Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-02 11:28

Pagal idėją, po mėnesio laiko, turi grįžti siuntėjui :) Dar kol kas nieko negavo :) Aš tai jau praradau viltį, pikta pati ant savęs :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-03 11:47

na va,vakar tik apie pietus pervedziau pinigelius uz suknute, vakare gavau pranesima kad issiusta o va snd nuejus i pasta jau gavau :) ejau i pasta tikedamasi kito siuntinuko, o va gavau ir suknele :) labai miela kai taip greitai atsiunte. ankstesnis mano uzsisakymas buvo auskariuku, tokiu paprastu apvaliu uzsisakiau  nes ausytese ne dvi skylutes yra, tai va snd jau turejau gauti juos.. ale jau pradeda kilti itarimas kad gali kur ir uzlinkti :D jau su auskarai uzturejau patirti kai dvi sav keliauja :D

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-03 11:56

sujuokinai simona,man kai kuriu siuntiniu is kitu pasaulio saliu tenka laukti po pusantro menesio,ir kazkaip nepanikuoju dingo nedingo,jei jau kas neateina labai ilgai duodu uzklausima visada maloniai atsako,bet kol tfui tfui viskas atejo laukiu dabar dukros rubu tiek kad ilgokai jie ateis iki manes

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-03 11:58

O kaži kiek laiko iš Anglijos siuntinys eina? Draugė aną savaitę išsiuntė, sakė šia turėčiau gaut, bet nekvepia kažkaip jokiu siuntiniu :D

2011-02-03 12:01

na matai ateja is kitu pasaulio saliu as nesisiunciu prekiu :D  tai kai is vilniaus dvi savaites eina tai jau ilgokai. kai tuo tarpu per diena atkeliauja.

2011-02-03 12:03

man lt is tokiu pavieniu nezinomu asmenu kazkaip nera saugu uzsisakineti as nelabai pasitikiu,sakausi kur jau rekomendacijos gal del to ir nebuvo jokiu problemu,kabuke ilgai eis pora savaiteliu tikrai teks palaukti,as kiek pastebejau i lt ateina is kitu saliu per menesi laiko o i norvegija per 15 dienu,zinoma priklauso ir kaip siunti nes budu yra ivairiausiu,expresas,paprastos oro linijos,laivu,zemes pastu nuo to ir kainos priklauso

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2011-02-26 18:59

Anksčiau tik nusižiūrėdavau kokį nors gėrį online ir ieškodavau parduotuvėse, dabar jau drąsiai atveriu piniginę online. Karts nuo karto nusiperku ką nors retesnio iš assorti.lt, kavą siunčiuosi iš finnstore.com, rankų darbo papuošalų pasižvalgau manodrabuziai.lt, o kontaktinius lęšius perku iš tavolesiai.lt

Dar nesu "nudegus" perkant online (tfu tfu tfu). :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2011-04-26 12:53

Sveikos mamytes! 

Kokia jusu nuomone apie internetines parduotuves? ar perkat jose prekes ir paslaugas? 

2011-04-26 15:19

mano nuomone labai gera,atvirai pasakius as parduotuveje nebematau graziu rubu ar papuosalu internetu man viskas graziai atrodo yra laiko apziureti nuotraukas,kol kas dar nelabai teko nusivilti prekemis,bet buvo vienas daigtas kuriuo nusivyliau,o siaip paskutiniu metu mano shopping vyksta tik internetu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-04-26 16:06

Internetines parduotuves atradau, kai išėjau motinystės atostogų. Ir neteko nusivilti ir l.patogus apsipirkimas kai ne visada gali ištrukti iš namų. Dažniausiai perku vaikams skirtas prekes.

2011-04-26 23:29

na tikrai kai ir as vaikelio susilaukiau, tai man patogiau internetu apsipirkineti.. nes su vaiku ilgai po parduotuves nepavaiksciosi, tik spek gaudyti isdykele :D o su vezimu tai kartais buna tokios parduotuves kur kosmetika ir pan,tai labai jau mazose patalpose,tai ten neimanoma su vezimu prasisukti.. kosmetikos tai dar neperku internetu, taikau momenta kad viena galeciau iseiti siuos dalykus apsipirkti, taciau va rubeliai, zaislai tai perku internetu :)

2011-04-28 10:22

as pamenu kai pirma karta sakiausi tai buvo ebay,galvoju kad tik ko nepridirbciau jau kai atejo prekes tai dazniau isten uzsisakydavau,o paskutiniu metu kas liecia rubus viska uzsisakau tiesiai is gamintoju ,gamintoju kainomis,rubeliai superiniai kaina zema,tiek kad ilgai reikia laukti kol atsisiuncia,istiesu pinigo nemazai sutaupau,nes norvegijoje rubai brangus,galima pirkti per ispardavimusaisku kiekviena nauja internetine parduotuve jei dar yra ne lietuviu kalba reikalauja laiko kol viska issifruoji kas kaip vyksta bet per laika sistema perkandi

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2011-05-11 13:07

Sveikos Mamytes! Radau labai faina puslapi ir tiesiog negaliu nepasidalinti :) bendrai.lt isigijau ziauriai gera akcija uz 3 lits!!! siulau isbandyti as jau ne pirma karta ten perku akcija, ir salonas sakyciau geras

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-11 14:31

Tai aš taip suprantu sumoki 3 lt ir isigiji akcija jog jei važiuosi ps juos dažit plaukus mokesi tik puse  kainos?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-10-05 16:33

per  www.viavaiva.lt  nusipirkau rankinuka ir delninuke 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-10-05 23:32

O ten siaip brangu? :)

kurjerio darbas

2011-10-06 00:16

galite uzsukti ir paziureti :) bent jau man tai priimtinos kainos, jei jau perku reiskias man gerai :D  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-11-25 15:48

Pirkau televizoriu is technocity.lt  suteike garantija 3 metam,pristate per 1 diena. Planuoju pirkt laptopa,pirksiu vel is ten :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-11-29 13:25

Dabar išpardavimas http://www.vaikiskirubai.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-11-29 13:26

aurorara 2011 11 29    

Dabar išpardavimas http://www.vaikiskirubai.com/

viskas po 10,99 lt

9

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės parduotuvės

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius