Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-01-19 14:18

o mane tos dienelės aplankė praėjus 10sav po gimdymo, vaje, net keista, o jau buvo pamirstas reikalas, nuo 1men 3sav dukryte maitinu misinuku,matyt todel taip greit ir aplankė

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-01-19 14:28

mane menesines aplanke kaip dukrytei buwo septyni menesiukai nors dar as ja ir maitinu is krutiesbet jau buwau pamirsusi ta jausma o dabar wel tie skausmai o as dar vaistu negaliu gerti tai isvis raitausi per tas dienas  is skausmo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2009-01-19 14:33

Kol maitinau pati, nesirgau, nors duodavau ir papildomo maisto. O kai suejo 6 men. ir nustojau maitinti, tai susirgau lygiai po 4 savaiciu, tada mano mazylei buvo beveik 7 men.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-01-23 12:20

Na,mamytės, nieko nebesuprantu. Vis laukiu laukiu mėnesinių - o jų kaip nėra taip nėra... Eina trečias mėnuo jau kaip nustojau maitinti krūtimi . Viena gydytoja sakė laukti porą mėnesiukų, o kita - dar porą. Tai net nežinau ką ir begalvoti... Tyrimai, rodos, geri... Ir tikrai nesu nėščia

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-23 18:18

Jei tyrimukai geri tai gal tikrai neverta nerimauti, tikriausiai dar organizmas neatsistates i vietas po tokio ilgo maitinimo.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2009-01-23 22:06

kristale 2009 01 23    

Jei tyrimukai geri tai gal tikrai neverta nerimauti, tikriausiai dar organizmas neatsistates i vietas po tokio ilgo maitinimo.

Tikriausiai taip ir yra... Na, kantriai lauksiu, nors iš tiesų, tai aš tų mėnesinių visai nepasiilgau .

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-01-27 09:00

labadiena,gal kas galetu man paaiskinti kada po gimdymo,maitinanciai krutimi turetu atsirasti menesines,buvau girdejusi jog kol maitinama savu pienuku,tol jos neatsiranda,ar tai tiesa?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2009-01-27 09:10

man butent kol maitinau ir nebuvo menesiniu,bet kitom buna,kad sulaukia ir anksciau

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-27 09:11

tikrai ne visoms vienodai, vienoms nebuna , kitoms buna, tai sunku ka ir pasakyti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-01-27 09:43

sveikutes ;) as pvz susirgau menesinem,kai dar maitinau dukryte.mano reguliarus buvo ciklas ir maitinimas jokios itakos tam nedare :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-27 10:02

Apie šią temą skaitykite ir bendraukite kitoje, anksčiau sukurtoje Mėnesinės po gimdymo

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2009-01-27 11:40

Man po gimdymo (gimdziau naturaliai) atsirado gan negreitai, gal po 6 menesiu ... iki siol maitinu vaikeli. Tik menesines tapo gausesnes, daugiau zymiai kraujuoju ir ilgiau, negu kad buvo pries gimdyma, bet siaip reguliarios.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-01-27 11:47

man mm dar po gimdimo neprasidejo ir maitinu, o su dukra buvo atvirksciai nors ir maitinau, draugei lygiai taip pat kol maityno mm nebuvo, o kitai reguliarios budavo. Cia tikrai priklauso nuo organizmo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2009-01-27 12:23

Jeigu zindymas vyksta pilnu pajegumu, tai menesines gali ilgai neprasideti.

Pradejus maziau maitinti, sumazejus pienuko gamybai, tada atsiranda didele tikimybe, kad ir menesines tuoj pasirodys.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-03-19 16:59

as susirgau po 5men. bet man tos dienos trunka apie 3sav. tada 1,5men nesirgau o dabar ir sergu jau 3sav.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-03-26 09:53

sveikos merginos, pirma kart susirgau kai mazyliai buvo menuo,nors ir maitinau pati. o dabar jau beveik 2 menesiai kai nebesusergu. darausi nestumo testus beveik kiekviena diena... gal kam taip buvo?ir pozymiai lyg yra visi kad tuoj tuoj turiu susirgt.bet niekaip.... 

2009-03-26 11:21

AusrairNicole 2009 03 26    

sveikos merginos, pirma kart susirgau kai mazyliai buvo menuo,nors ir maitinau pati. o dabar jau beveik 2 menesiai kai nebesusergu. darausi nestumo testus beveik kiekviena diena... gal kam taip buvo?ir pozymiai lyg yra visi kad tuoj tuoj turiu susirgt.bet niekaip.... 

Nepatingegite perskaityti ir kitus pasisakymus auksciau, ir mazdaug suprasite, kodel taip buna. Nieko cia blogo tame nera.

2009-03-26 12:54

ritukasx 2009 03 26    

Nepatingegite perskaityti ir kitus pasisakymus auksciau, ir mazdaug suprasite, kodel taip buna. Nieko cia blogo tame nera.

skaitinejau, ir nereikia pykti,maniau kad cia visada galima paklausti jei kas neaisku ar panasiai..deje kai skaitinejau neradau savo situcijos atitikmens,todel ir klausiu...as maitint nustojau jau pries pusantro menesio,todel ir neramu.na bet tikriausiai tikrai nieko blogo.aciu uz atsakyma.

2009-03-26 13:43

AusrairNicole 2009 03 26    

skaitinejau, ir nereikia pykti,maniau kad cia visada galima paklausti jei kas neaisku ar panasiai..deje kai skaitinejau neradau savo situcijos atitikmens,todel ir klausiu...as maitint nustojau jau pries pusantro menesio,todel ir neramu.na bet tikriausiai tikrai nieko blogo.aciu uz atsakyma.

As nepykstu visai, nera del ko

Dabar jau aiskiau pasidare, kai parasete, kad nebemaitinate krutimi. Tada siulyciau apsilankyti pas ginekologa, nes dazniausiai menesines turetu atsirasti, nutraukus zindyma.

Paskutinį kartą redagavo: ritukasx (2009-03-26 13:44)

2009-03-26 15:44

ritukasx 2009 03 26    

As nepykstu visai, nera del ko

Dabar jau aiskiau pasidare, kai parasete, kad nebemaitinate krutimi. Tada siulyciau apsilankyti pas ginekologa, nes dazniausiai menesines turetu atsirasti, nutraukus zindyma.

kad dar istikro mazai veluoja...manau kad gali buti neregulerios po gimdymo,juk dar mazai istikro laiko praejo. siaip nerimauju,juk manau visos zino koks tas laukimas menesiniu,kai nelabai nori pastot....uzteks dabar ir vieno angeliuko 

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Mėnesinės po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia