Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2008-11-02 15:09

mielos mamytes, ar teko pirktis internete, kaip į šį apsipirktim,o būdą žiūrite?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-11-02 15:35

siaip is uzsienietisku dar nebandziau, bet sekmingai apsipirkau babymarket.lt, nusipirkau netgi chicco maitinimo kedute, gana greitai pristate, vsikas buvo ok...  Dziaugiuosi, kad Lt atsiranda tokiu e-shop'u, nes tikrai karatis labai patogu, o ypac kai zinai ko nori...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-11-02 16:54

As dar nebanziau pirkt internetu,kazkaip baisoka,o jei kas netaip...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-11-02 17:28

man neteko , o manuo sesuo apsipirkinejo, ji patenkinta liko, as teigiamai reguoju, tik nepirkciau drabuziu, nes gali netikti, o taip daiktus, zaislus, kinus ir kt. manau verta reikes pries sventes ir isbandyti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-03 15:23

Pirkau ne vaikui o sau, bet viskas normaliai, labai patiko ir viskas tiko.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-04 22:30

As perku ir gan daznai  Pries vaikui gimstant nebuvo laiko o tuo labiau ir noro vaikscioti po parduotuves, todel beveik viska uzsisakinejau internetu: vezimeli, lovyte, vystymo stala, kudykio prieziuros daiktus. Labai patiko apsipirkineti www.babymarket.lt puslapyje, nes ten be jokiu problemu pakeicia nusipirkta daikta, jei esi juo nepatenkinta ar ne tokio tikejaisi. Jokiu problemu nebuvo

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-04 22:38

_beach_ 2008 11 04    

As perku ir gan daznai  Pries vaikui gimstant nebuvo laiko o tuo labiau ir noro vaikscioti po parduotuves, todel beveik viska uzsisakinejau internetu: vezimeli, lovyte, vystymo stala, kudykio prieziuros daiktus. Labai patiko apsipirkineti www.babymarket.lt puslapyje, nes ten be jokiu problemu pakeicia nusipirkta daikta, jei esi juo nepatenkinta ar ne tokio tikejaisi. Jokiu problemu nebuvo

jei nepaslaptis kokias priemones  kudikio prieziurai pirkai? ar patenkinta produkcija?

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2008-11-04 22:51

Pirkau stai si vezimeli www.babymarket.lt/lt/prekes/vezimeliai/,prid.1645 Labai kompaktiskas, ganetini lengvas ir svarbiausia isvaizdus vezimelis  nebuvo jokiu problemu su pristatymu. O be to dar suteike 10% nuolaidu kortele kitiems apsipirkimams :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2008-11-06 23:58

Na gera istikro ir mus lydejo praktika apsiperkant internetu :) pirkome Mclaren vezimeli, super daiktas reikia priprasti prie valdymo is pradziu bet paskui vienas malonumas :)

O apsiprekinimus internetu tikrai pabandykite kas nebandet greitai, pigiai ir patogu :) tik vienas minusas negalima paciupineti :)

2008-11-07 12:48

Girdejau, kad Mclaren vezimeliai yra labai geri ir vezimeliu pardavejai rekomenduoja juos isigyti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-11-07 12:57

As tai dar nebandziau pirkti internetu, visokiu baisybiu esu prisiklausius  tai aju geriau nueinu i parduotuve ir issirenku ko reikia, taip saugiau

Mylinti ir mylima :*

2008-11-07 12:58

Deimantukas 2008 11 07    

As tai dar nebandziau pirkti internetu, visokiu baisybiu esu prisiklausius  tai aju geriau nueinu i parduotuve ir issirenku ko reikia, taip saugiau

Kokiu baisybiu esi prisiklausiu apie pirkima internetu?

Manau yra labai svarbu ne ti kka perki, bet ir is kur perki!

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 23

2008-11-08 13:15

jap mamytes, as jau irgi isbandziau interneta, tiksliau irgi nupirkau labai faina fisher price gultuka-supynes is Babymarket.lt... super... tiesa pasakius biski bijojau pirma karta, bet viskas puikiai pavyko, preke greitai pristate...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 308

2008-11-08 17:38

Aš nesu nieko pirkusi dar internetu,nėra nei noro,nei poreikio.Pakolkas užtenka mūsų parduotuvių asortimentu

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-10 13:36

na aš irgi nieko nepirkau internetu. kažkaip maloniau kai iškarto gali pačiupinėti . o rūbų tikrai niekada nepirkčiau internetu ,nes mano merginos nestandartinės pagal metus niekas netinka, o šiaip kokį daiktą gal ir nieko būtų, nes ne viko pas mus parduotuvėse yra. mat gyvenam ne didelem mieste.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2008-11-11 20:01

mentuske 2008 11 08    

Aš nesu nieko pirkusi dar internetu,nėra nei noro,nei poreikio.Pakolkas užtenka mūsų parduotuvių asortimentu

O nebuna taip, kad po parduotuves tiesiog nera noro vaikscioti?  :) Mantaip labai daznai buna. Pilvukas didelis, zmoniu mases, karsta, nuovargis didelis, o dar nerandi tai ko nori.... o cia - sedi sau namie prie arbatos puodelio ir narsai po interneta ieskodama ko sirdis geidzia ;)

2008-11-11 20:03

zydroji 2008 11 10    

na aš irgi nieko nepirkau internetu. kažkaip maloniau kai iškarto gali pačiupinėti . o rūbų tikrai niekada nepirkčiau internetu ,nes mano merginos nestandartinės pagal metus niekas netinka, o šiaip kokį daiktą gal ir nieko būtų, nes ne viko pas mus parduotuvėse yra. mat gyvenam ne didelem mieste.

Na rubu as irgi nepirkciau vaikuciui internetu, bet sau mielai ka nors issirenku is moterisku puslapiu

O del didesnio pasirinkimo tai gryna tiesa, kad internete gali rasti tai ko parduotuvese nera. Kelis kartus pastebejau, kad pvz. www.babymarket.lt puslapis siulo isigyti tokiu prekiu, kokiu nerasi parduotuveje.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2008-11-14 13:31

Va cia teisingai sakai, kad privalumas ir yra internettiniu parduotuviu, didesnis pasirinkimo asortimentas, ko parduotuveje paprasciausiai del vietos neimanoma sutalpinti

2008-11-27 15:53

Ar nuodojates internete skelbiamomis akcijomis atrakcijomis ivairioms prekems? ar tai jus "paveikia" ir jus imate daugiau pirkti?

Paskutinį kartą redagavo: _beach_ (2008-11-27 15:53)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-27 16:13

mano vyras skris i lt vezimuko pirkti,nes cia pas mus jie labai jau brangus,uz tokia kaina lt sakiau gali nusipirkti su visais pribumbasais,internetu dar nesu nieko sakiusi,bet jau baby market esu nusiziurejusi vezima jei jau vyras nieko neras ir man jei nepatiks,tai sakiau uzsakysiu inbternetu man patinkanti

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Internetinės parduotuvės

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Žiedė