Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Elastinis diržas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-07 13:44

Sveikos visos :)

Idomu ar nestumo metu naudojate (naudojote) elastini dirza?  Jei naudojote, kur pirkote, ar patiko, ar pateisino sis produktas Jusu viltis ir lukescius.

O jei nenaudojote - kodel? Kokios priezastys leme toki Jusu apsisprendima :)

Padiskutuojam :)

Paskutinį kartą redagavo: _beach_ (2008-11-07 13:46)

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-07 14:08

As naudojau. Pirkau Kaune parduotuvej Dar ne mama, mokejau tada 50 lt. Man tai ji patare nesiot gydytoja, kai gulejau ligoninej su gresianciu prieslaikiniu gimdymu, kad pilva prilaikytu. Ir man visai patiko, pilvas toks "nepalaidas" buvo, o ir nugarai ne toks didelis kruvis.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-07 14:54

as tai jo nepirkau,apsiejau ir be jo,nes visa nestuma turejau nedideli pilva,kad net  pries gimdyma apsimaudavau striuke tai niekas ir nepastebedavo kad nescia esu,drauge vartojo tai jai jokio didelio ispudzio nepaliko

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-11-08 10:59

As nestumo metu nenaudojau jokio dirzo, ar juostos pilvukui.  Bet manau, kad jeigu didelis pilvelis ir daktarai rekomenduoja, tai tkrai reiketu nusipirkti. Jeigu as buciau macius, kad daug svorio priaugu tai buciau pirkusi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-09 17:12

As naudojau elastini dirza ,man buvo liuks ,nugaros nebeskaudejo ir pilvo netempe,niu labai man fainai buvo su dirzu visom ketukiom uz elastini dirza

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-09 17:36

As naudojau tik kelis men. gal nuo antro iki 5, nes veliau man kakzaip pradejo spaust verst, nu kakzaip nebegerai bebuvo, na o kol gerai buvo, tai tikrai gerai buvo, nugara taip nebeskaudejo, nors bendrai per nestuma isvis nugara nebeskaudejo, o siaip  ji man skauda visa gyvenima, va o per nestuma pasitaise, tai va kaip ir minejau per tuos men kai nesiojau gerai buvo, nes i darba kai ejau buvo tempas, tai imdavo pilva truputi tempt.... o paskui atsisakiau ir tempa teko sumazint :)

na o dabar ta pati dirza daviau brolienei, jai jis netiko... nzn kodel, matyt ne visom viskas tas pats tinka. as ji buvau gavus is pusseseres

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-09 17:46

as nenaudojau ir net nezinau kodel nebandziau,bet manau kai lauksiuos antra karta tai gal nusipirksiu nes girdejau kad nugarai tikrai lengviau buna

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-09 23:06

As tai naudojau, pirkau vilniuje, cup'e. Nepamenu kiek tiksliai mokejua, kazkur 50 Lt. Man tai jis labai patiko, bet ne del to, kad nugara skaudejo, nes jos man visia neskuadejo per nestuma, o ir svorio nepriaugau, max per visa nestuma 7 kg, bet man jis fainas buvo del to, kad pilvukas nebuvo plikas, kai budavo salta ir seip kazkaip patogiau man su elastiniu dirzu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-11-09 23:20

Nesiojau ir as elastini dirza,nuo penkto menesio.Gydytoja patare,visgi dvyniai.Svorio daug nepriaugau,bet nugarai budavo lengviau.

Paskutinį kartą redagavo: dvynka (2008-11-09 23:21)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-11 19:57

Aciu mamytes uz pasisakymus, kelias dienas nebuvau prisijungusi o jus taip aktyviai diskutuojate

As prisijungiu prie mamyciu, kurios naudojo ar bent bande elastini dirza. Sis dirzas tikrai padeda,ar net visikai sumazina nugaros skausmus  Be to pilvukas nebuna toks "laisvas"  :)   Kas delakinos tai tikrai ta dirza galima nusipikrti mazdaug uz 50-60lt. Mano mylimame internete - www.babymarket.lt radau uz 62 litukus si dirza.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-07-01 15:42

man va brolio pana paskolino,uzsidejau kai ejom toleliau pasivaiksciot,ir ka,blogiau nei be jo,arba nemokejau tinkamai uzsidetileliux zemai,sunku vaiksciot,tai tikejaus pades,o tik spaudeo va kai pirma kart,tai kazkaip ir nereikejo,dukra aukstai buvo,tai nei minties apie jokius dirzus nebuvo...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 12

2009-07-01 16:11

Aš kai turejau pirmakart dirza- kartu su kelnaitem- man labai nepatiko- spaude slaunis, brrr. Bet dabar nusipirkau tik diržą-juostą elastinę-tai super. Bet galiu pasakyt visom- reikia įprasti ir išmokti jį tinkamoje vietoje užsidėti ir kaip suveržti. Aš tai pirkau Kaune ortopedijos vaistinej - ten didelis pasirinkimas ir parenka pati vaistininke pagal tavo dydį- pamatuoja vieną, kitą ir išrenka. pamokina, kaip jį užsidėti, kaip lipukus užspausti, kaip ne per daug suveržti. Man labai patiko, nes pagalvojau, kad pati nezinočiau juk kokį dydį rinktis. O tada netinkamą nusipirkus- būtų nepatogu naudot... Be konsultacijos manau bučiau nenešiojus jo ilgai.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-07-01 19:02

aš naudojau nuo kokio septinto mėn. ir tikrai man labai patiko - daug lengviau nešti pilvą :)   su tuo pačiu elastiniu po gimdymo apsijuosiau pilvą. pirkau ortopedijos parduotuvėj

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-01 19:08

Aš taip pat turėjau elastinį diržą. Pradėjau nešioti gal nuo 5 mėnesio tikrai daug lengviau ir saugiau jaučiausi. Nes darbas buvo stovimas o dar 7 mėnesį sesiją teko atlaikyti liuks dalykiukas. Jei vėl ateitu į namus šventė taip pat nešiočiau. Mokėjau 50lt.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-02 09:42

Aš irgi nenaudojau, minčių irgi nebuvo, kažkaip viskas gerai man buvo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-02 13:52

aš su pirma irgi ka-kaip nenešiojau... neprireikė.. ėjau kaip tankiukas ir nieko... o va su antra tai prireikė, nes vos nepraradau, o ir didelė buvo labai tai vos pilvą nešdavau. tai diržas labai padėjo... super... dabar visoms rekomenduoju... beje aš jį pirkausi vaistinėje.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 48

2009-11-04 18:45

Sveikutės,

Aš irgi esu įsigijusi šį diržą. Man labai padeda, nes dėl nugaros labai sunku. Tik norėjau jūsų pasiteirauti, nes ir vaistinėj sakė, ir instrukcijoj rašoma, jog dirža reikia užsidėti gulint.. Bet man labai nepatogu, kai užsidedi gulint,atsistojus jį reikia vistiek taisytis. Ar kažkas blogai, jei aš jį dėčiausi atsistojus?  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 35

2009-11-05 01:14

sveikutes mamytes ,,,, as turiu ta dirziuka bet pora kart uzsidejau tai buvo ne malonumas o kancia nezinau gal priprast reikia be jis man tikrai nieko nesuteike ... nes eini atrodo tuoj susikels iki krutines nors po pilvuku uzsidedi nu as tikrai likau nepaenkinta,, bet  kiekviena turi pabandyti nuspres kas jei geriausia juk mes nestukes kiekviena individuali nereiskia kad vienai blogai tai netiks kitai paprasciausiai pasirenkame kas mum geriausia ar ne taip

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-11-05 06:37

as ir turiu dirza,bet man kazko jis netinka,ir sukyla virsun,tai nervas net ima, tai as nenesiojau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-11-05 12:24

Man gydytoja liepe nesioti dirza,bet kazkaip jo taip ir nenusipirkau.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Elastinis diržas...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita