Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Galvos skausmai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-17 09:58

O va man nepadeda niekas. as ir pas neurologa buvau, nes nuo to galvos skausmo net pykina mane. Sake negydis manes, nesa s nescia, o akiu dugnas nieko bloga neparode, galiu isgerti paracetamolio jei noriu. Bet manau neverta. Seip mano spaudimas zemas ir be nestumo, tai per ji matyt dar nukrenta. Lieka tik islaukti. Seip kas ryta geriu puodeli kavos.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 391

2009-12-06 22:02

Gretule man taip pat buvo kai laukiausi sūnelio... Buvo vasarą, prasidėjo karščiai, nukrito spaudimas ir prasidėjo migrenos priepoliai.  Viskas baigdavosi siaubingu pykinimu ir vėmimu... Nevartojau jokių vaistų... gelbėdavausi šaltais kompresai. Kartais užsilašindavau  ant kompreso porą-trejetą lašiukų levandų aliejaus... Viskas baigėsi kai tik pagimdžiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:11

Sveikos būsimos Mamytės!
Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage

Iš anksto ačiū!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-25 18:14

manau jog tikrai socialinis palaikymas gali sietis su sveikata

Nėščiųjų vėmimas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2011-07-26 11:47

Labas rytelis busimos mamytes, as tris menesius neglejau is lovos pakilti nuo galvos skausmo, net akis skaudejo, pabandykit pasitepti menovasino spirito, jis labai maloniai atsaldo ir panaikina skausma, gaila , kad tik man tuo metu nieks nepatare, ir dabar kai uzeina galvos skausmai juo tepuosi.

Vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu
Vartoti preparato rekomenduojamomis dozėmis nėščioms moterims ir žindyvėms yra saugu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-09-22 16:07

Kai man nėtumo metu buvo tokie nepakeliami galvos skausmai, man gydytoja rekomendavo galvos skausmus mažinti šviesos terapijos lempos pagalba. Žinokit pavyko su skausmu susidoroti ir sėkmingai išlaukti visą nėštumą. :)

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Galvos skausmai nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Šarūnas