Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-01-12 19:20

mano dukrytei jau 5men ir 1 savaite dar maitinu pati susirupinau kad menesiniu nera nuejau pas guditoja ji apsziuejo sako viskas gerai tik gimda padidejusi labai isigandau kad nebuciau pastojusi tai testa pasidariau neigemas

2013-01-12 19:25

juk pries menesines ir gimda padideja gimdziau  cezario pjuvi dare gal delto neatsiranda menesines kas gali paatrati nes visos mintys ir sukasi gal kas negerai 

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2013-01-12 19:35

dukrytėj tuoj bus 10mėn, vis dar maitinu ir tik db susirgau MM

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2013-01-12 19:38

tikiuosi ir as greit susirgsiu kol mitini kontraceptiku vartoti negalima

2013-01-13 22:23

guodule, galima, pažįstu kelias, kurios vartoja, gyd išrašė, ten yra kažkokios spec

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2013-01-14 14:41

aisku aciu uz informacija reiks pas gyditoja nueiti ir pasitarti

2013-01-14 14:44

man bent jau gydytoja siulė dėtis spiralę, bet man tas procesas nežavi, o dar kai žinau, jog mano puseserė su spirale pastojo ir berniukas nelabai sveikas, tai iš vis manęs tas netraukia, jau geriau prezikai :D kaip sakant 100 apsaugos nėra, nebent nesimylėt :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-01-28 23:01

na at, jau trecias menuo kaip mmm turiu. ir kaip laikrodukas :) tik vat si menesi diena veliau prasidejo :) o iki nestumo buvo laaabai nereguliarios 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-04-03 23:13

labas vakaras

turiu klausimeli skaiciau forumuose bet tokios situacijos dar neaptikau..

pagimdziau sunu lapkricio 19d.menesines atsirado kovo 19d. jos tesesi7 dienas.  tik praejo kelios dienos ir vel prasidejo menesines tai yra balandzio 2 d. ar cia normalu?gal kas esate susidurusi su tokia situacija?ka vertetu daryt?

6

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Danielius :)