Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-27 11:09

sveiki,esu 37 savaite nescia .visa nakti praskaudejo pilvo apacia kaip ir gimda,ryte atsikelus pradejau truputi kraujuoti su isskyromis,skauda galva ir pykina,bandau prisiskambinti gydytojai bet neimanoma,gimdyti tureciau per kaledas,taip kad dar laiko yra  pasidziaugti nestumu,kaip manote ar tai rimta,gal ir jums taip yra nutike

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-11-27 11:13

Nelaukite, kol prisiskambinsite savo gyd. - skubiai į ligoninę (ir ne polikliniką, o į ligoninę)!!!!! Jei bus viskas tvarkoje, nėštumu dar galėsite džiaugtis. O dabar svarbiausia - mažylis.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-27 11:14

na man taip nera nutike bet manau kad gali buti kad ir gimdyti gali siek tiek anksciau,manau kad tu geriau vaziuok i priemima nieko nelaukiant,nes neaisku kada prisiskambinsi tai gydytojai,nes manau kad kiekviena minute svarbi,gali buti kad tau isejo tas vadinamas kamstis ir tada sako prasideda gimdymas bet buna kad tik po keliu dienu,kitom ir greiciau.Manau betkokiu atveju vaziuok i priemima ir butinai paskui parasyk kaip tau sekesi ir ka pasake gydytojai,sekmes.

Lilypie Pregnancy tickers

2008-11-27 11:16

as labiausiai ir bijau kad neprasidetu gimdymas nes mergaite gime mano 2 savaitem anksciau,begu rengtis ir vaziuoju pas gydytoja

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-11-27 11:19

Vaziuok i ligonine!

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-11-27 11:19

Tik nesugalvokite krautis daiktų - nėra tam laiko. Ir negaiškite laiko prie kompiuterio.

2008-11-27 11:21

bek bek ir parasyk po visko kaip sekesi,o jei neisleis is ligonines dar tai parasyk kai jau busi namie,sekmes

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-27 11:41

Laukiam su savo istorija... Eina sau... Kad tik viskas gerai baigtųsi...

Bet jei 37 savaitė - tai gal viskas gerai bus...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-27 11:42

man irgi taip buvo,pradejo slaudet pilva,pasirode kraujas su iskyrom nulekiau i  ligonine ir pasake kad gimdau nors truputeli buvo ankstoka

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-27 11:43

sekmes jums!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2008-11-27 12:04

vaje,kad tik gerai baigtusi.grizk su gerom naujienom.nes praita savaite vienai mamytei irgi buvo 37 savaite ir baigesi laaabai blogai.tikekimes tau bus atvirksciai

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2008-11-27 12:07

as tai nesuiaiprantu,negi gydytojai neispeja kad tokiais atvejais reiketu skubiai levkti i ligonine,kad kiekviena min.svarbi?Nu bet tikiuosi kad mazajam angeleliui viskas bus ok.

2008-11-27 15:08

fui viskas tvarkoje,bet streso tai jau turejau visai dienai,dabar turiu ilsetis ir nesinervinti,na nzn kam gydytojui skirtas telefonas jei negaliu prisiskambinti,jau keikiau lt daktarus ,bet cia norvegijoje irgi neka prasteni,o kad pagimdysiu anksciau tai 99 procentai,ziuresim kaip bus,dabar tikriausiai ir naktimis nebemiegosiu kai taip yra,atliko tyrimus tiek vaikeliui tiek man kolkas viskas ok,na is ju nedaug ir ka tesuzinosi kai nenori angliskai kalbetis o dauguma tai moka,

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-27 15:18

Na ir įvarei tu čia mums streso Žiūrėk, ilsėkis, negalvok, kaip kas bus ir lauksime naujo nario mūsų tarpe

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-11-28 10:40

as netik jums ivariau streso bet ir vyrui gera doze,vakar parlekusi is daktaru palikau telefona striukes kiseneje koridoriuje ir negirdejau kaip vyras skambino,tai radau praleista apie 20 skambuciu,atklausiau moralo tai vajei,o ir galvoti neiseina dabar esu kaip ant aditu,siaubas dar to nera man buve

2008-11-28 11:11

nu tikrai tu cia streso visiem ivarei,bet svarbu kad viskas kolkas gerai,aisku dabar jau pailsek ir nesinervink,man tai taip nebuvo ,bet sako kad tas kamstis iseina tai ir pasirodo tokios kaip isskiros,na man sunku net paaiskinti nes paciai taip nebuvo ir tada sako kad prasideda gimdymas po keliu ar daugiau dienu.Zodziu kaip bebutu jau tikrai greitu laiku turesim nauja nari,tu tik nepamirsk musu informuot

2008-12-01 14:39

tai vat merginos,rasiau kad skausmai prasidejo ketvirtadieni,o sestadieni pagimdziau sunu,padekosiu gydytojai uz gera apziurejima nuejusi,nes galejo but kadir namie buciau pagimdziusi,i ligonine patekau su 6 cm atvira gimda,tai su atvira gimda jau vaiksciojau ir nuo ketvirtadienio ryto,o vaikeli pagimdziau labai greitai,svarbu kad abu esame sveiki ir gimem visu menesiu anksciau

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-12-01 16:09

Dar karta dideliausi sveikinimai-

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-04-12 18:19

Norejau paklausti ar visoms buvo ,kad nestumo pradzioje kraujavo / tepliojo  ?  Ar daznai , gausiai ar nelabai ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-04-14 09:16

Kraujavimas ir tepliojimas buna tikrai ne visom. Man trecio menesio pradzioje buvo pasirodes mazas laselis kraujo. Kereipiausi i savo ginekologe...iskarto pagulde i ligonine, nes kraujo [asirodymo priezastis - galimas persileidimas del ivairiu priezasciu. Butu gerai, jei tu kraujuoji ar teplioja, kad kreiptumeisi i savo ginekologoe apziurai ir ji nuspres, ka toliau daryti. Sekmes.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Kraujavimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Alisa