Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Raganavimo pamokos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-14 18:18

Ko gero mes abi nusipievinom, bet kartais galima.

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-14 18:33

Zydroji, gal turi kokios info, ar zinai kur galima rasti, o gal kartais ir naudoji "Magiskas Taro kortas G.O.M"? Vyras padovanojo per gimtadieni, maniau, kad tiks reiksmiu aiskinimo knyga, kuria turiu toms paprastoms Taro kortoms, bet kad nelabai, sitos naujosios labai skiriasi, na tu aiskinimu ivairiausiu, o is ko mokytis ir neturiu...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-14 19:01

Tarp kitko noreciau dar karta issiburti taro kortomis tik nedristu, nes tik viena karta buvau, o pasirodo, kad pildosi. Idomu ka kita pasakytu, bet...Nors esu girdejusi, kad ka isburia tada nevalingai taip ir pradedi elgtis. Galai cia zino kaip yra.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-15 14:29

na sveikos raganytės  čia juokauju aišku neįsižeiskit tik nei viena gerai?.. o kad kalbat apie dvasias ir pan. viskas čia į temą.

kristale dabar neprisimenu tikslaus portalo pavadinimo kur gali užduoti klausimus apie taro kortų deliojimus ir pan. reiks atrast savo favorituose. o tai prie kortų nebuvo jokio priedo, kad būtų aiškinimas, nes kiek man teko jų įsigyti tai visuomet būna knygelė prie jų...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-15 16:34

Yra tokia mazute knygute, bet kad joje labai jau mazai informacijos, apie pacia kortu istorija yra, apie isdestymo budus yra, bet apie  kiekvienos kortos aiskinima beveik nieko... Tokios fainos man tos kortos, taip noreciau jas praktiskai isnaudot... Ieskosiu dar visuose knygynuose, gal ka atrasiu..

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-16 14:02

kristale aš turiu worde susirinkus taro kortų reikšmių aprašymą atskirai didžiojo arkano ir mažojo. jei norėsi galėčiau persiusti per emeilą.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-18 09:32

labas mamytes, turiu toky klausima... vyras sako, kad negalima fotografuoti miegancio vaiko? as suprantu kad cia kazkoks prietaras, bet gal kuri zinote kodel? norejau nusifotkinti miegancia dukryte lb grazus kadras butu buves, o man lb grieztai buvo pasakyta kad negalima... as tai netikiu tokiais dalykais, bet net ydomu pasidare...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-09-18 09:41

as pirma kart girdziu kad negalima fotkinti miegancio vaiko,visokiu prietaru esu girdejusi bet sito tai dar neteko

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-18 09:42

nu tiesa pasakius ir man cia naujiena.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-18 09:43

pareigune 2009 09 18    

labas mamytes, turiu toky klausima... vyras sako, kad negalima fotografuoti miegancio vaiko? as suprantu kad cia kazkoks prietaras, bet gal kuri zinote kodel? norejau nusifotkinti miegancia dukryte lb grazus kadras butu buves, o man lb grieztai buvo pasakyta kad negalima... as tai netikiu tokiais dalykais, bet net ydomu pasidare...

žinok šitą aš esu girdėjus, neva trumpini vaiko gyvenimą. Man močiutė sakius buvo.. bet aš irgi tokiais dalykais netikiu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-18 10:43

nu jau tikrai, as net pasimeciau zinokite... tipo jo mociute, brolis ir net kaimyne (bureja) taip sake, kad jau jokiais budais negalima, baisus dalykas kazkoks... sakau, baik tu cia viena karta tas sapaliones... aisku jeigu tiketi visokiais prietarais tai turbut jau net geriau niekur neiti nieko nedaryti, nes viskas gyvenima trumpina.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-18 12:14

vat būtent. Kažkada aš su mama einu, mama pamatė, kad juoda katė per kelia perbėgo, oj sako, kažkas bus.. sakau, ko tu imi į galvą, kuo kalta katytė, kad ji gimė juoda? tai jai dabar niekur negalima eit jei labai jau viską imt į galvą, kas ką reiškia, tai sėdėsim rankas susidėję ir pajudėt bijosim, nes vdrug kas atsitiks..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-11 12:44

Niekada nebandziau nieko panasaus :D bet ar tai is tiesu veikia? kas bande?

bergamociu eterinis aliejus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-11 22:55

na is tikruju tai veikia :) tiesiog paciai reikia isbandyt :)

Bergamočių eterinis aliejus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-09-23 22:15

Sveikos, raganaites! Jungiuosi i Jusu saunu bureli :) Jei kils klausimu del taro, esi linkusi diskutuoti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2011-10-04 00:19

Turiu klausima: nuo ko pradeti?  :D niekada to nedariau

greipfrutu eterinis aliejus

2011-10-04 10:53

Pradek nuo lengvu kalediniu burtu :)

2011-10-05 00:32

Ju internete pilan, pasieskok :)

Aromatizuota jūros druska

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2011-10-05 00:39

Nerandu...

Gaivinantis ir stimuliuojantis masažinis medus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-05 12:00

google tikrai visagalis..tai kad iš nariu gal kas papasakos ka  dare kaip daro.. nemanau kad galima suprasti atsakymu kuis susidėda iš vieno žodžio ;)

žinau galima būrti su druska, sakoma jog ja reikia kepinti keptuvei o paskui ja kai miega milymas žmogus na kaip ir pasukti aplink ji 3 kartus sakydamas žodžius specialus tada manoma jog milymas žmogus niekada jus nepaliks

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

6

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Raganavimo pamokos...

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Armandukas