Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Elastinis diržas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-11 02:25

turejau toki dirza,bet man jis visai nepatiko.man jis susiraitydavo,jauciuasi suvarzyta,pastoviai trukde,todel nenesiojau,o pirkau vaistineje

Моя диета: диета Дюкана  

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-12 00:21

As uz,jei tikrai jo reikia..pvz man jo neprireike,nes mano pilvukas buvo aukstai issitaises

Bet nesiojau kuri laika kelnaites-korseta po gimdymo.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2010-08-20 19:52

man irgi jo neprireike...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-20 20:24

Na,elastini dirza,man rekomendavo gydytoja,bet gerai kad nepirkau.Dave drauge pabandyt,bet jau baisiai nepatogus. Pilvas buvo zemai,spaudzia, o dar i tulika varineja kas 5 min,tai kol išsilukštendavu as is to dirzo. Tai nusipirkau elastines kelnaites nescioms ir buvo ok

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-12-15 16:08

man ortopedinis dirzas irgi nepasiteisino. Gavau is brolienes viena nestumo metu, kita po gimdymo. Tai man tik stovint puse bedos, o jau kai sedeti , tai is visu pusiu nepatogu, kelias, spaudzia... o vasara dar ir karsta

skausmu jokiu rimtu nebuvo, bet pilvukas tai didokas :) atradau tada pilvo juostas (www.pilvojuosta.lt), kur tik medvilne ir elastanas, tai visas issigelbejimas mano buvo. Ne spaudzia, ne verzia, ir sedet ir gulet :) Prilaikymo to pilnai uzteko ir palaidiniu specialiu nepirkau, nes su ta juosta ir normalias gali nesiot. Isigijau keliu spalvu tai visa nestuma belekur tiko.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-12-15 18:42

abejoju ar ta juosta padejo ka,ji skirta tik del grozio,cia man labiau kaip reklama panasu.as nesioju dirza nesciosios,ilgai vaikstant jaucias kai be jo bunu,nugara kencia.mano pilvukas zemai,bet man netrukdo tas dirzas.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-16 10:26

Nešiojau diržą, kitaip nebūčiai iš nešiojus lelytės antros... nesinori juk dėl skausmų visą laiką būti lovoj, turint omeny kad vyresnėlė daug dėmesio reikalauja, o ir buitis ir t.t.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-12-16 12:33

Sveikos,turiu ir triusikus ir dirza,trusikus rekomendavo daktare per pirma nestuma,nes is ligonines neisejau,o dirza siaip nusipirkau,nebuvo didelis pilvas,nei nugaros neskaudejo nieko,tik,kad neturiu ne vienos strijos tai nezinau ar genam ar dirzui dekot.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-16 13:28

as nesiojau ir man labai patiko. nors tas pilvukas mano buvo nedidelis taciau kazkaip tvirciau jauciausi :)  jis man irgi uzsiraitydavo,, taciau ziema buvo kai pilvukas augo tai as dar pedkelnes nesiojau(paprastas) tai nelabai ten ir galedavo susiraityti tas dirzas. is pradziu buvo diskomfortas, taciau veliau greitai pripratau :) keista budavo kai ji nusiimdavau :) pirkau vaistineje.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-12-16 23:37

kadangi darbas stovimas ir rankos pakeltos, labai didele apkrova teko nugarai, taigi naudojau ortopedini dirza, kad prilaikytu pilvuka ir nugara iremintu, man labai padejo, buvau patenkinta

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-16 16:34

As tai turejau ir turiu dirza. Man tai jis padeda, ypac kur nors vykstant labai gerai uzsidejus ne taip pusle spaudzia ir reciau reikia pas nykstukus lakstyti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-02-17 09:45

Na aš nieko nenaudojau su pirmu vaikeliu, o dabar tai kolkas neturiu, apseinu be jo normaliai.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Elastinis diržas...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Andželika