Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Vidurių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2009-05-04 13:39

As taip pat viduriu uzkietejima gydau Forlaxukolkas pas mus tai pirmaeilis vaistas viduriu uzkietejimui!

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-05 08:50

man kieto pilvuko problema buvo tik apie savaite po gimdymo. niekada neskubu naudoti vaistu, o visu pirma ismeginu patikrintus budus, teisingai tau mamytes sake slyvos, selenos man asmeniskai tik tai ir padejo. bet jeigu tave si problema kankina du menesius tai jau rimta cia kazkin ar slyvos pades, kreipkis y gydytoja ir patars ka geriau naudoti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-05-05 15:36

Zinoma geriausia naturaliais budais kovoti, bet pati dazniausiai prie visu bedu grebiuosi vaistuku, tokia jau esu negaliu kenteti, norisi greiciau jaustis gerai, viduriu uzkietejima irgi gydausi Forlaxu,nes yra patikrintas vaistas musu seimoje, nors aplamai tik niekam nelinkiu jokiu ligu!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-05-12 13:18

radau gera nuoroda apie viduriu uzkietejima www.uzkietejo.lt tikrai daug naudingos info. Pati tai irgi forlax naudoju viduriu uzkietejimui gydyti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-05-02 23:39

Mielos meginos ir moterys, labai prasau, jei nesunku uzpyldykit anketa, apie viduriu uzkietejima, man jusu nuomone labai svarbi :) aciu :)

http://www.apklausa.lt/f/viduriu-uzkietejimas-aj1u478/answers/new.fullpage

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-05-02 23:39

Mielos meginos ir moterys, labai prasau, jei nesunku uzpyldykit anketa, apie viduriu uzkietejima, man jusu nuomone labai svarbi :) aciu :)

http://www.apklausa.lt/f/viduriu-uzkietejimas-aj1u478/answers/new.fullpage

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-05-06 11:49

Man viena draugė patarė i ligoninę važiuojant gimdyti nusivežti džiovintų slyvų ir jas iš vakaro užpylus vandeniu palaikyti, o iš ryto nieko nevalgius išgerti ta vandenuką ir slyvas suvalgyti. Aš taip ir padariau. Dar prieš gimdymą užsipirkau slyvų (tik turi būti džiovintos, o ne rūkytos). Taip "maitinausi ir po gimdymo, ir dar mėnesį po gimdymo, kol viskas sugijo ir tie reikalai nbebaisūs pasidarė. Man padėjo. Aišku ir stengiausi gerti daug vandens.

O akušerė ligoninėje po gimdymo man paliko žvakutę, sakė - jei bus problemu su viduriais, bet aš ją taip ir parsivežiau nepanaudojus. "Bisakodilis"

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-28 13:41

Radau puiku metoda, kaip kovoti su tuo: Vidurių užkietėjimas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-05-28 16:20

labai efektyviai nuo vidurių užkietėjimo padeda Eva/qu žvakutės. jos nesukelia pripratimo ir tinka nėščioms, maitinančioms, kas labai aktualu, nes kažkaip vidurių užkietėjimas dažnai užpuola net ir tas, kurioms iki nėštumo nebuvo aktualu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-10-07 16:53

Sveikos ar galit padet? po gimdymo uzkietejo viduriai bet tai dar nieko palyginus su skausmu kuri jauciu sedint, vaikstant....jausmas lyg skaudetu vidurius. Po to ''didelio reikaliuko'' kaskartiplysta isange...siaubas...kas man?? kadaryt???

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 67

2013-10-30 13:27

Viso nėštumo metu kamavo vidurių užkietėjimas, tai kiek įmanoma stengiausi išsisukti su natūraliom priemonėm, va pagal čia http://mumsmoterims.lt/priemones-viduriu-uzkietejimui-lengvinti-is-gamtos-lobynu/ , gerai suveikė gyslotis ir maltas linų sėmenis  į maistą visur dėjau, o slyvos kažkaip nieko nedarė,  teko ir tas Eva / qu žvakutes naudoti, kai jau labai labai prireikdavo, tai irgi geros, padėjo. Ir po gimdymo jas dar kelis kartus pavartojau, o paskui viskas savaime susinormalizavo.  :)

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Vidurių užkietėjimas po...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
EMA