Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-09-21 13:40

as maitinau ir man atsirado po 8menesiu :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-21 14:09

As maitinau savo maze iki 1.8m ir men pasirode 6menesi po gimdymo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2010-09-22 15:06

mes maitinomes iki 1, 2 metu, i gala jau zymiai reciau vos viena ar pora kartu per para, negu iprastai iki tol, o susirgau gal tik po kokios savaites isvis baigus maitint. Kuo veliau, tuo geriau, manau :) ))

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-23 20:12

Neramina viena klausimas...pradesiu nuo pradziu:

Zodziu po gimdymo menesinemis susirgau tik kai maziukui ejo 8 menuo, nors nemaitinau pati, taciau jos normalios buvo tik viena men,pati pirmaji, kitus men tik pateplioja, o dabar netgi i men pora kartu pateplioja ir viskas.Paskutinius santykius turejau geguzes men pradzioje, isleidziant vyra i uzsieni, vis bijau ir darausi testus taciau jie neigiami,ar gali buti kad testas gali neoryti daugiau nei 4 men nestumo?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 26

2010-09-25 17:43

man asmeniskai prasidejo po 3 menesiu ir 15 dienu. siaip tai kiek zinau po gimdymo kraujuojama 3 menesius, ( na plius minus )o tada jau turi but menesines, bet  menesines bun neregulliarios. pvz man susireguliavo tik kai dukrai buvo 11 menesiu :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 26

2010-09-25 17:44

beja as maitinau tik menesi :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-11-08 14:10

as savo mergyte maitinu iki siol. jai dabar yra 1,5metai. papuli gauna mazdaug tiek kiek nori. aisku mazinti stengemes, bet jei viena diena maziau duodi, tai kita diena, nuo papulio nenuimsi.

menesinem nesirgu iki dabar.

isdalies ir gerai, bet iskitos puses nelabai. nes meginam pasigaminti leliuka antra, bet va nesigauna niekaip...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24

2010-11-26 16:10

idomi tema,tai pasidalinsiu patyrimu ir as

pirma maziuka maitinau tik 1,5men,o menesines prasidejo praejus 3men po gimdymo.

antra mazyle maitinu iki siol,jau 2m7men ,o menesines atsirado praejus 2metam po gimdymo

po pirmo gimdymo nebuvo nei gausios nei skausmingos tik ilgos 7d,

o po antrojo gausios,neskausmiongos bet labai trumpos 3d ir viskas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-26 19:15

sunygirl 2010 09 23    

Neramina viena klausimas...pradesiu nuo pradziu:

Zodziu po gimdymo menesinemis susirgau tik kai maziukui ejo 8 menuo, nors nemaitinau pati, taciau jos normalios buvo tik viena men,pati pirmaji, kitus men tik pateplioja, o dabar netgi i men pora kartu pateplioja ir viskas.Paskutinius santykius turejau geguzes men pradzioje, isleidziant vyra i uzsieni, vis bijau ir darausi testus taciau jie neigiami,ar gali buti kad testas gali neoryti daugiau nei 4 men nestumo?

Žmonės sako kad stebulų būna...

O šiaip ramybės dėlei nueik pas dakt.,

Man būna kaip dievas duoda - kartais net kartą  i 6 mėn, niekas nieko blogo nerado, toks jau organizmas.... Kolkas šventės negrįžo, bet ir turtą maitinu. Kaip buvo su pirma nepamenu....  Bet tikrai nelaukiu, nes be proto skausmingos... saujom geriu nuo skausmo ir nepadeda...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 31

2010-11-28 11:14

as maitinau dukryte tik 3 savaites. bet po gimdymo kraujavau visa menesi, paskui 3 sav buvo ramu ir prasidejo menesines :( labai nelaukiau as ju bet jos ne tokios kaip anksciau, pries gimdyma rydavau tabletes nuo skausmo o dabar net atrodo nejauciu kad sergu :)

o mamytes ar nera vargas maitinti vaikuti iki 2 metu? 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2010-12-06 12:24

sveikos,mano mazajai dukrytei dabar 5men,vis dar maitinu,o menesines pasirode po menesio nuo gimdymo,t.y. kraujavau men po gimdymo,valesi gimda,poto praejo gal 1 ar 2 savaites ir prasidejo mmm.. dabar sergu kas antra menesi po 3dienas,buvau pas gine,tai nieko blogo del to nepasake,bet pasistebejo tik,kad va matai maitinu,o taip anksti mmm prasidejo.. su viresnele,tai maitinau 2savaites,menesi gimda valesi,o poto iskart prasidejo mmm ir reguliariai kas men po 4-5dienas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2011-03-25 17:23

Susirgau praejus 7men po gimdymo. Dar pilnai maitinau, neseniai buvau pradejus pirma primaitinima.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 16

2011-03-25 19:51

sveikos mamytes, noreciau pasiteirauti, auginu 9men suneli,maitinu pati, pries 3men atsirado pirmos menesines, pabuvo 2men ir dingo. ar tai reiskia, kad laukiuos?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-29 13:42

Mano leliui 9men 3savaites , o as nesergu , tik pilva pamaudena kaip per sirgima

su pirmu vaikutai iki metu nesirgau, jei maitinat ne reciau kaip 6val tai menesines neturetu prasideti

as tai specialiai stengiuosi nors siek tiek pasiulyti pieno, nors diena nelabai nori, kad per ilgos pertraukos nebutu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-09-25 18:38

laba..po gimdymo maitinau 3men..praejo beveik 2men ir tik neseniai prasidejo menesines..bet menesines trunka net nepilnai viena diena..gal buvo kazkais panasaus? ar tai normalu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-10-25 20:11

sveikutes  :) paskaiciau jusu pasisakymus ir nusiraminau . po gimdymo praejo jau 3menesiai , pati  maitinu , bet buvau issigandusi kad man neprasideda pms . jusu paskaiciusi nusiraminau

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-26 17:54

Atsirado po 3,5 mėnesio po gimdimo, bet taip normaliai jei skausmo nei gausios kaip visados buvo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-26 18:41

vakar buvo lygiai 2 menesiukai po gimdymo, be menesiniu vis dar. is tikruju ju ir nelaukiu :)

2012-11-20 16:42

sveikos mamytes, turiu toki klausimeli, mano mazylei 3menesiai susirgau menesinemis kai jai buvo 2menesiai, cia buvo pirmos menesines po gimdymo. O dabar jau menuo kaip nesergu ir neramu darosi, nors saugojomes kai mylejomes, bet testo nesidariau. Ar reiktu sunerimti? ar antra karta galiu susirgti tik po kiek ilgesnio laiko?

2012-11-20 16:44

p.s maitinau pati 3sav o po to valgyt pradejom misinukus

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika