Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Seksas ir nėštumas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-17 20:00

Mes taip patvsu vyru dziaugemes tais malonumais beveik iki paskutiniu dienu,vyriskis truputi prisibijodavo,bet as pasakiau,jei jau kas blogai,tai as pajusiu ir pasakysiu,beje ir daktaryte sake kad galima,tik su saiku ir jau nebe taip paselusiai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-18 11:20

Mylėjomės per visą nėštumą iki pat galo  Čia jau nuo pačios moters priklauso, jei jaučiasi blogai, tai manu net minties neturi dėl sekso.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 12:58

zinoma, kad tik tuo atveju kai viskas gerai ir savijauta puiki. man viskas buvo puiku, tai vyro tikrai nekankinau priverstiniu celibatu. jis kartais man dabar pasako, kad kai laukiausi dazniau myledavomes nei dabar. taciau dabar daznumas pamazejo, del tam tikru kitu dalyku (nuovargio, darbu, buities) ir t.t.

2009-07-18 13:53

tikrai taip, per neštumą daugiau myliesi, nei pagimdzius  na bet jei taip yra vadinasi taip ir turi buti, kad tik ne per retai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-18 14:04

o žinot dėl ko neštumo metu padaugėja sexo?.. ogi todėl,kad dingsta psichologinė baimė pastoti. jau viskas užimta vieta, antro karto nebus kol laukiesi. todėl moterys atsipalaiduoja ir leidžiasi į malonumus. o paskui vėl atsiranda baimė ir todėl retėja viskas.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-18 14:22

Tikrai, net nepagalvojau, na pas mus ir po gimdymo viskas gerai, nėra jokios baimės , spiralė nuėmė visas įtampas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-07-26 22:09

jai jautiesi gerai tai gali ir myletis iki pat paskutines dienos  visos pazystamos su vaikais ir mylejosi iki paskutines dienos

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-07-28 18:22

kaip asd jums pavydziu :( man jau 31 nestumo savaite ir man labai skaudejo kai mylejomes paskutini karta :( tai dabar labai blogai jauciuos del to kad kankinu vyra, nes jis pasidare nervingas, pradejom pyktis su juo del nieku, ir labai bijau kad jis mane neapgautu su kokia kita moterim :( ek, paskutinis menuo toks depresingas man

2009-07-28 20:34

Tai tu pasikalbėk su vyru, jam pasakyk kaip tu jautiesi jis tikrai supras ir viskas susitvarkys

2009-07-29 21:17

Golubeva 2009 07 28    

kaip asd jums pavydziu :( man jau 31 nestumo savaite ir man labai skaudejo kai mylejomes paskutini karta :( tai dabar labai blogai jauciuos del to kad kankinu vyra, nes jis pasidare nervingas, pradejom pyktis su juo del nieku, ir labai bijau kad jis mane neapgautu su kokia kita moterim :( ek, paskutinis menuo toks depresingas man

manyciau geras vyras turetu suprasti,o del skausmo tai gal netiko poza?man irgi skaudedavo kol neatitaikem ir jai nepatogiai atsigulu labai skauda  vyrai turi jausti saika ir moketi apsieiti be sexo 

Paskutinį kartą redagavo: rjpanda (2009-07-29 21:18)

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

2009-07-31 09:57

na jis kaip ir supranta, bet buna kad ir uzrekia del kazko nors ir as suprantu jog tai del sekso.

mes bandem visas imanomas pozas bet man skauda vyduje tai jis pats jau bijo ta daryti, apsienam tik oraliniu :(

2009-07-31 10:29

Golubeva  gims jūsų stebūklėlis ir viskas susitvarkys, dabar kuo mažiau pergyvenk , nėštumas dar jautresnę moterį daro, tai kiekviena smulkmena atrodo tragedija, nei vienas vyras be sekso nenumirė ir nenumirs  pasistenk nekreipti dėmesį į vyro surūgūsį veidą , gal skamba kiek banaliai, bet iš tikro turi pasistengti dėl vaikelio, nes tavo emocijos , pergyvenimas juk persiduoda jam. Sėkmės jums.

2009-07-31 14:05

kristulka26, aciu labai uz palaikyma ;) na taip ir as tapau labai jautri, ir dar tik pirmas nestumas tai sunku dar prie visko priprast :)

2009-08-03 16:51

rjpanda, vis del to del pozos jus buvote teisi :) mes pabandem kita poza, ir valio mums pavyko :) dabar netgi ir as jauciuosi geriau ir labiau savimi pasitikiu :) aciu visoms mamytems kurios patare man ir palaike :)

2009-08-04 23:12

na va ir pasitvirtino pasakymas nera padeties be iseities 

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-05 07:49

kristulka26 2009 07 28    

Tai tu pasikalbėk su vyru, jam pasakyk kaip tu jautiesi jis tikrai supras ir viskas susitvarkys

kaip as pavydziu, kad tu su vyru visas problemas isprendziate pasikalbedami. pas mus seimoje toli grazu kalbu neuztenka, reikia kartais ir kompromisu ieskoti, ir nusileisti ir padaryti tai ko nevisada nori... siaip tai mes vadovaujames posakiu ne zodziai o darbais mes tevyne mylim... toks yspudis kad tavo antrai pusei du menesiai be sexo nieko baisaus. pavydziu siaip kad del tokiu dalyku uztenka su vyru pasikalbeti. maniskis irgi buna piktas jau tada kalbos nepadeda,Golubeva, as irgi buciau patarusi ieskoti tinkamu jums pozu ir nebijoti eksperimentuoti...

Paskutinį kartą redagavo: pareigune (2009-08-05 07:51)

2009-08-05 09:51

aciu visiems

2009-08-23 09:47

kaip sakoma nera padeties be iseities 

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-14 09:44

Jeigu gerai jauciates tai prasau i sveikata mylekites, net rekomenduojama myletis, nes tuo metu labai cirkulioja kraujotaka ir taip gaminasi deguonis.Tiesa dar ta, kad tikrai kaikurie vyrai pergyvena del pilvuko, bijo uzgaut ar kazkas pan.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-10-29 17:25

Manau, kad viskas priklauso nuo pacios nestukes. Reikia ziureti, kaip pati jautiesi. Ka jauti akto metu ir po jo. Pavyzdziui man, kartais po visko pradeda traukti desiniaja koja, kaip kad meslungis. Ir tai trunka kartais net puse dienos, o veliau praeina. Tokiais atvejais net nenori apie tai pagalvoti.

Na, bet buna ir labai graziu ir geru kartu, kai buna viskas tvarkoj

2

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Ugnius