Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Registracija į darželį

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-11-19 17:14

Sveikos mamos,

Musu mazylis jau metuku, ir pradejom galvoti apie registracija i darzeli. Gyvename Vilniuje, Antaklani. Mama apskambino visus darzelius, bet pasirodo mus gali priimti tik nuo triju metuku, kadangi musu gatveje esantis darzelis neturi "lopshlio skyriaus", o kiti darzeliai musu nenori priimti, nes mes gyvename ne ju gatveje.

Gal galite patarti, kaip mums suneli i lopsheli itaisyti? laiko turime visus metus.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-19 18:31

Pirmenybė bus tiems kurie užsirašę anksčiau ir gyvena tokioj gatvej kurioj priklauso darželis. Mes savo mažiuke užrašem kai jai buvo 8 mėn, papuolem, vieta buvo. Bandykit skambinti i darželius tikrai turetu buti vieta,bandykit nors užsiašyti o ten jau lamės dalykas ar pakliusit.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2008-11-19 21:07

Sveikos mamytes,

Gal zinote Panevezyje koki "rimtesni" darzeli?

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-31 17:21

Su tom registracijom ne taip lengva. Visokio popierizmo pilna. Gyvenamų vietų geklaracijų reik ir pan. O jei žmonės tik nomuoja ir nenori iš vis priimt į lopšelį... Ką tada daryt?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-01 10:28

Asmeniskai mes savo mergina i lopseli uzraseme kai jai buvo 2-3men.,nes visi gasdino kad greiciau uzsiregistruotumeme,nes vietu tai nera,kai buvo geresni laikai vietu tikrai maziau buvo,o va dabar kalbejau su darzelio vedeja,tai sake,jog vietu tikrai atsirado laisvu,nes daug teveliu neteko darbo ir masiskai atsiima vaikus is darzeliu,tiesiog jie patys augina namie vaikus,taigi,as jums patarciau praeiti dabar per darzelius ir pabandyti prisirasyti ten kur norit,manau turetu dabar priimti,juk del pasiteiravimo i galva niekas neduos

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-01 12:38

Aišku, neduos . Man taip pat sakė visi su tais darželiais, kad kuo anksčiau užrašyt. Bet neseniai atsikrausčiau į naują vietą, aišku, ne nuosavą, o nuomuoju. Tai atėjau į lopšelį, sako deklaruot reikia, sakau juk nuomuoju, kaip gi deklaruosiu. Tai sako man, tada į lopšelį negali vest. Nu jau kokia nesąmonė. Vaizdas toks lyg būčiau užsienietė. Juk čia Lietuva, aš - Lietuvė, ir negaliu mat savo vaiko į lopšelį vest, nes mat atvažiavau į miestą gyvent ir gyvenu ne deklaruotoj vietoj. Visai ta Lietuva važiuoja žemyn...

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-01 12:40

O dėl vietų, tai dar neaišku ar pakliūsim. Ant klaustuko viskas kabo... Tai pirma susitvarkyt su tom deklaracijom reik, tada jau galiu prašymą į darželį rašyt. Ir lauksim: priims ar ne. Man jau rugsėjui reikia, kad vaikelį galėčiau kažkur palikt.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-02 11:23

Registruotis mamytės patariu tik gimus kūdykiui, nelaukite nei metų nei dviejų, ir tai tik gimusius priregitruoja lauke po kelis metus.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-02 11:50

Aš irgi jau užrašius į darželį dukrytę. Užregistravau, berods kovo mėn. ar gal kai jai 2 mėnesiai buvo.. Nepamenu tiksliai, bet žinau, kad ilgai nelaukiau

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-02-02 13:23

na as taip pat dukryte esu uzregistravusi jau, tai padariau kai jai buvo mazdaug 5menesiai. Nieko nelaukiau, nes ir anksciau buvau skaiciusi apie tokias situacijas kuomet negauna mamytes darzelio...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-02 14:36

Quietangel 2010 02 01    

Aišku, neduos . Man taip pat sakė visi su tais darželiais, kad kuo anksčiau užrašyt. Bet neseniai atsikrausčiau į naują vietą, aišku, ne nuosavą, o nuomuoju. Tai atėjau į lopšelį, sako deklaruot reikia, sakau juk nuomuoju, kaip gi deklaruosiu. Tai sako man, tada į lopšelį negali vest. Nu jau kokia nesąmonė. Vaizdas toks lyg būčiau užsienietė. Juk čia Lietuva, aš - Lietuvė, ir negaliu mat savo vaiko į lopšelį vest, nes mat atvažiavau į miestą gyvent ir gyvenu ne deklaruotoj vietoj. Visai ta Lietuva važiuoja žemyn...

Ar cia tik nebus is tu atveju,kai laukia darzelis dovanu is teveliu,nieko nesiule,neuzsimine,kad reiketu ka atnesti darzeliui

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 18:14

Nee. Nieko nesake... Liepe susitvarkyt tas nesamones, o tada ateit rasyt prasyma ir ziures jau kada ten papuls, nepapuls... O dovanu jiems, tai i taip aisku, kad reikia nest. Tai jau galvoju ka cia nunesus, nes kitaip chui ten pakliusi... Tuo labiau, kada man reikia.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-02 18:20

Aš savo vaikinuką užrašiau 5 mėnesių,buvo pasakyta kad vietų nėra.Kokia dabar situacija,tai net nežinau,gal jau atsirado kokia vietelė,reiks nulėkt pavasarį pasidomėt.O dėl dovanų,tai  duok nedavęs vietos negausi ,jei jos nėra. Darželis ne guminis.Bent jau pas mus darželyje su jokiom dovanom nepraeisi. 

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 18:22

vover 2010 02 02    

Aš savo vaikinuką užrašiau 5 mėnesių,buvo pasakyta kad vietų nėra.Kokia dabar situacija,tai net nežinau,gal jau atsirado kokia vietelė,reiks nulėkt pavasarį pasidomėt.O dėl dovanų,tai  duok nedavęs vietos negausi ,jei jos nėra. Darželis ne guminis.Bent jau pas mus darželyje su jokiom dovanom nepraeisi. 

O kokiam daržely jūs?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-06-13 19:04

Na matyt mums labai pasiseke,nes i darzeli nuejome uzsirasyti kai truko vieno menesiuko iki 4 gimtadienio.Uzsirasem,ir jau sekancia diena galejome eiti nes buvo laisva vieta.Bet palaukeme dar savaitele,kad butu menesio pradzia ir pradejome lankyti.

2010-06-13 19:23

Ne dėl to vaivorykste, jūs jau didelės nuėjote, su dvimečių grupėmis yra liūdnai, o vyrenėse atsiranda vietų

2010-06-13 20:58

Ne,dabar kai zmones netenka darbu,tai labai daug kas nebeveda vaiku,nes nebeturi uz ka susimoketi,uztat tu vietu ir atsiranda.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-06-13 21:21

mano viena kaimyne turi mergyte netoli 2m ir darzelyje yra 100 vietoje,yra vietu uz 240lt,bet zinai nevisi gali po tiek moketi.

2010-06-13 22:42

Jei netenka tėvai darbo, taiu darželiai jiems kompensuojami

2010-06-14 08:43

Na taip,kompensuojami,bet yra ir papildomu visokiu rinkliavu,uz kurias reikia susimoketi.Ir supirkti daug ka reikia.O dar didesne dalis isvyksta i uzsieni laimes ieskoti su seimom.Bent musu darzelyje,tai uztat ir atsirado vieta,butent del siu priezasciu.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Registracija į darželį

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Kornelija