Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Galvos skausmai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2008-11-24 19:35

sweiki,esu 3-cia men. nescia,pries savaite darbe nualpau,ir po nualpimo prasidejo labai stiprus galvos skausmai kurie nepraeina,nepadeda jokie vaistai guluosi su skausmu ir keliuosi su skausmu.nezinau kiek laiko dar vis tesis visa tai,gal zinot kokiu budu malsinti skausma ar kiek tie skausmai dar kankins mane.aciu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-24 20:13

Labukas, na pirmiausia pasakysiu jog ir aš budama nesčia, labai dažnai apalbdavau, man ginekologe uždraude gerti kava neštumo metu, bet būtent kai buvo laikotarpis apie 3 mėnesius, bet kai pamate jog tikrai jaučiuos silpnai, tada sako gali gerti kavute tik ne piktnaudžiauti, o dėl galvos skausmu kai esi  pastojusi taipirmiausia pasitark su daktare. Viska gali tik daktare pasakyti, bet  padetu kavute su citrina tau., hemeopatiniai vaistai Spigelon, daug vandenuko vartok, pabandyk kaklo tampymo pratimukus, atsipalaidavimą (gal vyras galėtu švelniai pamasažuot galvą jei tai mėgsti)..Esu bandžiusi šviežiai spaustų burokėlių sultyse suvilgytus vatos tamponėlius laikyt, kai kuriem tai  padeda

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-25 10:23

neštumo metu keičiasi labai spaudimas žmogaus. dažniausiai jis pažemėje ,gal dėl to ir skauda galvą. bet reikia tartis su daktariukais. mano visada irgi būdavo mažesnis nei įprastai.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-25 11:22

mano irgi budavo zemesnis nei normalus kai laukiausi,bet as isgerdavau kavos puodeli arba jau kai buvo didesnis nestumas konjako valgoma sauksta nes man jo liepdavo nuo gimdos spazmu isgert tai man jei nuo zemo spaudimo skaudedavo tai padedavo o kitu atveju tai masazuodavausi galva,dedavausi po saltu vandeniu sudrekinta ranksluosti.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-11-25 13:07

Jei alpsti - būtinai kreipkis į gydytoją.

Greičiausiai dėl žemo spaudimo, bet visko gali būti - todėl geriau nerizikuok.

Aš pati rytais gerdavau kavos puodelį, nes kitaip skaudėdavo galvą - vis geriau nei vaistai. Ir po to suvalgydavau apelsiną :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-01-10 22:36

man taip pat siaubingai skaudedavo galva, gydytoja liepe ir nuskausminancius gerti, bet niekas nepadedavo, tik siek tiek atleisdavo ledinis ranksluostis ant kaktos, net dedavau i kamera kad sustingtu, sienom lipdavau nuo skausmo... bet apie 4 men praejo.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-01-22 13:45

sveikutes . daznokai skauda galva . mum 13 sav. ar galima kokiu vaistuku gerti .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-22 16:25

manau pasistenk be ju apsieiti kiek tai imanoma,siaip man skaudedavo galva nes nestumo metu visada zemas spaudimas budavo tai gerdavau kavos ir praeidavo,jei ne pasimasazuodavau pati sau galva arba vyro paprasydavau ir uzsidedavau suslapinta saltu vandeniu ranksluosti,o kokiu vaistu galima nezinau siaip as ju negerdavau

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-23 11:27

visai neblogai padeda pipirinės mėtos aterinis aliejus. juo patepk smilkinius, kaktą. jis vėsina ir šaldo. taip skausmas mažėja.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-02-18 14:03

sveikos visos,man jau aina beveik 16sav  labai daznai uzeina skaudeti galva ypac jai pamiegu maziau tai nepajegiu nei sedeti,spaudimas buna geras  kalbejausi su daktare patare gerti daugeu arbatos,valgyti vaisi,rytais an tuscio skrandzio isgerti uzpiltu dziovintu slyvu,uzsiplikyti riaikia is vakaro o ryte isgerti salta nieko negerus nevalgius sake padeda ir nuo pykinimo   nors man nuo galvos svaigimo ir skausmo gereusias vaistas poilsis  dar labai nuo streso ytampos padeda paguleti siltoje bet nekarstoje vonioje   bent man tai padeda geriausiai

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 72

2009-02-20 00:29

labas as tai nuo galvos skausmo tepdavau smilkinius su zvaigzdute vadinama tai padeda nors daktare sake parscetamoliom galima bet jo negeriau o seip tai geriausia pailset paguketi

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-07-07 15:06

man 27 sav irgi kamuoja stiprus galvos skausmai as daugiau pradejau buti griname ore ir tai labai padeda malsinti skausma.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-26 20:00

na kai buvau nescia tai ir man daznai labai skaudedavo galva..taciau mano kraujo spaudimas buvo normalus..kartais isgerdavau paracetmolio,o viena karta buvo labai stiprus galvos skausmas tai isgeriau paracetamol tai iskart apsivemiau...tai dvi dienas su galvos skausmu ir vemimu buvau..pirma diena nieko nevalgiau,net negeriau jokiu skysciu nes ir vandeni isvemdavau..antra diena sriuytes biski suvalgydavau.. bet ta karta lyg ir buvo noro virusas pas mus uzsiveises..tad as sunkiausiai ji atlaikiau..dukterecia 3metu irgi veme bet 2savaites pries mane.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2009-09-09 13:24

sveikos ar gali per nestuma ne is sio ne is to pradeti bekti kraujas is nosies nors nieko neveiki tiesiog guli.?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-09 13:28

VirginijaAndr 2009 09 09    

sveikos ar gali per nestuma ne is sio ne is to pradeti bekti kraujas is nosies nors nieko neveiki tiesiog guli.?

Gali, skirtumas tik tas , kad būtinai turi pasikalbėti su savo gydytoja, gal pasiūlis kokius tyrimus pasidaryti, gal organizmas nusilpęs.

2009-09-09 13:37

virginija ir man daznai bego kraujas is nosies..tai daktarei pasakiau tai tik kazkokiu lasiuku israse kad lasinciau..bet jie man nieko nepadejo..taip ir prabuvau su tokia nosyte visa nestuma ;) ir po gimdymo viena karta duse bunant upeliais nubego kraujas..bet mane patikrino tai sake kad viskas gerai

2009-09-09 14:03

truputi issigandau, nes paskutini kraujas is nosies yra beges tik vaikysteje ir tikrai netikejau jog taip gali buti is vis juolab kai laukiesi

2009-09-09 15:59

gal tiesiog spaudimas aukstas ar mazas..bet mano visa laika spaudimas buvo normalus..tai taip ir nesuzinojau kodel kraujas bego.

2009-09-09 22:01

noriu paklausti po keliu savaiciu nestumo jums skaudejo galvos? kiek laiko skaudedavo? ar is vis skaudedavo?

2009-09-11 00:30

dabar nebepamenu tiksliai kada man pradejo galva skaudeti..na bet jau galvos skausmas pas mane buvo vos ne kaip geriausias draugas..vos ne kiekviena diena..ir dar tokie skausmingi kad tik verkt noredavosi..

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Galvos skausmai nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas