Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-26 16:42

susirgau pirma kartą po gimdymo po 6 savaičių,bet visiškai skiriasi mėnesinės ,kokios buvo anksčiau...dabar  tai laaaabai gausios ir ilgos,bet negaliu sakyt kad skausmingos.

O laukimo jausmas tai tikrai ne koks....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2009-03-26 17:52

AusrairNicole 2009 03 26    

kad dar istikro mazai veluoja...manau kad gali buti neregulerios po gimdymo,juk dar mazai istikro laiko praejo. siaip nerimauju,juk manau visos zino koks tas laukimas menesiniu,kai nelabai nori pastot....uzteks dabar ir vieno angeliuko 

Tai saugokites, kad kaskart nereiketu pergyventi ir testu darytis

2009-03-26 17:56

tai zinoma kad saugosi,juk ne kvaili žmonės.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2009-03-26 18:59

vover 2009 03 26    

tai zinoma kad saugosi,juk ne kvaili žmonės.

Kai buvo parasyta, kad testai daromi vos ne kiekviena diena, tai ir susipergyvenau, kad gal per mazai saugosi    O siaip, tai yra ne mano reikalas, o ju, todel irgi manau, kad ne kvaili zmones todel zino, ka daro

Paskutinį kartą redagavo: ritukasx (2009-03-26 19:02)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-03-26 20:14

zinoma kad saugomes! tik kad ,norejau mirena isidet, jau patikrino kad galiu ar ne. ir diena paskirta turejau,bet va, reikia menesiniu pirma sulaukt.o nestumo testus darausi, nes juk ir besisaugdamos poros buna kad susilaukia palikuoniu

2009-03-27 11:10

nemanau kad čia reikia kažkam teisintis.Kas ką nori , tas tą daro.Kažkaip labai jau kritiškus atsakymus kartais parašo....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-03-27 17:34

na man pvz irgi del savuju truputuka neramu. po pirmojo gimdymo jos atsirado po 5 men, nors ir maitinau tik savo pieneliu be jokio primaitinimo. o po antrojo dar vis neatsiranda, nors papildomai primaitinu nuo4 men. ir testu pora jau dariausi.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-04-03 20:04

Visokių marazmų atsitinka su mūsų organizmais po gimdymo... Jau beveik pusmetis, kaip nebemaitinu, bet mėnesinių dar nėra. Tikrai nesilaukiu, ginekologinių problemų irgi nėra bet vat nesusergu nors tu ką. Dabar gydytoja išrasė vaistukų, tai išgėriau ir kantriai toliau laukiu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-05-14 02:50

Sveikos mamytės, perskaičiau visų pasisakymus šia tema, bet neradau tokio pasakymo, kad tik pagimdžiusios kraujavo. Ar tai normalu kad nuo pirmos dienos kraujavau apie 1,5 men? Šiuo metu maitinu pati, mėnesinės dar nepasirodžiusios.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-14 07:34

man tiek po pirmojo tiek po antrojo gimdymo kraujavo apie men,bet negausiai.beje as pati visiskai nemaitinau.po men vel prasidejo.it taip kas men,bet reguliariai.o beje jos daug lengvesnes[maziau kraujuoju ir nejauciu jokio skausmo,atrodo lyg nebutu]

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-14 08:48

Aš po gikdymo dar visą mėnesį kraujavau. O jau sekantį mėnesį susirgau mėnesinėmis. Jos man po gimdymo tapo legurialios, gausesnės ir trumpesnės 4d.

2009-05-14 10:06

man po gimdymo apie men kraujavo, buvo nustoje, po keliu dienu vel pradejo. isviso iseitu apie du men. maitinu pati, menesiniu dar nera.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-14 10:44

Rufi 2009 05 14    

Sveikos mamytės, perskaičiau visų pasisakymus šia tema, bet neradau tokio pasakymo, kad tik pagimdžiusios kraujavo. Ar tai normalu kad nuo pirmos dienos kraujavau apie 1,5 men? Šiuo metu maitinu pati, mėnesinės dar nepasirodžiusios.

as ne kaip priekaista noriu pasakyti. bet man kyla klausimas. o tavo ginekologas ar gydytojas ligoninej nieko apie kraujavima nesake? man kazkaip keista....

men susirgau po 2 men. bet pvz dabar ju vel nera... nestumo testas neigiamas. saugojomes prezerv. bet jie 100 % negarantuoja, tai jau buvau issigandus. teks eiti pas ginekologa

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2009-05-25 14:01

sveiki, rasau diplomini darba,apie AVENT jei butu nesunku gal galetumet atsakyti i kelis klusimus, kurie patalpinti
http://apklausa.lt/answerform.php?form=19654
Aciu is anksto

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-06-26 23:29

as jau kaip po gymdimo esiu bevaik tris menesius ir dar net nesusirgau menesinem man labai neramu as dabar kolkas krutimi vaiko nemaitinu nes labai mazai turu pienio o dar pas savio kinakologe nebuvau as kasdien galvoju kodel as nesusergu menesinem man toks jausmas kad as vel nescia

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-06 18:51

sveikos..as menesinem susirgau kazkur praejus menesiui nuo gimdymo.bet buvo labai gausios menesines,kokiu nebuvo anksciau..gal veliau menesines vel nusistoves ir nebus tokios gausios..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-07 13:55

Po gimdymo kraujavau 6 savaites, negausiai pirmom dienom, o po to tik tepliojimai. Maitinu pati iki šiol, bet mėnesinėmis susirgau praėjus keturiem mėnesiams po gimdymo.

2009-07-14 14:33

o man tik dabar atsirado, nors dar irgi maitinu. po pirmo gimdymo po 5 men atsirado, nors irgi maitinau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2009-07-14 15:19

sveikutes na as po gimdymo taipat sirgau apie menesi,bet negausiai.praejus 6 savaitem po gidymo isidejau spyrale ir buvau rami ,del to, kad nesergu.Pirma karta susirgau praejus beveik 6 men po gimdymo,nors ir maitinu pati

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-29 17:27

o man pries gimdyma budavo ziaurios menesines, nu albdavau, pykindavo ir pan. pirma diena net y darba neidavau... visi sake kad pagimdzius viskas pasikeicia, dienos praeina lengviau, taciau gal busiu isimtis. nes puse metu taip ir maniau jau buvau apsidziaugusi, kad pavyko atsikratyti tu baisiu skausmu ir savijautos... va jau trecias men. vel jauciuosi taip kaip pries gimdyma... vel be vaistu negaliu ir lb jau bloga buna...

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
gustas