Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdyti ne baisu -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2008-11-26 20:19

nu kai as gimdziau tai patikekit saukti nesaukiau bet marskinius plesiau, palanges draskiau,koks skausmas buvo o prasidejo nuo vakaro ir taip pratesiau iki kito vakaro 16.35,kaklelis neatsidarinejo brrrrrrrrr

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-12-11 08:03

reda 2008 11 26    

,kaklelis neatsidarinejo brrrrrrrrr

Vargšiukė, na nieko kitą gimdysi taip pat lengvai kaip aš

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2008-12-12 17:50

pasakysiu ir aš, viskas prasideda mūsų galvose, netgi pastojimas, tai vat ten reikia ir statyt tvirtovę, be baimių, kvailų istorijų stariškų, o iš žinių, gero nusiteikimo ir palaikymo, netgi sakyčiau vidinės klausos ir žinojimo, kad viskas bus taip, kaip norėsit... Tik kai rūmas pastatytas reikia atidžiai rinktis, kam jo raktus įteikt (čia aš apie medikus) - aš pasirinkau prastai, tai ir prisiminimai dėl tos dalies ne kokie  ;( čia mano istorija)... Kitu syk būsiu daaaug atsakingesnė už savo ŠVENTĘ. Bet jokios baimės nejaučiu ir tikiu, kad su kitu kartu viskas bus va taip. IR JUMS TO LINKIU

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-12 18:01

BigZ 2008 12 12    

pasakysiu ir aš, viskas prasideda mūsų galvose, netgi pastojimas, tai vat ten reikia ir statyt tvirtovę, be baimių, kvailų istorijų stariškų, o iš žinių, gero nusiteikimo ir palaikymo, netgi sakyčiau vidinės klausos ir žinojimo, kad viskas bus taip, kaip norėsit... Tik kai rūmas pastatytas reikia atidžiai rinktis, kam jo raktus įteikt (čia aš apie medikus) - aš pasirinkau prastai, tai ir prisiminimai dėl tos dalies ne kokie  ;( čia mano istorija)... Kitu syk būsiu daaaug atsakingesnė už savo ŠVENTĘ. Bet jokios baimės nejaučiu ir tikiu, kad su kitu kartu viskas bus va taip. IR JUMS TO LINKIU

Skaiciau tavo gimdymo istorija,nu ir papuolei ,tokias seseles ir akuseres

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-12-12 19:16

o man atbulai su antru zymiai sunkiau ir galu gale cezari dare, nes kudikelio sirdele pradejo stoti, zinoma klausymas daug ka sudaro, bet ne cia esme, esme visa priklauso ir nuo moters organizmo, man gimda nei su pirmu nei su antru nesidarinejo ir pasake jei turesit trecia irgi  bus tas pats nes jau as taip sutverta,be to turiu gyva pvz mano sesuo begalo lauke savo pirmagimes ir nebijojo visai gimdymo, bet baigesi ciut ne laidotuvem ji pati issikankino, jos lelius pilve t.p. kankinosi po 12 val. dare cezari ir mergaite istrauke jau uzdususia gaivino, abi gulejo reanimacijoje, bet aciu dievuliui jos abi gyvos, tai jus pasakykite kaip klausyšti akuseriu jei tu laipai sienom prasai vaistu, o jos sako visos mes ta isgyvenam, yra visokiu situaciju kur kur bet kalbant apie gimdyma negali sakyti baik tu ,tu daryk taip nes bus taip kiekvienas gimdymas skirtingas ir neaiskaus posukio dziaugiuosi uz moteris kurioms gimdymas buvo lengvas ir neskausmingas, bet labai uzjauciu kurioms teko kenteti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 34

2009-06-12 16:09

Na aisku kiekvienai skirtingai, pavydžiu, kurios gimdo kaip skaičiau praktiškai be skausmo, nors neįsivaizduoju kaip tai galėtų būtį, aš gimdžiau pakankamai skausmingai, nes mane skatino pati jau prašiausi, kad skatintu, akušerė sakė vaikeli cypsi, sakau ne iškentėsiu, bet kaip pradėjo skatinti iškart sąrėmiai kas dvi minutės ir patikėkit necypiau, o jau rėkiau, bet gal dėl to, kad mano vaikelis didelis gimė 4850 ir galvytė pakankamai didelė, tai manau dėl to. gal būtų mažesnis,gal būtų kitaip.... o iš tikrujų gimdymo nenuspėsi, bet kaip gimė pamirašau skausmą iškarto ir net neprisimenu jo....

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-12 16:17

O kokių patarimų turite, kad tas gimdymas nebūtų toks jau skausmingas?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-06-12 17:09

mums labai padejo musu ginekologe,likus iki gimdymo 2sav,ji pasikviete mane su vyriskiu pas save i kabineta ir papasakojo kaip reikia gimdyti,kaip,kas ir kada ka daryti,stengiausi visu tu nurpdymu laikytis ir pagimdziau pati be vaistuku ir be dideliu skausmu,todel be baimes sneku ir apie antra lialiuka kai kiti bando pagazdinti kad jau reiketu ir antrojo

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-12 17:22

man-is-gimdymo-irgi-tik-teigiamos-emocijos-islike.pirma-karta-gimdancioms-tai-isvis-gerai.kuo-maziau-zinosi-tuo-geriau...zinoma-kad-vaikai-gimsta-ne-per-ausy-suvokti-reiktu,o-visa-kita...dievo-gydytoju-na-aisku-ir-pacios-mamos-valioje.ta-akimirka,nereikia-vaidinti,kad-viska-moki,nes-daug-knygu-skaitei.reikia-klausyti-mediku-ir-viskas-puiku...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-12 17:44

mano gimdymas buvo labai sunkus pernesiojau 2sav. gulejau ligoninej savaite bet kaklelis nesivere,tai kita diena gruodzio18diena veze puse 8ryto i gimdykla, leido skatinamuosius apie 12val prasidejo dideli saremiai nebegalejau istvert skausmo tai leidaus apidurini tai padejo truputi, labai bijojau nezinojau ka daryt reiks, man atejus prakirpo kad vandenys nusileistu bet vaandenis nezinia kada buvo nubegusios o as lyg nejauciau labai issigandau,bijojau kad mazyle neuzdustu tai apie puse 6 pradejau gimdyt nors buvo prasiverus tik per 4-5 pirstus kaklelis ir  19.19 pagimdziau didele panele 4.1800, 54cm.dziaugiaus kad sveika gime nes buvau persigandus.... istikro tokio gimdymo kaip as patyriau nelinkeciau niekam, sunkus ir skausmingas bet del tokio stebukliuko galima iskenteti viskas dziaugiuosi kad esu jauna mamyte ir koks gimdymas bebutu tai yra greitai pamirstama

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-12 17:53

P.S sorry klaidu padariau daug skubejau rasydama

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 50

2009-06-12 17:56

Labukas mamytes,o as taip pat galiu pasidziaugti savo lengvu gimdymu,uzjauciu tas kurioms taip reikejo kankintis ir dziaugiuosi kad as tokiu skausmu nepatyriau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-12 23:07

Tos, kurioms pasiseke ir pagimde lengvai, gal ir nesupras, kad ne visoms taip pasiseka. Ir sakys, kad pacios kaltos, kad pacios prisigasdina, prisiskaito baisybiu, nusiteikia,kad skaudes, ir tada joms skauda. Ne velnio. Savo pirmaji ejau gimdyti rami, kaip belgas. O skaudejo taip, kad ojojoi... Saukiau ne del to, kad supanikavau, ar issigandau, o todel kad skaudejo. Zveriskai. Tiesiog toks yra organizmas, gimdymas visoms skirtingas ir viskas.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-27 11:45

aš visoms linkiu, kad gimdymas būtų neskausmingas ir toks lengvas, kaip man. nejaučiau jokių sąrėmių, nors kaklelis buvo atsivėręs 7 cm. prakirpo vandenis - tada prasidėjo, bet tas skausmas buvo kaip per mėnesines ( o jos man gana skausmingos, bet per tiek metų jau pripratau :) ) gimdykloj nė trijų val neišbuvau. net mano gydytojas, kuris ir priėmė gimdymą - negalėjo patikėti, kad taip greitai ir lengvai :) prieš gimdymą jis man sakė - nusiteik ilgai nakčiai, nebus viens du trys :) kai gydytojui pasakiau, kad gimdau - sakė, Agne, stebuklų nebūna :D o akušerė - gydytojau, ji tikrai gimdo :) tada staigiai visi pašoko ir tikrai, viens du trys - mažosios verksmas. plyšo minimaliai. nuo ko tai priklauso? kažkiek nuo mūsų - juk ir elementarų galvos skausmą visos skirtingai išgyvenam. bet daugiau priklauso nuo mūsų organizmo, genų. galbūt aktyviau gyvenančioms ir sportuojančioms lengviau gimdyti ? bet mano draugė sportavus - o abu gimdymai truko daugiau nei po pusę paros.

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-06-27 11:49)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-09 15:59

o as va jokiu paskaitu nelankiau,net ir beveik nieko neskaiciau.nes kai pradejau skaityti,dometis apie nestuma tai tokie man straipsniai pakliudavo kad buciau ir fobija isivarius..ir tai tik paskutine savaite pries gimdyma internete susiradau straipsni apie pati gimdyma kad buna atsiverimo laikotarpis,pacio stumimo ir placentos isgimdymas.visai zalia ejau i gimdyma.bet va-labai puikiai pagimdziau dukryte be jokiu baimiu (labai bijojau likus menesiui iki gimdymo,bet paskui labiau laukiau gimdymo nei bijojau,nes norejau kuo greiciau savo vaikeli paimti ant ranku).ir akuseres labai klausiau kada reikia kvepuoti,kaip kvepuoti,kada stumti ir nei plysau,nei mergytes galvyte buvo suspausta..dabar pagalvojus jei buciau skaiciusi apie nestuma,gimdyma tai buciau labai bijojusi gimdyti.nes juk nevisada tie nestumai ir gimdymai praeina sklandziai,buna kartais net labai skausmingai pasibaigusiu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-19 20:19

na pasipasakosiu ir as

Mano sunelis turejo gimti 2009 spalio 3d. bet mes atejom daug anksciau  2009 rugsejo 28d.. Buvo grazi diena praleidom gamtoje gerai pavalgem turejau daug jegu galejau kalnus nuversti... su vyru gryzome namo man viskas gerai jauciuosi puikiai gulime ziurime tv, ir staiga pajutau drebuli salti viduje sakau kazkas ne taip reikia skambinti klausti savo akuseres kas cia daros.. Ji pasake vaziuoti ramiai pasitikrinti i priimamaji.. na mes jau ten po keliolikos minuciu nes drebulys stiprejo. Kai apziurejo pasake kad kaklelis jau 7cm nieko nejutau ar skauda kas ar ne, nes vandenys nebuvo nubege... tuomet mane staigiai i gimdymo kambary nuveze prakirpo vandenis va tada ir saremiai prasidejo kas minute ir teko pajust kas tai... na sakyciau skaudejo bet ne tiek kad daugiau nebenoreciau gimdyti ... na bet pagimdziau per pusvalandi net nepajutau kada pasibaige gimdymas akuseres paklausiau net ,,ar jau viskas?'' tai tokia ta mano istorija mazylio 

Gimdyti ne baisu - gimdyti lengva

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 129

2010-03-09 14:32

Sveikutes,as gimdziau pries beveik 7metus,nubego vandenys nakti 1val.ir pagimdziau tik diena 13val. kentejau gimdykloje12val.ispradziu saremei buvo nedideli,ir pravaiksciojau iki 9val ryto,nes gyditoje bijojo leisti skatinamuju,aciu dievui pasikeitus budejimui pasirode skyriaus vedeja kai suzinojo kiek laiko esu be vandenu isigando ir staiga skatinamuosius leist pradejo o tada jau prasidejona bet kai pagimdziau viska pamirsau ir kai siuvo nieko skausmingo nejauciau.Dabar planuojame antra vaikeli ir mastau apie epidura tik nezinau ar tai nieko nekenke motinai ir vaikui,kaip jauciasi po gimdimo?ar tai nera rizikinga?gal yra gimdziusiu su epidura pasipasakokite koks jausmas,kiek kainuoja ir ar reikia is anksto tartis su ginekologe.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-12 19:31

Gimdymas tikrai ne baisu, o daugiau ištvermės, kantrybės išbandymas. viska vainikuoja ilgai lauktas džiaugsmelis. mano visi trys gimdymai buvo skirtingi ir tik antras su skatinamaisiais  kiek skausmingesnis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-12 20:03

pakentėti reikia antrajį gimdžiau po 9metų.nešaukiau,akušerė pagyrė už kantrybę.bet kai tau mažiuką žmogiuką padeda ant pilvo,viską pamiršti.mažo žmogučio gimimas stebūklas.

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2010-03-14 10:13

as gimdziau sausio 18d 2008,emiau epidura,nes skausmai nezmoniski buvo,jau pries tai kalbejomes su gydytoja apie epidura,ji nepriestaravimo,nes prasikankinau 12h ir vistiek dare cezari,brrr,net baisu prisiminti tuos skausmelius,tai va apie epidura,nu ir zinokit net nezinau,bet dabar ta vieta paskauda,ar cia epiduro pasekmes net nezinau,uz epidura mokejau 200,daviau ir tiek,o kiek jis istikruju kainuoja nezinau,gal tiesiog reik imt ir paklaust,mane kai pagulde i patalogini,kazkokios akuseres paklausiau ir pasake,taip kad dabar ner ko bijot klaust tiesiai sviesiai

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdyti ne baisu - gimdyti...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Koryna