Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2013-04-17 12:07

Kuo toliau, tuo dažniau internetu perku. Plius kai dar visokios pristatymo akcijos, tai neapsimoka eiti į parduotuvę ir vargintis. Va šiandien iš assorti.lt padariau užsakymą, tik 17 ct pristatymas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2013-08-29 11:25

Aš irgi pastaruoju metu labai daug internete apsipirkinėjau. net minkštą kampą iš 

http://pigu.lt/sofos_minksti_kampai užsisakėm, ir viskas gražu, puikiai tinka. Patenkinti!

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 67

2013-11-21 23:42

operatore12 2013 04 17    

Kuo toliau, tuo dažniau internetu perku. Plius kai dar visokios pristatymo akcijos, tai neapsimoka eiti į parduotuvę ir vargintis. Va šiandien iš assorti.lt padariau užsakymą, tik 17 ct pristatymas :)

Man labai patiko, kad assorti.lt turi pakankamai didelį pasirinkimą ekologiškų produktų vaikučiams, tai dabar ten viską ir užsakinėju, o kai akcija pasitaiko, tai ir susitaupo pakankamai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-11-26 12:38

galima rasti nusipirkti firminiu drabuzeliu www.geraspasiulymas.eu

dabar atvezimas nemokamas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-11-26 21:03

Sveikos, esamos ir būsimos mamytės!
Kviečiu visas apsilankyti www.sapnuok.lt - saldžiausių sapnų krautuvėlėje. Aukštoms ir žemoms, lieknoms ir putlutėms, būsimoms ir esamoms mamytėms, norinčioms gundyti ir kuklutėms - turime pasiūlymų Jums visoms. Gundantys naktinukai, padykusios pižamos, chalatukai – čia rasite tai, ko reikia saldžiam jūsų miegui ir spalvotiems sapnams!

Dabar pas musvyksta akcija "Perku kartu su draugu"
Suraskite draugą, kuris irgi norėtų pirkti mūsų krautuvėlėje www.sapnuok.lt , parašykite mums savo ir draugo el.pašto adresus ir mes atsiųsime Jums 15% nuolaidos kodus. Akcija galios iki Kalėdų

www.sapnuok.lt - gundantys naktinukai, jaukios pižamytės, šiltutėliai minkštučiai chalatai

2013-12-20 11:49

Aš ir pastaruoju metu vis dažniau apsipirkinėju internetu, tik vis dar nedrįstu rūbus pirkti, visgi nežinia ar tiks dydis, pats modelis ir pan. O labiausiai pamėgau grupinių pirkimų svetaines, nes galima daug gerų daiktų įsigyti už labai gerą kainą :)

url

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2014-02-03 11:57

aš irgi dažnai perku e-parduotuvėse. Viena mano mėgstamiausių: www.kepu.greiciau.lt iš čia pirkau įvairių kepimo formų, dekoravimo priemonių... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2014-02-26 00:10

Aš irgi perku nemažai internetu, tik drabužių ir batų sau nesiryžtu. Čia pora parduotuvių neblogų paminėsiu:

Magneto terapija parduotuvė- magnetiniai papuošalai ir kotokios magneto terapijos priemonės.

Odos priežiūros priemonės- odos priežiūros kremai, nuo įvairių ligų, ir kt.

nagelpilz  celiulitas nagelsvamp hämorrhoiden hongos en las uñas grzybica paznokci skin care

2014-04-19 21:08

Aš praktiškai viską perku internetu, kur kas patogiau, greičiau ir taupo mano laiką. Internetu tik neperku daržovių ir vaisių, labiau patinka kai nusiperku iš turgaus :)

rekvizitai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-05-23 12:24

Aš taip pat visada perku internetu, todėl, kad labai patogu ir greita. Neseniai įsigijau drabužių nėščiosioms čia: Laimingoje Pabaigoje. Šiandien vyras pirksis vyriškus marškinius ir pati ketinu įsigyti pigių maudymosi kostiumėlių. Patikima elektroninė parduotuvė, rekomenduoju

2014-06-28 22:54

Mielos mamytės :)
Forumuose esu naujokė, bet dekoruoju savo butą tai nutariau, kad forumuose galima rasti naudingos informacijos. Per draugę atradau nuostabią alibaba skrynią- prabangios ir labai kokybiškos patalynės parduotuvę Indecori: http://www.indecori.com/store
Mano draugė nupirkus iš ten šilkinių pagalvių, antklodę, Egipto medvilnės patalynę ir dar nepamenu ką. Ir naudojasi labai gerai. Nei pumpuruojasi, spalvos nekeičia, pagalvės "nesukrenta"... Aš kaip tik įsikurinėju bute ir kitą savaitę nušluosiu šią internetinę parduotuvę. Parduotuvė nauja, bet matosi, kad yra potencialo. Po ilgų metų grįžau į Lietuvą ir čia pasigendu gerų kokybiškų daiktų. O čia, pagal rekomendacijas kaip tik tai, ko ieškojau. Aj, taip pat ta parduotuvė turi savo blog'ą, galima rasti gerų patarimų ir idėjų namas, kam reikia :)
Nutariau pasidalinti su visomis, gal pagelbės :)
PS. Ieškau, kur galima nusipirkti dailių naktinių užuolaidų (tiurkio spalvos). Gal ką žinote?
Dėkoju.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2015-03-28 20:43

Kviečiame apsilankyti išparduotuvėje.

http://www.sugedo.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-03-17 17:47

Geriausios dovanos mamai!!! 

2017-01-05 14:38

Sveiki, kviečiame apsilankyti naujame internetiniame projekte, kuriame galite susikurti savo internetinę parduotuvę, pirkti ar parduoti prekes/paslaugas aukciono pagalba. Daugiau informacijos www.aukcionas.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-11-20 10:40

Planuoju įsigyti naujus auksinius auskarus. Gal patarsite kur auskarai Kaune pigiausi? Arba gal rekomenduosite kokią patikimą Internetinę parduotuvę.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2018-11-22 13:21

Cia mano Avon parduotuve, mielai kvieciu uzsukti: https://www.avon.lt/parduotuve/asta-uzskaymai

11

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės parduotuvės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)