Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindančios mamos mityba

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-15 16:40

va cia mamos kalba apie tai,yra ir mano istorija

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-01-15 18:04

aciu,ir maniskis neima soskes.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-01-17 23:20

asmeniskai saugojaus maista pirmus apitiksliai tris menesius poto jau pradejau valgyti beveik viska. Dabar nevalgau tik astraus ir stenguos privengt rukyto(bet kartais truputi sugriesiju) nieko rauginto, citrusiniu nevalgau(vieninteli karta per kaledas nusizengiau ir suvalgiau kelis mandarinus, bet kad nieko ir neatsitiko) kadangi mazajam su viduriukais truputi problemu yra ( uzkieteje) tai valgau viskas kas gali paleist vidurius negeriu nieko gazuoto ir sulciu is tetrapaku, ir pusfabrikaciu atsisakau, renkuosi tik namie gaminta maista. O del pieno esu girdejus kad jis kietina vidurius ir buna kad vaikiukas jo netoleruoja ( nesvarbu kad per MP ) tai pieno taip pat negeriu( bet uz tat teko kalcio papildus gert nes labai susilpnejo mano kaulai)  tik kartais naturalaus jogurto ar grudetos varskes valgau ir tai stenguos nepiknaudziaut. Na cia bent jau as taip elguosi. O nuomone turiu tokia kad kiek vienas vaikiukas individualus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 44

2009-02-11 14:40

maitinu jau greit 11 mėn, saugojausi tik pirmus 3 mėn, dabar valgau viską. Kažkur skaičiau, jog vaikas jau būdamas pilvelyje pratinasi prie mūsų suvalgomo maisto, tai jam naujiena tik tai, ko neragavom būdamos nėščios. Bet savaime suprantama, kiekviem individualiai. O dėl naktinio miegojimo, tai mes iki 6 mėn. išmiegodavom pilną naktį, užtat dabar keliames 2-4 kartus, nes jokių buteliukų nepripažystam. Kantrybės visoms, žinau kad jos dažnai pritrūksta .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-06-05 13:12

Jeigu ka domina, maciau akcija norfos vaistineje,ir gintarineje yra vitaminu nesciosioms ir maitinancioms mamos MOLLER'S koncentruotos omega-3 +dovanele livol multi total nesciosioms,kainuoja apie 50 lt,o kaip zinom riebalu rugstys omega 3 yra grynas, naturalus produktas is zuvu tauku,o jos ypac reikalingos zindymo metu.Gal ir neblogai plius vitaminus gauni dovanu uz 30 litu :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-10-26 15:04

O mano brangiausiąjį alergizuoja mano pienas priklausomai nuo to ką suvalgau. Išberia veidelį, pilvelį, pučia pilvelį, viduriuoja. Taigi gydytoja liepė laikytis hipoalerginės dietos, kur didžiausi alergenai yra pieno produktai, saldumynai, viskas kas iš kviečių, citrusai, vištiena ir kiaušiniai, o labiausiai alergizuoja kakava ir šokoladas... Ir daugiau tų produktų yra.. Žodžiu nebežinau kaip čia ištempti tokią dietą ir nenusimarinti badu. Todėl eisiu pas alergologę, kuri gali konkrečiai nustatyti kokie produktai alergizuoja tą mano vaikelį... Nes pro bandelių skyrių beeinant silpna darosi kaip norisi ...

Išskirtiniai drabužiai vaikams kuriami ir gaminami su meile :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-20 17:15

gyveni ir mokaisi niekad nebuvau pagalvojus kad nuo rugstyniu sriubos bus pilvo diegliukai tad apturejau sunkia naktele per savo durna galva

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-12-16 23:55

maitinau savo suneli 13 menesiu, nuo 3 menesio prasidejo berimai, nesusidurem su pilvuko putimu, nors prisiziurejau maistaalergija gali sukelti pieno baltimai, kvieciai, zuvis, pomidorai,bananai, tai man gydytoja aiskino, kol pati nepradejau stebeti savo mitybos ir vaikelio berimubuvau atsisakiusi labai daug produktu, o maziuka vistiek bere, kol viena diena nenusprendziau padaryti eksperimenta ir pradet valgyt, tarsi pratinuosi prie kitokio maisto, pirma diena, tik virtos bulves, vaikelio odele grazi, antra diena virtos bulves+virta vistienos krutinele, jokiu prieskoniu, vaikelio veida isberetaigi, mano vios dietos, visi produktai, kurie maniau sukelia maziui elergija nepasitvirtino, ji berdavo nuo vistienos kuria as valgydavau, teko jos atsisakyti, berimai pamazu pradejo mazeti,mazeti neapsibreskit tik tais produktais, kurie manot alergizuoja, gali buti alergenas ir ten, kur visiskai nepastebite. sekmes visom ir kantrybes

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-07-09 14:17

Noreciau gauti patarimu ka valgyti kad butu daugiau pieno?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-15 20:15

nežinau valgau viska kaip ir valgiau, aišku su protu,  atsisakau aštraus, ketčiupo, majonezo,panašiu dalyku, aišku pieno pr sumažinau kieki ir daržoviu nuo kuriu gali pusti pilvuka.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 85

2013-12-30 16:59

yra labai svarbi žindančios motinos mityba. Pačiai teko patirti. Maitinimo pradžioje, teko patirti, kaip netinkamas maistas neigiamai atsiliepia vaikui. Tačiau be mitybos yra svarbus maitinančios motinos rezimas, higiena, vaistų vartojimas ir pan. Siūlau pasiskaityti straipsnį, kuriame aprašyta moters mityba žindimo laikotarpiu, taip pat rėžimas, vaistų vartojimas, higiena ir kt.

http://m-d.lt/straipsniai/maitinimas-krutimi-reikalavimai/

2013-12-30 17:02

Yra žolelių (vaistažolių), kurios skatina motinos pieno gamybą arba kitaip laktaciją. Tai yra kiaulpienė arba pienė ir krapai.

Krapai: http://m-d.lt/straipsniai/krapai-ir-jo-gydymo-budai/#Esant%20moter%C5%B3%20negalavimams

Kiaulpienė arba pienė : http://m-d.lt/straipsniai/kiaulpiene-ir-jos-gydymo-budai/#Esant%20moter%C5%B3%20negalavimams

2014-03-25 08:36

Siekiant padidinti laktaciją (pieno gaminimąsi) ir sumažina krūtų skausmą žindymo laikotarpiu patartina vartoti  dilgėlių arbatas, užpilus ir pan.: http://m-d.lt/straipsniai/dilgeles-ir-jos-gydymo-budai/#Esant%20moter%C5%B3%20negalavimams%20ir%20ligoms

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2017-08-24 16:14

Suprantama, kad žindančios mamos mityba turi būti visavertė, bet man įdomu kokių produktų reikėtų atsisakyti. nes pavyzdžiui man pačiai pilvą dienia nuo labai daug produktų, bet prie to jau esu pripratusi. tačiau nenorėčiau, kad ir mano mažyliui taip skaudėtų. gal kažkur yra koks sąrašiukas, ko geriau nevalgyti? nes greitai tapsiu mama ir ruošiuosiu šiam etapui.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2017-10-11 17:12

Sveikos mielosios, aš visiškai pilnai suprantu mamos pieno svarbą ir tai, kaip į tai reikia atsakingai žiūrėti, tad prašau iškart nepult manęs, bet klausimas toks "dėl viso pikto" - per kiek laiko iš mamytės organizmo dingsta alkoholis ir galima maitinti kūdikį? Tarkim, kaip pavyzdys - pusiau sausas putojantis vynas, http://www.vynoteka.lt/pierre-de-bry-demi-sec-vynas , viena taurė - po kiek laiko išgėrus organizme nebeliktų jokių pėdsakų? 

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindančios mamos mityba

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Emilija