Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pastojau, vartodama...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2008-12-06 19:15

aciu uz palaikymus. pirmadieni vaziuojam i kauna tyrimus atliks. gali buti kad reikes gydytis ,nes jau man atsitiko taip antra karta.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-08-12 15:11

Sveikos mamytes man reikia jusu protingu patarimu,mums jau 22 sav,bet man ramybes neduoda keli klausimai ir bijau kad neisigalvociau,kad paskui taip ir neatsisiktu...pirmus 3men labai pykino numeciau 3 kg. ir gyd leido gerti vaistu nuo pykinimo,o dabar dar lupa isbere tai vel su kazkokiu tepaliuku tepu,labai bijau kad nepakenktu leliukui.kaip manot ar galejo  tai pakenkt? o dar pirmomis dienomis nezinojau kad laukiuosi ir maniau kad gripas tai pora antibiotiku isgeriau ir vel bijau del visko...patarkit man.. 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-12 15:44

nera ko bijoti, tikrai viskas bus ok.. geriau ir as antibiotikus savaite laiko, ir nevengiau nuo galvos vaistu. nieko neatsitiko. nusiramink...

2010-08-12 16:37

labai bijau,bet tikiuos kad viskas bus gerai..labai laukiu savo angelelio..

ir dar toks dalykas mane kankina,pradejau jaust judesiukus,ir viena  diena truputi suriai privalgiau lb pradejo skaudet pilva ir atrodo judesiai aprimo,lb issigandau bet atrodo siandien jauciu vel po biski..ar gali buti kad judesiai dar nereguliarus? mat as gyvenu uk ir dar neprisiregistravau pas gyd,tai dabar tokie klausimai kyla.uhh kaip as pati sau atsibodau su tokiom mintim

2010-08-12 16:39

na judesiu reguliariai tu ir nejausi... kai jau neisspardys kokia diena tada verta sunerimti, o db manau nusiramink, viskas bus gerai... jau pamirsau as ta jausma buti nescia.

2010-08-12 18:08

aciu tau uz patarimus,esu labai zalia ir del visko jaudinuosi....o tie pilvo skausmai,,dazniausiai sonuose,gali buti rimta ar cia ir tik taip?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-12 18:20

Labukas. Na as panasiai tiek laiko nescia irgi buvau supanikavusi,nulekiau i priemima. Skaudejo sonus,skausmas ejo i kirksnis,tai gyd.apziurejo ir nuramino,kad kitai negali buti,nes pilvelio gyventojas auga ir tempiasi pilvo raumenys,ir pilva laikantys raisciai. Man atrodo ir as is vakaro kazko tai buvau privalgius,nebeprisimenu

Na, siaip geriausiai butu pasitarti su gydytoju.SEKMES 

2010-08-12 22:32

taip taip skausmas yra jauciamas, juk organizmas ruosiasi naujam etapui.

2010-11-14 13:19

sveikos mamytes,vel susiduriau su problemyte,mums jau 35 sav ir turiu ziauria sloga..kai buvau 3men tai gyd leido naudot bioparoksa,bet paskaiciau kad negerai naudot tokius puskalus.ar jie galejo maziukui pakenk,nors nelb daug naudojau?o dabar bijau naudot.kaip jus manot?

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-14 14:15

tu bereikalo tiek panikuoji,tuo leliukui nebus geriau.nusiramink,juk jau arteja susitikimas su stebukleliu.sloga dar nera pasaulio pabaiga,gali ir be vaistu apsieiti.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-14 23:20

Sloga ir aš manau, kad nėra tokia liga, kuriai būtinai reikia vaistų. Naudok jūros vandenį, puikiai pravalys nosį (beje aš ją atradau, tik laukdamasi, ir jau ruošdama kūdikio kraitelį ). Ir kaip viena daktarė mums pasakė, ar gydoma, ar negydoma, vistiek sloga truks apie dvi savaites..

2010-11-25 20:30

sveikos.ar kam nors buvo kepenu nepakankamumas?ar teko gert kazkokius vaistus kad skalditu tulzi ir vitamina k kazkoki?internete skaiciau kad pereina per placenta,bet mums jau 36sav.gal nelabai kenkia.nors man jau gimdymo termino nebeleis laukt,reiks 2sav anksciau gimdyt.ar cia labai pavojinga?

2010-11-26 16:06

Jei tau gydytoja nustatė kepenų nepakankamumą, tai turėjo paaiškinti, kas, kaip ir kodėl. Sėkmės Jums ir nepanikuokit

2010-11-26 21:10

tiksliai nesupratau ar tai nepakankamumas,bet kazkas su kepenim..nes kai esi uzsieni ne viska gali suprast.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-12-01 11:46

Ar galima pastoti vartoan vaistus?

2010-12-01 13:47

Galima, bet nepatartina.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pastojau, vartodama vaistus

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas