Forumas > Namai > Šunys > Stafordšyrai -...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51
 
2008-11-10 09:18

Daugelis žmonių galvoja, kad jei veislė yra priskiriama prie kovinių, tai tokie šunys gyventi šalia mažų vaikų negali. Mes auginame du amerikiečių stafordšyro terjerus, kartu auga du mūsų sūneliai - ir nieko! Geresnių auklių ir draugų savo vaikams neįsivaizduoju. Taip aš sutinku, kad yra atvejų, kai žiniasklaida praneša apie kovinio šuns apdrąskytą žmogų, tačiau kodėl niekas neskelbia kitų faktų, štai pavyzdžiui, kad ir tai, jog dažniausiai vaikus apkandžioja, ne kas kita kaip koker spanieliai. Žinoma, kiekvienas galime rinktis kas patinka mums, bet pamatę kovinį šunį nepulkite vaikui aiškinti ,kad tie šunys būtinai puls kąsti, ar "suvalgys", taip jūs galite ėžeisti ne tik šuns šeimininką, bet ir prisidėti prie neigiamos nuomonės formavimo apie visą veislę. Pripažinkite, šuo savaime nėra blogas- galbūt jį tik blogai išauklėjo šeimininkai. 


 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2008-11-10 09:28

skaitau ka parašet ir galvoju dar pridursiu jog daug kas priklauso nuo šeimininku : ) žiuriu o paskutinis sakynis jūųs buten toks  pilnai sutinku.Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2009-07-22 16:56

Sveiki. Pritariu Jusu nuomonei, as taip pat auginu 2 siuos suniukus. Geresniu nera! Noreciau susipazinti su zmonemis kurie augina sios veisles suniukus, butu malonu pabendrauti :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2010-11-27 18:13

tikra tiesa. sie sunys patys mieliausi. su mumis gyvena vyro sesuo su 2 vaikais tai niekada nera nieko padare ir jie tokie draugiski. pa mus auga porele stafu tai jiems visi draugai :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2010-11-27 18:23

valiusiuke maciau jusu sunis bone.lt jie tiesiog nuostabus nes jus tarp mano suniuku draugu (stafas ir nora)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3
 
2012-09-28 11:25

Sveiki, musu seima taip pat turi amerikieciu stafordsyro patina. Musu dukryte kuriai db pusantru metuku o suniui dveji metai yra patys geriausi draugai. Jie negali vienas be kito, mazoji pareina is darzelio iskart  eina pasisveikinti su augintiniu o sis pasiilges  tuoj pat prausti mazaja. reikia tinkamai aukleti suni, nepalikti vienu vaiku be prieziuros su augintiniais bet kokios veisles ne tik  su sios kaip daugelis galvoja kad si veisle valgo vaikus ir  zmones :) )) net juokas ima kaip zmones klaidingai masto, net mano mama taip galvojo ir puse giminaiciu kol savo akim neisitikino kad sios veisles sunys nerealaus draugiskumo su visais. Kas neturi sios veisles sunu niekad nesupras kokie jie puikus draugai :) )


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2012-11-08 16:13

Sveiki, pilnai pritariu, kad šie šuniukai nėra tokie baisus kaip juos bando parodyti :) Pati auginu stafuke ir jai jau 3 metai,nei karto neturejau jokiu incidentu kad pultu kaimynus ar praeinancius zmones.As manau kaip išsiauklėsi taip ir turėsi :)


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Šunys > Stafordšyrai - švelnūs...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus