyti gydytojai,bet aciu dievui gydytoja nuramino,nes vaikeliui viskas buvo tikrai gerai,ir man viskas gerai,ir gydytoja paaiskino,kad butent pirmojo nestumo metu ir ypac ankstyvajam nestume,tai yra pirmajame trimestre taip pasitaiko,bet po gydytojos vizoto kuri labai nuramino,viskas ir baigesi visi tepliojimai  tad geriausia,apsilankyti pas gydytoja,kad apziuretu,nes nereikalingai nervuotis,tikrai nera gerai....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-08-01 16:38

labuks mergites,padekit.nesuprantu kas darosi atrodo esu nescia buvau pas gid.pries men.nes pirma velavo men.paskui tik tepliavo,(nes as jei sergu tai kaip iskibiro),gid.ziurejo sako dar neskaisku palaukim ar bus kitu men.Nes man sunku nustatiti nes gimda yra pasisukus.(turiu suneli 4m.,tai ji irgi sunkei nustate.).Dabar vel velavo,jau apsidziaugiau.Paskaiciavau nestumas butu apie 8 sav .dabar.Ir pikinai,ir jauciu kaip zuvytes plaukiatu pilvelije.(kai pirmolaukiau ,drauge buvo pasakius as galvojau kad taip negali buti o dabar ir man taip) ir taip toliau .O siaundien ziuriu vel kraujas teplioja.Nieko nesuprantu.Taip bijau.Ir kaip ticia siandien siestadienis teks lauk pirmadienio.Taip bijau!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2009-08-04 10:26

labas visoms esamoms ir busimoms mamytems, turiu viena problema, kaip cia paskaiciau tai tas  kraujavimas kartais normalu kartais persileidimas gresia, nebesuprantu. as suzinojau kad esu nescia 4 savaiciu, kadangi tai ketvirtas vaikas, visi trys bernai kazkaip laba galvojom su vyru apie sita vaikeli, ar dar patempsim ketvirtam vaikuciui. ir pagaliau nusprendem kad vis delto geriau tegul gimsta jei dievas dave. bet vat po savaites ( jau buvo 6 sav. tada) pradejau kaujuoti. ir dabar teplioja tokiom rudom iskyrom, bt su kazkokiom siukslem, net nemoku paasikinti. gydytojas sake kad jei nestumo metu kraujuoja tai gali buti kazkokiu problemu leliukui, del to jis ir pranesa kad jis nori lauk nes ne viskas tvarkoje. gal nesivysto, gal kazkokiu kitu problemu yra viduje, mano puseserei taip buvo, sake kad 10 savaiteje pamate kad vaikutis nesivysto. na man nestumas tikrai nepirmas, ir jau kelis isvaymus turejus esu, gal cia nuo tu isvalymu taip? nes su visai trim vaikais problemu su kraujavimu nebvo, ir nepykino sitaip. valgiau apsisukdama, o dabar apie saldumynus pagalvojus tik vemti norisi. geriau kazko rugstaus suraus pavalgyti.

tai stai tas klausimas- jeigu nestumo pradzioje kraujuojama ar tai reiskia kad gali gimti nesveikas kudikelis? ar cia tiktai kunas kol pripras prie svetimkunio. na paprastai juk nestumas buna retkarciais.labai prasau pasialinkt savo mintimis ir patarimais,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 69

2009-08-04 11:24

Zinau dvi mamytes kurios nestumo pradzioje kraujavo, viena kresuliais, kita tepliojo, bet abi pagimde sveikus mazylius  Man per pirma nestuma prasidejo rudos isskiros, veliau kraujingos, as ejau i darba, gyvenau gan aktyviai ir budama 10.5 savaiciu praradau mazyli... Dabar vel laukiuosi, ir vel 6 nestumo savaite buvo prasidejas kraujavimas...iskart pas daktare, patikrino ir pasake, kad kraujavimas nera is vidaus (t.y. ne ten kur mazylis) tad buvo viltis , kad si kart gal neivyks to kas pirmaji karta.Grizau namo ir kokia savaite griesta gulima rezima pasidariau, nei tvarkiausi, ir po pusantros savaites visi tepliojimai baigesi, mazylis vystosi gerai, jau 17 savaiciu.Tad mamytes jei tepliojate, nepersistenkite, nieko neatsitiks jei namuose ne viskas bus tvarkoj, pailsekite..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 21

2009-08-10 11:27

sveikos mamytes man tas pats buvo penkta sesta nestumo savaite tepliojo kiek visokiu perspejimu isgirdau kadangi gyvenuairijoj tai visur privaciai ejau tai sake kad vaisius neprisitvirtines kad galiu persileisti ir tt bet as toliau ejau i darba dirbau ir gan sunkiai ir ka jau 29 savaiteles aisku butinai reikia pasitikrinti ir geriau ne pas viena gyd geriau isgirsti kelias nuomones sekmes nesiojant savo mazylius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-08-13 17:14

man tepliojo ir pirma ir antra nestuma. pirma 7 ir 8 savaite po biski, o antra gal tris savaites beveik kas dien. manau cia nuo organizmo priklauso, ir nebutinai tepliojimas gali reiksti ka nors bloga. nors aisku labai baisu pasirodzius kraujui, ypac jei pirmas nestumas. siaip dazniausiai reikai nerimauti jei sviezias kraujas pasirodo.

blog

2009-08-31 09:43

labukas visoms, noriu paklausti ar kam nors buvo taip kad treciam menesyje buvo labai neskanus skonis burnoj, toks kartus, atrodo net po dantu valymo tas konis islieka, ka tik bevalgyciau kartus skonis ir jis buna toks visada.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-31 13:30

na man nebuvo taip niekada, bet sako kartumas burnoje gali reikšti perdidelį cukraus keikį kraujyje. gal paskutiniu metu valgei daug saldaus, net ir nuo ledų gali sukilti. man dabar pasakė, kad net ir bulvių reikia mažiau valgyti ir obuolių dėl cukraus. nes pas mane jis irgi ant ribos vis.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-08-31 16:02

Labuka amytes.Na su pirmu vaikeliu man nieko panasaus nebuvo, nestumas ejosi sklandziai.Pastojau antra karta ir pykino mane, ir dirbau kaip visada, ir karta nuejusi i tuoleta pamaciau krajuko, bet nedaug.Jau issigandau ir pasidare silpna, visa isbalau .Tos pacios d.vakara, besimaudant duse, vel pamaciau kaip isbego kresuliukai.Viskas sirdis kulnuose ir vyro paprasiau kas vestu i ligonine.Tai pasirodo, jog mano vaisius buvo jau negyvas.Jis nustojo vystitis6sav., o valyma man padare 12sav., tai pagalvokit, as ji daugiau nei men. isnesiojau negyva

2009-08-31 16:06

Gerdulka 2009 08 31    

Labuka amytes.Na su pirmu vaikeliu man nieko panasaus nebuvo, nestumas ejosi sklandziai.Pastojau antra karta ir pykino mane, ir dirbau kaip visada, ir karta nuejusi i tuoleta pamaciau krajuko, bet nedaug.Jau issigandau ir pasidare silpna, visa isbalau .Tos pacios d.vakara, besimaudant duse, vel pamaciau kaip isbego kresuliukai.Viskas sirdis kulnuose ir vyro paprasiau kas vestu i ligonine.Tai pasirodo, jog mano vaisius buvo jau negyvas.Jis nustojo vystitis6sav., o valyma man padare 12sav., tai pagalvokit, as ji daugiau nei men. isnesiojau negyva.Paturiau soka, skausma ...turejo praeiti kiek laiko, kad vel rizciausi nestumui, nes buvo didele baime. Na o dabar as laukiuosi 5.5men., nors teko ligoninej paguleti, bet nieko panasaus nebuvo.Tad kraujavimas siaip sau neatsiranda, geriau pasikonsultuoti su gydytoju.

2009-09-02 12:43

jo cia tai tika kad kraujavimas nei is to nei si sio neatsiranda, bet mane tikrina kas savaite ir kudikelis jau dabar yra 6 cm labai gyvybingai judi, viskas kunelyje atitinka pagal nestumo amziu, na tikiuos kad tai tik trumpas streso ar pervargimo pozymis, nes juk trys berniukus dar turiu jiem juk reik ir valgyti padaryti ir pazireti kad nesusimustu iki krauju, labai pesai. tai vat.

2009-09-03 09:52

konnysan 2009 09 02    

jo cia tai tika kad kraujavimas nei is to nei si sio neatsiranda, bet mane tikrina kas savaite ir kudikelis jau dabar yra 6 cm labai gyvybingai judi, viskas kunelyje atitinka pagal nestumo amziu, na tikiuos kad tai tik trumpas streso ar pervargimo pozymis, nes juk trys berniukus dar turiu jiem juk reik ir valgyti padaryti ir pazireti kad nesusimustu iki krauju, labai pesai. tai vat.

Sveikute.Tu tik nusiramink, viskas bus gerai.Galvok apie grazius dalykus, apie savo kudeikelytavyje.Aisku apie savo tris padauzas irgi reikia galvot ir suprantu, kad tikrai yra ka veikti.Nors as turiu viena berniukas, bet irgi turiu ka veikti ir va laukiames antro judruolio.Bet tu vistiek stenkis labiau pailseti.Paprasyk vyro, kad biskiuka uzsiimtu savo trim isdykeliai ir leistu tau paiilseti.Patriu pirmus men.save labai ziureti.Po ano praradimo, as praktiskai nedyrbau, o ant biletenio prabuvau, nes bijojau.Labai troskau, kad viskas butu gerai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-03 07:29

Tema ''Kraujavimas,tepliojimas nestumo pradzioje'',sujungta su tema ''Kraujavimas nestumo metu''.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2009-10-27 22:17

Sveikos mamytės dar kartą  noriu jūsų paklausti, ar jums buvo paskutinės vadinamos mėn? ar kaip dingo taip ir buvo švaru visą laiką, ar vistiek kažkiek dar pateplioja? nes man draugės mama sakė, kad būna pačios paskutinės, kai truputį pateplioja. ar čia visoms taip ar ne? 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-10-27 22:37

Nu sory,bet nieko nesupratau ko norejai paklausti,apie kokias paskutines menesines?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-27 22:56

aš supratau ko norėjai paklaust tik tai nėra paskutinės mėnesinės tiesiog kartais pradžioj nėštumo būna nedidelis "tepimas" bej jei jis gausesnis ar ilgiau užtrunka reik jau bėgt pas daktarę nes gali viskas baigtis persileidimu. nedidukas tepimas buvo ir man

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Gabrielė