Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdyti ne baisu -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2010-03-14 10:48

mano gimdymas tai tikrai nebuvo sunkus, ir tikrai nebaisus :) as jau nuo pat pradziu buvau nusiteikus, kad viskas bus gerai, taip ir buvo :) kai pagimdziau paklausiau gydytojo, ir cia viskas? :D tai kiek visiems juoko buvo, atseit, o ko tu dar nori :D tikejausi kazko baisesnio

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2010-03-14 14:04

na dziugu kad taip lengavai  na manes dar laukia gimdymas, bet daznai pagavoju kaip bus  kaskaip nelabai tasijaudinu ir nerturiu dideles baimes  na manau jej jau galime isnesioti  tai ir pagimdyt sugebesime tik kad kiekviena skirtinagi tai pakelia

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2010-03-17 23:29

svarbiausiai yra nusiteikimas, kad viskas bus gerai ir viskas bus liux ;) bent jau taip manau as :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-11 18:00

As bijojau nezinau ko ,bet naktim net sapnuodavau kad gimdau  O kai buvo laikas neatsidarinejo kaklelis ir turejo daryti CP 

http://public.fotki.com/geinaaa/

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79

2010-04-11 20:02

na man sunkiausia buvo 6 val kenteti sariumus gimdziau galima sakyt naturaliai vaistuku man jokiu nedave nes tonusiukai blogi buvo tik kad gimdykloi gulejau o nenamie o pats gimdimas (vaikelio islindimas) visai neskausmingas gal del to kad buvau nuo saremiu pavargus o gulet ir negalejau turejau tas 6valandas vaiksiot tupet ir t,t, pasikankinau normaliai bet kai gime mergyte baigaise visi skausmai :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-05-05 11:27

As i ligonine patekau savaite prie gimdyma,kadangi dvynukai tai teko pagyventi ten.Saremiai prasidejo sekmadienio nakti 1h,nezinojau kur dingti,tik atsiguliu ir vol is lovos lauk,tik atsiguliu ir vel is lovos :D pravaiksciojau po palata ir i toleta pirmyn atgal iki ryto ( pries tai valytoja buvo sakiusi kas ta nakti dirbo nekoks daktaras tai laukiau kitos pamainos :D ) na ir puse 8h ryto jau buvau gimdykloje,saremiai prakankino iki puses 3h ir vaikuciai nusprende kad jau laikas gimti :) taigi saremiai buvo man sunkesni nei vaiku "atejimas" :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 00:03

Gerai butu,kad sitie zodziai virstu realybe..,Gimdyti tikrai nera lengva...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2010-08-03 22:30

BigZ 2008 12 12    

pasakysiu ir aš, viskas prasideda mūsų galvose, netgi pastojimas, tai vat ten reikia ir statyt tvirtovę, be baimių, kvailų istorijų stariškų, o iš žinių, gero nusiteikimo ir palaikymo, netgi sakyčiau vidinės klausos ir žinojimo, kad viskas bus taip, kaip norėsit... Tik kai rūmas pastatytas reikia atidžiai rinktis, kam jo raktus įteikt (čia aš apie medikus) - aš pasirinkau prastai, tai ir prisiminimai dėl tos dalies ne kokie  ;( čia mano istorija)... Kitu syk būsiu daaaug atsakingesnė už savo ŠVENTĘ. Bet jokios baimės nejaučiu ir tikiu, kad su kitu kartu viskas bus va taip. IR JUMS TO LINKIU

Na, panašu, kad pamoką išmokau, antru syk tikrai viskas buvo laaaabai gerai, nors tikrai ne taip jau lengvai ar greitai, kaip esu girdėjus iš keleto laimingųjų. Čia antra story

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-08-03 23:07

Dolyte 2010 07 29    

O man vis gi buvo lengva gimdyti,ir kai pagimdziusi dar 2paras gulejau naujagimiu skyriuje vis galvojau,ko tos moterys ten rekia gimdant,man nei skaudejo,nei ka,gimdyma atsimenu su malonumuBet tikrai,ne visom taip pasiseka

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-03 23:16

laurike 2010 08 03     Dolyte 2010 07 29    

O man vis gi buvo lengva gimdyti,ir kai pagimdziusi dar 2paras gulejau naujagimiu skyriuje vis galvojau,ko tos moterys ten rekia gimdant,man nei skaudejo,nei ka,gimdyma atsimenu su malonumuBet tikrai,ne visom taip pasiseka

Gimdyma sunku labai turejau..Bet kentejau visus saremius dantys sukandus,nei garselio neisleidau

Matai kaip kitoms gerai..Sveikinimai!Turbut galesi gimdyti ir gimdyti

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-08-03 23:36

Jo gimdyti ir gimdyti,bet be gimdymo ir isauginti dar reikia,vaikui vis gi norisi kazka geresnio suteikti,na mokslai,o paskui ir gyvenimui kazkaip padeti,prisideti

O siaip,tai manau kad kiekvienas gimdymas vis kitoks,gal pirmas lengvas,o antras gali ir komplikuotas jau buti,pfu pfu pfu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2010-09-07 15:15

Gimdziusi nesu, vaikuciu neturiu, bet turiu toki nusistatyma, jei visos pagimdo, vadinasi nera ten kazkas neiskenciama... aisku ir malonumo ne kazin kiek, bet ....

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-17 09:19

nors man is gimdymo nera like kazkokiu lb neigiamu prisiminimu, taciau kad tai lb lengvas darbas sutikti nenoreciau. o nerimas del gimdymo yra normalus, visos galvodavome kaip ten kas bus, kaid tik viskas gerai praeitu... tik reikia save kontroliuoti kad paprasciausias nerimas neperaugtu y baime, ar dar blogiau y kokia fobija.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-05 19:36

Mums vyrams taipogi dalyvavimas yra baisus dalykas. Kai nori padeti, o tave per saremius siuncia toli (ct. kai atsigausiu, tai kaktusa tau sukisiu ir pajusi ka tai reiskia).

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-10-05 21:53

Na,prisimenu kai as suzinojau,kad mano kolege isvaziavo gimdyti,nukrete siurpas.Isivaizdavau  kaip ji ten vargse galuojasi pragariskuose skausmuose  ir masciau kaipgi man cia kada nors reiks pagimdyti(mes irgi planavom leliuka).Po 3men suzinojau,kad laukiuosi,aisku is pradziu net negalvojau apie jokias baimes. Na, o ipusejus nestumui visos drauges pradejo pasakoti savo istorijas,patarineti,kad jeigu imanoma tai rinkis cezari ir t.t.  Na, bet kaip  bebutu keista nestumo metu manes neveike jokie gazdinimai ir baisios istorijos. Daug skaiciau apie gimdyma, jo eiga ir uzteko man tu ziniu(akusere net paklause ar kursu nelankiau). Visa laika galvojau,kad nebutinai man turi nutikti tos baisybes apie kurias pasakoja kitos. Na,ir aciu Dievui pagimdziau greitai ir lengvai,per 4 val.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-06 09:07

arunelis07 2010 10 05    

Mums vyrams taipogi dalyvavimas yra baisus dalykas. Kai nori padeti, o tave per saremius siuncia toli (ct. kai atsigausiu, tai kaktusa tau sukisiu ir pajusi ka tai reiskia).

taip, pritariu, kad neretai vyrai per gimdyma pamirstami. turiu omenyje, ju savijauta, kaip jie isgyvena. mano drauges vyras pasakojo, jog nera nieko sunkiau buti sale ir zinoti kad niekuom negali padeti. o ir gamta taip sudeliojusi viska, kad moteriai tas skausmas po kiek laiko pasimirsta, o vyrui matyti vaizdai ir isgyventos stiprios emonicijos gali islikti visa gyvenima... 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-10-06 10:12

Mano gimdymas buvo prieš 5 metus, tikrai buvo lengvas ir nesunkus pagalvojus dabar, bet tiesa pasakysiu bijojau labai, nors ir sakiau sau visokius žodžius palaikiančius, vyras sake bet bijojau :) ačiu  dievui galiu dabar pasakyti jog gimdymas buvo mano labai lengvas ir pririmenimai tik teigiami. Prisimeniau savo pažystama vaikui jos jau metukai bus sausi, tai kai kalbėjomes  kaip pagimde jinai tai sake na žinai viskas gerai, bet daugiau negimdysiu   tai man tokių mynčių net nebuvo.. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-11-22 20:05

na man pirmas gimdymas buvo pragaras teko kankintis 17val galvojau numirsiu net kai jau teko stumti pradeti as ant lovos neuzsiropsciau mane uzkele vyras visko buvo ir plysimu ir kirpimo ir daktare uzvertusi pati pilva spaude baisu pagalvoti kai prisimenu,o kai pradejau antro lauktis nuo pirmu dienu nestumo jau baisu buvo galvojau jei teks vel tai patirti oi........bet pagimdziau per 9val ir labai pabreziu LABAI lengvai ta pacia nakty praejus keliom val po gimdymo vaiksciojau kaip nebuciau gimdzius o po pirmo gera men pragulejau lovoj daugiau negu vaiksciot ejo.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-11-24 13:58

oi gerai jau jum.jus po visko o manes dar laukia ta svente.ir baisoka kai zynau kaip ten skanu buna.viena minute mastau pagymdziau pagymdysiu ir dar ko cia bijoti kita min siaubas gi taip skaudejo,brrr.......bet nieko uzsimirsta tas skausmas.

Mama.lt

Mama.lt

2011-03-02 16:37

Labukas,pirma karta gimdziau budama 25 metu  sunu jam dabar 16 metu.Antra kart jau 38 susilaukiau dukrytes vasara bus 3 metukai.Ir tikrai pritariu gimdyt visai nebaisu.Abu gimdymus prisimenu su sypsena ir beveik visom smulkmenom.Juk kiekvienai gimdymas buna skirtingas.

O besilaukianciompatarciau,maziau klusykit tu istoriju.Nes tikrai kurios nei karto negimdziusios galit susidaryti baisu vaizdeli.

As sakau:man geriau gimdyt,nei eit pas stomotologa!!!

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdyti ne baisu - gimdyti...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita