Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Registracija į darželį

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-04-11 15:56

Mes tai metuku budami nuejome ir uzsiraseme,norejau leisti nuo triju metuku,bet direktore sako,kad priimam net neturincius metuku (matyt krize ).Tai darzeli pradejom lankyti budami 1m.4men. O popierizmas toks ,kad uztrukom gal 10 min.Ir dabar dziaugiames,nes vaikas labai mokosi darzelyje,ir namuose parodo ka ismoksta :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-04-11 20:50

Ačiū už patarimą, nežinojau tokio dalyko apie registraciją. Na dabar net smagiau pasidarė. Taip ir padarysim.

2011-04-12 11:37

Na va gera žinia, mano vyresnis pipiras nuo rudens jau žygiuos į darželį. Vakar dar kartą peržiūrėjau savivaldybės info apie darželius, laisvas vietas. Į porą darželių nusiunčiau šiandien vyrą. Ką tik skambino - be problemų, užrašė ir patvirtino, kad tikrai papuls, net į abu, kuriuos pasirinkom (vienam 10, kitam 15 eilėj). Pasitaikė faina direktorė. Nematė jokios problemos del gyvenamos vietos deklaracijos, maloniai viska paaiškino. Dėl tos naujos tvarkos.

Nebereikės nei persiregistruoti prie savivaldybė, o jau su vyru buvom susiruošę imtis to reikalo. Bet nusprendėm dar pabandyti - ir pavyko  Taip išeina priklauso nuo direktorės kiek nusiteikusi geranoriškai suteikti informacijos.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-04-12 12:07

butent...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-04-12 12:52

Ne nuo direktores viskas priklauso,o nuo to miesto savivaldybes.Nes pavydziui Siauliu miesto savivaldybes deka-i siauliu darzelius priima vaikus tik tuos,kurie gyvenama vieta yra deklarave Siauliu mieste.Aisku,priima ir is kitu rajonu,bet tada moketi reikia kas menesi 700-800lt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-04-12 15:07

as pati nezinau ka daryt su darzeliu?pagal mums priklausanti darzeli mes aile stovime du metus.nesenei skambinausi i darzeli ir paklausiau kaip ten ar pateksim.zinoma paklause vaiko vardo pavardes sako zinokit jus 44 man net zandikaulis atveposako i lopselio grupe prima po 15 vaikuciu tai reiskia 30 per abi grupes.likom uz borto ir neziau ka reiks daryt kita menesi man i darba.per vasara maziukas bus su mociute.o ka daryt rudeni kai mociute ais i darba?esu pasimetus baisiausei.dar vedeja pasake kad i prieki eiles persoko daug vaikuciu.kaip suprast ta persokima i eiles prieki.nezianu kita savaite aisiu dar kalbet kovosiu iki paskutiniuju.uzrasiu seip maziu i du darzelius bet kitam isvis95

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-04-12 16:05

kuriam cia mieste??

2011-04-12 16:08

vilniuja pasilaicuosia

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-04-12 19:05

Aš lygiai taip pat savąjį užrašiau beveik prieš du metus ,vietų nėra ir nebus.Jei nori gauti vietą,cituoju vedėją- gimdykis trečią vaiką arba skirkis su vyru,abiem variantams vieta garantuota ir dar visos sumos nereiks mokėt už darželį.Vat ir visa politika,kaip ir visur.

2011-04-12 20:56

vover uz ta ju politika norisi tikir ka tokiu atveju daryt darba mest arka.nu mus dar uzimene apie kisiuka tik is kur gaut pinigu klausimas jei negali i darba ramei iseit

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-04-13 21:23

Skaitau ir man baisu...Neturejau nei su vienu vaiku jokiu problemu,kad ir nuo kitos dienos po uzsirasymo galejau vesti.

Cia jau man tada super sekasi,ir jokiu kysiu,nieko...Lankom ir dziaugiames,niekuo nesiskiria darzelis nuo visu kitu...

2011-04-14 16:09

mamba jums labai pasisekedziauguos uz jus ir jusu mazylius

2011-04-15 10:53

vaivorykste 2011 04 12    

Ne nuo direktores viskas priklauso,o nuo to miesto savivaldybes.Nes pavydziui Siauliu miesto savivaldybes deka-i siauliu darzelius priima vaikus tik tuos,kurie gyvenama vieta yra deklarave Siauliu mieste.Aisku,priima ir is kitu rajonu,bet tada moketi reikia kas menesi 700-800lt.

Na mums nieko neminėjo apie kitokį išskirtinį mokestį nors mes ir ne Kaune deklaravę. Reiks kada pasiskambinti ir pasiteirauti. Bet manau būtų iš karto įspėjus. Apskritai sakė - vaikų mažėja, nes daug kas netekę darbų tėvai atsiima vaikus, nemažai išvyksta su šeimom iš Lietuvos.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-04-15 10:58

Čia tik Šiauliuose toks bardakas,kai miesto ir rajono valdžios nesutaria dėl darželių kainos,na kaip sakant susipyko dėdės prie stalo besėdėdami ,kenčia vaikai. 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-04-15 11:28

Visur bardakas, ir Vilniui - neini, gražiais šypsosi, maloniai šneka, ir vis kartoja "nieko padėti negaliu" bet kad visia vilties neprartastum - "ateikit tada ir tada, gal .."  vaiką buvau užrašius į kokis 3, ale... mažąją užrašiau mėnesio - tai buvom 24 beros, o priima 16...

Galėčiau "dėkoti" likimui, kad mergina akinius nešioja ir daktarei, kuri pasakė, kad mum reikalingas spec darželis - labai lengvai pakliuvom - nuėjau pasiklausti, užpildžiau dok, ir po 2 sav (nes sirgo) mergina keliavo žaisti su vaikais. Be galo patenkintos abi - geras lavinimas, specialios mankštos, žaidimai, pagerintas maistas.. o direktorė kai sužinojo, kad mažają reik operuoti, pati atėjo ir liepė rašyti prareiškimą, kad pas juos ir sesytei...

2011-05-03 16:12

buvom sendien patvirtint prasyma i darzelidarkarta paklausem keklinti esam pasake kad 44 sake kad padetis musu neprasta yra sansu kad pateksimsako gerai kad atejot patvirtint prasyma o tai buna kad neateina ir tada jau su darzeliu atia.taip kad kas zadejot vest nuo rugesjo ar truputi veliau greit bekit i savo darzelius ir patvirtinkit prasymus nes juo galima patvirtinti iki birzelio pirmosios.nes nuo birzelio pirmosios visi patvirtinti prasimai bus siunciami i savivaldybe ir birzelio viduri ar liepos pradzoi bus sarasai kas pateks.taip kad sekmes visiems

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-20 15:09

Visoms mamytems patarciau,gimus vaikui nueit i darzeli parasyti parsyma,kad veliau nereiketu gailetis.Nes dabar kvailoka sistema padaryta.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-06 10:16

Laisvos vietos i darželius paskelbtos bus rugpjucio 10 diena/

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-06 15:10

ne ka geresni rezultatai su darzeliais ir Danijoj. vaika per pirma menesi po gimimo reikia uzrasyti, kitaip vietos tikrai negaus. uzrasem, kai buvo menuo, parasiau, kad rugpjucio 13 man jau i darba ir zutbut reikia vaikui darzelio. ir ka jus manot? atejo laiskas, kad nuo spalio 1 tiktais vieta yra... turejau pasirasyti ir issiusti atsakyma per savaite, bet delsiau iki paskutines minutes. likus porai dienu paskambino is savivaldybes ir sako, kad yra laisva vieta nuo rugsejo 1. ciupau iskart vieta. 3 savaites nera kur maziu deti. gerai, kad mano grafikas lankstus, tai turesiu mazai ir trumpu darbo dienu tas tris savaites. yra tokiu, kurie uzraso i norima darzeli ir jau mama pradeda i darba eiti, o laukti lieka kokie 3 menesiai... o nuejus pasikalbeti su direktore, kaip kazkuri raset, sypsosi i akis `niekuo negalim padeti`...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-06 15:40

pas mus ir miestelyje užkišti darželiai... abi mano eina į darželius bet į skirtingus...

4

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Registracija į darželį

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Pijus