Forumas > Mokyklinukas - auga... > Mokyklinukų psichologija > Berniukai ir higiena

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-26 10:21

Na papasakokite man, kaip jūs draugaujate su savo berniukais?  :)

Aš kiekvieną mielą dieną pykstuosi dėl švaros! Ir puikiai atsimenu mamos draugę, kai ji savo bernus iki 14 ar 15 metų prausdavo dviem aukštais besikeikdama, kad namas drebėdavo :D

O mano draugė turi brolį, nusišypso ir sako: ko tu nerviniesi? Sueis 18 ir pats pradės praustis, puoštis ir rūpintis savimi

Kaip jums sekasi su šitais neklaužadomis?  :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2008-11-30 14:37

Skatinu pirmoką praustis pačiam, tik dar reikia jį prižiūrėti. Labiausiai jam nepatinka, kai padaro kakutį ir mane šaukia. Nori, kad valyčiau. O aš sakau, kad neplikinėtų ir valytųsi. Netaupo popieriaus, pamiršta nuleisti vandenį. Dar nesigėdina manęs, o mažajai sesei (2,5 m.) liepia nusisukti, nežiūrėti į jį. Mėgsta putose maudytis. Įsideda vabaliukų, dinozaurų ir kalbasi su jais.

2008-12-01 13:11

Mūsiškis irgi labai mėgsta su laivais ir visokiais gyvūnais praustis. Bet kol į vonią įvarai - tai nemažai laiko praeina: ir juokais, ir piktuoju  - visko būna...

Na bet negi berniukai tikrai iš Marso :D

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-01 14:06

Mano dar maziukas, gal todel dar labai megsta praustis. Mes turim tik duso kabina ir ji jau ten maudom, tai tiek prisiduksta tam duse, nenori iseit

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31

2009-01-06 14:42

mano 8 ir 9 metu.tik dabar pradejo maudytis atskirai,ir tai ko gero tik del to,kad vonia mazesne isigijom.maudytis tai megsta,o jau praustis rytais tai dar nieko,bet vakarais taip ir stengiasi issisukti.dar mes turim bedu del tualeto svaros(mano abu berniukai).niekaip jiem neisena garaziai tiesiai i unitaza "pasisiot"vis pro sali kliuva.man vis tenka grasint kad pasodinsiu juos kaip mergaites

aciu visom mamom

2009-01-07 17:39

na gal nereikia sakyti "mergaitiškai-nemergaitiškai": netgi degalinėse ir kitose viešose įstaigose prašoma, kad vyrai atsisėdę sysiotų

Su savo berniuku tokių problemų neturiu, bet turiu karts nuo karto tokių svečių - tai pasikviečiu, duodu skuduriuką ir liepiu išvalyti :)  Tai tvarkingumas šiek tiek pakilo :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-01-07 18:06

Mano dukros sugrizusiosis mokyklos pasakoja,kad berniukai sisioti graziai nemoka,pastoviai nepataiko kur reikia

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-12 15:27

sveikos, na pas mane su vyresniu sunumi buna problemu del ryto, jau taip tingi praustis ir dantis plautis, kad ziauru, nervai kartais neislaiko, ai saku ir eik i mokykla juodais dantimis ir baisaus kvapo burna tai bambedamas keliauja i vone, bet va maudytis tai pats pirmas, prisinesa visokiu zaislu ir teskenasi, kad leisciau kiekviena diena pliuskentusi o va praustis vakarais pagal nuotaika , jei pavarges tai sako ai sivakara nesiprausiu, tai jam ir vel tenka aiskinti, kad nesvarbu, kad ir koks pavarges privaloma praustis, na zodziu buna visko ir pas mus

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-02-03 18:19

mums visi svaros klausimeliai dar priekyje ,na o dabar labai megstam pliuskentis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2009-02-03 18:43

as su vyresneliu,kuriam 4m,kolkas neturiu joku problemu del prasimosi.ir vakarais ir rytais pats pirmas prie vonios.toks pedantas,svaruolis jis pas mus,tikiuosi,kad ir nepraeis jam tas noras praustis.gal jam nuo mazens isimine,nes nuo pirmo dantuko,dantu valymas,nuo metuku prausimasis kiekviena vakara ir ryta

2009-02-04 09:48

Tai čia tik pas mane toks "švaruolis" auga

Na bet aš būsiu atsakinga mama ir kovosiu su  nešvariomis kojinėmis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2009-02-09 14:26

deisamama 2009 02 03    

as su vyresneliu,kuriam 4m,kolkas neturiu joku problemu del prasimosi.ir vakarais ir rytais pats pirmas prie vonios.toks pedantas,svaruolis jis pas mus,tikiuosi,kad ir nepraeis jam tas noras praustis.gal jam nuo mazens isimine,nes nuo pirmo dantuko,dantu valymas,nuo metuku prausimasis kiekviena vakara ir ryta

Na tu tada saunuole, kad nuo mazens pratinai praustis, o mano bernui jau beveik 11 metu, bet karas vis dar vyksta kiekviena vakara ir ryta

Butu fana, jeigu kuri papasakotu kaip ir kas vyko?

2009-02-09 14:29

valioooooooo!!! Mes ne vieni :D

Mokyk nemokęs - taigi tai nereiškia, kad nuo pat mažens nemokai plautis rankas po WC ar grįžus iš lauko. Su mergaite iš vis tokių problemų - aš ją atvirkščiai truputį raminu su tuo prausimusi, kad rankutės neišsausėtų nuo muilo, nes yra linkusi oda išsausėti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-02-19 11:55

pas mus ir bedele su prausimusi...Adomui 7metai, siaip vonioje terliotis jis megsta, bet va dantuku valymas...........pas ji elektrinis sepetelis,tai garsa girdziu o jei prieinu tai ka sedi ir sypsosi,sepetelis siaip veikia graziai ;) o vakarais dusu labai dziaugiasi,bet va rytais,atsikelia ir iskart prie stalo apsirenges,kol iprasau nusiprausti...kazi cia tik su berniukais taip??

2009-02-19 12:05

Na sunku pasakyti... Kadangi mano mergaitė šiaip tokia švaruolė iš prigimties, bet įdomu, kaip kitos mergaitės?

O dėl dantų - tai griebiu ir aš už pakarpos dantis pati šveičiu. Nes kaip išsišveičia tai padėk dieve...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-23 13:38

Mano kavalieriui 8 metai,su maudynem vonioje problemu nera,dar kartais ir stabdyt reikia,tikrai kasdien joje mirktu,bet juk jis ten nori tik del pazaidimu,o ir nuo seses pasislepia . Bet jau rytiniai ar vakariniai nusiprausimai tai beda-reikia varu varyti,jau kartais pasakau,kad tu suniuku smirdi ,eik praustis,tai raukydamasis eina.Dar labai spaudziu teveli,kad jis su sunumi apie tai kalbetusi,gal vyras su vyru bendra kalba geriau suras . Na o kojnes ir triusikelius as pati kiekviena ryta svarius padedu,nes taip ir vaiksciotu visa savaite su vienais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 127

2009-02-23 13:56

Na pas mums dar tokios problemos tik laukia, bet dabar tai labai patinka praustis ir maudytis ( beveik 9 men sunelis) , kai reikia po kosiu valgymo eit plaut burna, tai taip nori, kad net dreba ant ranku kai plaunu burnyte toks patenkintas visas buna, kad ui... tikiuoi, kad ir veliau bus noras praustis.

2009-02-23 14:06

Mėgti tai jie daugiau mažiau vis mėgsta :) Nebent kažkokios fobijos išsivysčiusios - bijo vandens ar buvo koks nors nelaimingas atsitikimas

Bet va kaip juos rytais-vakarais į tą vonią savarankiškai nutempti :D Ir kaip padaryti, kad kojines ir triusikėlius švarius patys pasiimtų?  :D

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-24 12:20

Pradedu galvoti,kad yra teisybes zodziuose,jog kai uzaugs patys prades savo higiena rupintis,taciau oi oi oi kaip norisi kad pamatai tam norui butu kuo geriau pakloti!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-02-24 15:41

Giedre 2009 01 07    

na gal nereikia sakyti "mergaitiškai-nemergaitiškai": netgi degalinėse ir kitose viešose įstaigose prašoma, kad vyrai atsisėdę sysiotų

Matyt į vyrų tulikus niekad dėmesio nebuvau atkreipusi - nė nežinojau, akd to prašoma.

Ir vis dėlto keista: gi net moterys dažniausiai viešuose tulikuose normaliai neatsisėda. Tai negi vyrai taip darys?..

O kol kas mano vaikis iki tualeto dar nepriaugo, tai apie problemas žinau tik iš nuogirdų - 2 sūnus auginanti draugė jau kvatojasi kai aš paaimanuoju, kad šlapi reikalai nuolat per puoduko kraštus ištrykšta - sako, čia dar gėlytės, va kai tie reikalai po tualetą taškysis, tada bus rimčiau

1

Šiandien gimtadienius švenčia (181)