Forumas > Šeima > Dviese > Netekus tėvelio ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2008-11-10 22:20

Noreciau kad parasytu visos mamytes kurios issiskyria ar dar blogiau neteko savo vyru ir vaikuciu tevelio jam zuvus...

mums taip nutiko,dar ilgai plys sirdis isskausmo,pries savaite zuvo autoavarijoj,sunus neteko tevelio,as-vyro...

gal galit pasidalinti patirtim? kaip istverti sita skausma? kaip atsistoti ant koju ir eiti toliau? galu gale kaip paaugusiam suneliui paaiskinti kdl tevelio su mumis nera?

aisku dar tik savaite,nera ka noreti kai praejo tiek mazai laiko kad butu lengviau,kad uzsimirstu,suprantu kad dar ilgai nepasimirs,tiek prisiminimas apie jy tiek jo atvaizdas,tiek meile jam...ir t.t. taciau net nenumanau nuo ko pradeti...suneliui dar tik 7 menesiai,man tik 18 atrodo dar visas gyvenimas pries akis,bet taip sunku kad gyvent nesinori,atrodo gyvenu del vaikelio,tevu kad tik jie butu laimingi sypsausi,o sirdis verkia ir atrodo susproks noredama isrekti kaip beproto sunku...

zinau kad esu tokia neviena,kad pasaulyja per diena pirsta ar zusta ne vienas ir ne du,todel noreciau kad rasytumet savo istorijas,galbut issiskyret,gal norit pasipasakot isliet savo skausma ir pykty,rasykit...

manau viena kita palaikydamos istversim visa tai lengviau,nes tik zmogus patyrias toky pat jausma gali suprasti kita manau...

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-10 22:49

As tik norejau pareikst nuosirdziausia uzuojauta.... Stiprybes uzauginti suneli su graziu tevelio atminimu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2008-11-10 23:08

uzjauciu....Netekus tėvelio ir vyro... 

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-11 12:34

tikrai labai užjaučiam dėl tokios netekties. visada lengviau kai pasipasakoji. stiprybės tau.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-11-11 13:05

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2008-11-11 13:31

Nuosirdziai uzjauciu.Labai  tave suprantu.Tik man buvo nutikusi truputi kitokia istorija.Nuo 15 metu draugavau su vaikinu,jis buvo 2metu uz mane vyresnis,kai man suejo 18 pradejom kurti planus.Ruostis apsigyventi kartu.Pastojau,3nestumo men. ivyko persileidimas.Verkem abu..O po puses metu mano draugas paskendo.Greitoji issiveze dar gyva i ligonine,bet taip ir nebeatgaivino.Buvo kraupu,saule tapo juoda,zeme slydo is po koju..tada netikejau,kad laikas gydo..Nesupratau kaip ir kodel taip viskas nutiko.Padejo artimiausi draugai ir mama.Neuzsisklesk savyje,kuo daugiau bendrauk su aplinkiniais,nesigedink verkti.Skauda ilgai,svarbiausia nepaluzti,juolab,kad turi del ko gyventi.Patikek viskas bus gerai.Tikiu,kad kiekvienas zmogus ateina i pasauly su misija,kuria turi atlikti.Visada galvok,kad tavo zmogus ja atliko,tave kazko ismoke,padovanojo tau meile ir vaikeli.Jis pasitrauke.O tavo kelias nesibaigia,dabar tu perimi estafete ir tavo uzduotis isauginti suneli.

2008-11-11 22:35

aciu uz uzuojauta. . .

as taip pat tikiu tuo kad kiekvienas zmogus jau gimsta su savo likimu ir nuo jo nepabeksi,manau jis atliko tai ka jam reikejo,dziaugiuosi kad turiu jo dalele-sunely,manau jis bus begalo y jy panasus,nes jau dbr matyti kad turi lb lb daug panasumu ir kuo toliau tuo labiau jie ryskeja. . . dziaugiuosi kad man liko dalele jo kuri mums buvo ir manau bus begalo brangi,o jis amzinai liks mano sirdyje,mylejau ir mylesiu jy amzinai. . . bet zinau kad reikia paleisti jo sielele,leisti jei iseiti ramiai ir tikiu kad ji jau rami,kad jis laimingas,kazkur. . . tikiu kad kazkada mes dar susitiksim. . .

begalo jo ilgiuosi ir kuo toliau tuo labiau,bet zinau kad turiu eiti toliau del musu mazucio,tik begalo bijau kad nesugebesiu jam tiek duoti kiek butume dave kartu. . . tai liudina,bet stenksiuos is visu jegu kad jis butu laimingas,kaip tevelis norejo,kad turetu viska ka tik sugebesiu jam duoti. . .

2008-11-11 22:45

chealsea uzjauciu ir tave del tokios netekties,kogero begalo sunku istverti dviguba skausma,netekus vaikelio,o po to dar ir mylimo zmogeliuko,bet dziaugiuos kad dbr tau jau lengviau,kad esi laiminga ir turi tokius nuostabius vaikelius... linkiu tau laimes,kad niekada netruktu,tikiuosi ir as ja dar kada nors atrasti,tik zinau kad reikes daug laiko,kad skausmas atlektu. . . zinau kad jau nieko taip nemylesiu,zinau kad nebebus tokio artimo ir brangaus zmogucio. . .nes sirdis visada priklausys tik jam ir suneliui. . .

dziaugiuos kad turiu artimu zmoniu,kurie palaiko ir supranta,kurie visada apkabins ir paguos. . .

nesutariau su savo teveliu,bet dbr likimas mus begalo suartino ir supratau koks jis man begalo brangus,dziaugiuos kad turiu mama ir brolius,kurie mane lb myli ir begalo isgyveno del musu. . .

dbr stengiuos gyventi toliau del ju ir del vaikelio,stengiuos neverkti kad jie nekentetu del manes,kad nematytu kaip man sunku. . .nes zinau kad tuomet jie labai isgyventu. . . noriu kad jie butu laimingi,o as jau kaip nors isgyvensiu savo viduje. . .labai aciu kad mane isklausot

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-11-14 18:57

Didele uzuojauta,stiprybes.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2008-11-14 20:11

Labai,labai uzjauciu.Stiprybes.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-11-14 21:09

Norėtume, kad mūsų žodžiai būtų dideli,
Kad sielvarte sušildytų paguostų,
Gyventi šauktų vėl be sopulio širdy
Ir ašaras nušluostytų nuo skruostų.

labai uzjauciu

2008-11-19 17:32

aciu. . .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-19 17:47

kaip baisu kaip skaitai tokias istorijas,net siurpas eina Labai labai uzjauciu abi,man taip nera nutike bet turiu drauge kuri neteko vyro ir pasiliko su dviem suneliais,jau praejo 3m. ji dar labai sunkiai taikosi su sia netektim,tikrai yra baisu kai lieki viena be artimo zmogaus,aisku as nekalbu apie seimos narius ir draugus kurie tikrai stengiasi tokioje situacijoje palaikyti kad nepaluztum.Labai labai linkiu stiprybes ir kai tik nori issipasakoti rasyk cia mes visada isklausysime o gal ir patart kanors galesime,dziaukis savo suneliu tikrai malonu kad nors dalele saves jis paliko tau.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-19 18:07

paskaiciau kas nutiko ir net asaros akyse pasirode,giliausia uzuojauta,ir stiprybes,pas mane kitokia istorija taip pat buvo asaru tik ne del to kad issiskyrem,papasakosiu rytoj savo istorija nes labai daug rasyti o dabar vaikai neleidzia ramiai prie kompo prisesti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-14 21:10

Labas. Rašau Jums norėdama pasidalinti savo ir dukrytės begaliniu skausmu netekus brangiausio ir mylimiausio žmogučio, tėvelio ir vyro. Jis mirė po širdies operacijos. Jam nuo pat mažens buvo kairiojo vožtuvo nesandarumas.Gydytojai sakė, kad nieko baisaus išauks. Prieš tris metus Jam pakilo kraujospudis, tada nuvažiavome pas gydytojus. Jam išrašė vaistų. Tą kartą gydytojai užsiminė apie šį vožtuvą. Tada pradėjome lankytis pas prof. Sirvydį. Jis mums pasakė, jog būtų gerai pasidaryti vožtuvo koregavimą, kad ateitį nereikėtų keisti vožtuvo. Jis mums minėjo, kad čia nėra sudėtinga ir nereikia bijoti. Tokio amžiaus, kaip mano vyro(36metai), šios operacijos praeina sklandžiai. Męs Juo tikėjome. Ir dar noriu paminėti, jog Jis su širdimi nesiskundė, nebuvo jokių dusinimų, ar priepolių.                                                                                                                                                                                  Operacijos metu koregavimas nepavyko, taip sakė prof. Sirvydis, tada keitė iš karto vožtuvą, Per operaciją daug nukraujavo, renimacijoje išbuvo keturias paras, prijungtas prie aparatų. Taip ir nepabudo. Jis mirė. Tai skaudžiausia kas galėjo atsitikti. Šio skausmo negalime pakelti su dukryte(Jei 12 metų). Jinai buvo labai prisirišusi prie Jo. Mums atrodo, kad tai baisus sapnas iš kurio negalime pabusti. O man tokia graužatis, toks kaltės jausmas, jog galėjau neleisti Jo operuotis, gal būt būtų pragyvenęs ir be operacijos. Tiesiog pasitikėjome gydytojais.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2009-01-15 09:38

labai uzjauciu,netekus artimiausiu mylimiausiu zmogeliuku.net nezinau ka galima tokiu atveju pasakyt kad kitam butu lengviau...tikriausiai kad nieko...niekas neapmalsina skausmo,tik laikas ir artimieji esantys salia.kai mire mociute,kuria as be proto dievinau ir likus tik keletui menesiu iki musu vestuviu,tiesiog ejau is proto ir skaudejo ir pykau,bet man toks didelis stresas buvo kad net jos laidotuviu iki siolei neprisimenu,tiesiog tos kelios dienos aplamai atrodo butu dingusios is mano gyvenimo.o po laidotuviu as ja sapnavau,atrodo kaip mistika,bet man tai padejo susitaikyti.sapnavau kad mes kazkur,net nezinau kazkokioj erdvej ant dideliu supyniu ir kazka kalbejomes.is to pokalbio prisimenu tik tiek kad ji prase neverkti ir ja paleisti,nes asaros jai neleidzia iseiti,paskui mane pabuciavo ir viskas as prabudau.o laikas gydo,apmalsina skausma.o as zinau kad ji visada bus gyva mano sirdyje.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-21 10:11

Užuojauta visoms...

Žinoma, lengviausiai patarinėti. Bet kaip jūs visos ir sakėte - reikia gyventi toliau dėl savo vaikučių, dėl savo šviesuliukų.

Nedarykite tokios klaidos - nebūkite "laimingos" ir "besišypsančios" dėl kitų. Jei užgrūsite savo skausmą giliai širdyje jis paliks gilią žaizdą (gal netgi ir fizinę, t.y. pakenks jūsų kūnui), o laikui atėjus jis vis tiek prasiverš.

Stenkitės išmokti išgyventi tą skausmą. Liūdesys yra jausmas, kaip ir kiti jausmai: džiaugsmo juk neslopinate? nerimo? pykčio? Juos reikia išmokti išgyventi.

Jei ašaros kaupiasi akyse, o nenorite verkti prie kitų - padės tokie ramaus kvėpavimo pratimai (giliai bet ne per giliai per nosį, kai iškvėpimas yra ilgesnis nei įkvėpimas). Kvėpuokite taip, kad pajustumėte, jog kvėpuoja visas kūnas: įkvepiant pilvas išsipučia, iškvepiant susitraukia.

Na čia tik vienas iš fizinio kūno reguliavimo pratimų. Čia tik pavyzdys. Bet patikėkite - kai išmokstate reguliuoti savo kūno, ir siela po truputį ima tvarkytis...

Stiprybės jums. Kuo galėsim, tuo padėsim.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-01-21 10:46

Mamytes linkiu juk kuo didziausios stiprybes zinokit skaitydama net susigraudinau tikrai jus uziauciu  stiprybes stiprybes. Likimo nepakeisi, svarbu nepalusti jus turite savo turtus vaikucius, o tai ka praradote jus saugos visa gywenima is virasaus.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-21 11:06

Sunku ka ir pasakyti skaitydamai norejosi tik verkti ,turiu viena drauge kuri taip pat jauna neteko savo vyro,nezinojau ka jei pasakyti,ko paklausti,zodziu sunku o ir vaikuciai liko 2 be tetes,vienas tik 1.5m. tai jis nepamena to tetes tik is nuotrauku,o vat kitam buvo labai sunku jam buvo 4.5m.,drauge dar ir dabar paverke,nors visada save labai tvardo o as jai sakau jei nori tai ir verk,tai yra normalu,kartais buna kad viena  namuose ji labai labai verkia,bet stengiasi prie zmoniu ir vaikuciu to nedaryti,zodziu labai linkiu visoms stiprybes,sako laikas gydo zaizdas,bet ar visas tai neaisku,labai uzjauciu.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-01-21 15:10

Reiskiu gilia uzuojauta! Verkiau ir as su jumis kartu skaitydama sias istorijas. Bet pasaulis jau taip sutvertas, kad visi mirstame. O kazkurioje salyje zmones dziaugiasi, kai mirsta zmogus, o kai gimsta verkia. Jie sakao, kad gimdamas zmogus ateina i si pasauli kenteti kanciu, o mirdamas tu kanciu atsikrato ir jis jau yra laimingas. Noretusi tiketi, kad taip ir yra, kad iskeliave mums brangus zmones yra laimingi ir geresneje vietoje nei zeme. Ir manau, kad tie brangus zmones mus saugo, jie visada yra salia....Jie apsilanko per sapnus.....Jie mumis rupinasi...

Na man tai visai kitokia situacija buvo, mire mano senelis. Kadangi amnno tevai buvo issiskyre, tai jis man atstojo teva...Negalejau salia karsto isstoveti daugiau nei 5min, nes jau nuo to verkimo imdavau kukcioti. Bet tikiu, kad jis ten kazkur yra daug laimingesnis.

Visoms mamytems linkiu stiprybes auginant savo pupsikus.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Netekus tėvelio ir vyro...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Monika