Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Registracija į darželį

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-08-07 07:58

gavom ir mes vieta i vietini miestelio darzeli,paraiska padaviau kovo menesi,bet kiek girdejau cia jei vaikas eina i ta pati darzeli kaip ir sese ar brolis tai suteikiama pirmenybe,galejai pasirinkti penkis berods darzelius ir laukti i kuri pateks,,bet as viena terasiau i kuri dukra ejo,siandien startuosime pirma diena sunui,nzn kaip eisis

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-07 09:36

tai atėja didžiulės jums sėkmės startuojant darželyje, šiek tiek žinant tavo sūnų manau auklėtojoms bus linksma ...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-07 10:01

Lietuvoje nera vieta garantuota tame paciame darzelyje broliams ar seserims? nes pas mus automatiskai garantuojama vieta yra ka tik gimusiam broliui ar sesei tame paciame darzelyje ir nuo tada, kada tau reikia, o ne nuo tada, kada darzelis gali. cia pliusa dedu danam

2012-08-07 10:03

sako yra pirmenybė bet va mano atveju nepasiteisino ši tiesa...eina sesės į skirtingus darželius gal po metų ir įtrauks į sąrašus...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-07 10:33

tai negerai tai čia dėl to kad vietos nebuvo?o kada raše vaikus i darželi?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-08-07 11:17

mažoji pas sesę į darželį buvo įrašyta nuo 2 gimimo mėn, priežastis tame kad tų metų gimusių vaikų nesusidarė grupė ir tiek.. ir kad su kitų metų vaikais ji bus pusę metų jaunesnė o tai savivaldybė nelaidžia...

2012-08-07 11:17

kyšio nenešiau gal būtų kitaip kalbėję nežinau...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-07 11:42

na nieko sau bet tai gi puse metu skirtumas čia skaitik nieko

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-07 17:27

Bet tikrai keista. Mano vaikai lankė darželį Kaune ir lankė tą patį, nors į mūsų darželį buvo nemenka eilė. Bet direktorė pasakė, kad sesėms ir broliams pirmenybė. Ir dar pasistengė, kad grupės šalia būtų.

Ir jokio kyšio nenešėm.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-08-07 17:32

keista ir man tokia direktorės šneka... gerai nors tiek kad darželiai šalia vienas kito nereikia belstis per visą miestelį...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2012-08-13 12:22

Na gerai, kad mano abu vaikai keliaus į vieną darželį. Man net nebuvo minčių, kad vaikai gali eiti į skirtingus darželius. o pasirodo būna ir taip. Aš kai registravau sūnų į darželį, tuo pačiu parašiau dėl dukters prašymą į lopšelio gr. po metų. Tai direktorė taip pat sakė, kad dukrytei bus pirmenybė eilėje, nes brolis lanko.

5

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Registracija į darželį

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elvinas