Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-01 19:24

Sveikos mamytes, pasidalinkit savo patirtim, kaip jus maitinat MP savo maziukus? kaip jum patogiausia?

as pradzioj bandziau maitint gulint, na man asmeniskai nepatogu, sunku maziukui paimt o ir man ranka sunku gerai pasidet, tai bandziau maitint atsisedus, ir man labai patiko. net ir nakti taip maitinu, pasikeliu pagalves, atsiremiu ir maziukas i glebi :) taip mudu akiu kontakta  islaikom, smagu taip stebet valganti kudiki

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-03 10:59

na kadangi buvau kirpta tai sedeti as negalejau ir maitinau guledama man tai buvo pati geriausia poza ir taip buvau pripratus,bet kai reikedavo kelionese tai maitinau sededama ir kai ipratau tai maitindavau ir taip ir taip

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-11-04 16:23

Gvidutis 2008 11 01    

as pradzioj bandziau maitint gulint, na man asmeniskai nepatogu, sunku maziukui paimt o ir man ranka sunku gerai pasidet...

Iš pradžių maitinti atsigulus buvo labai nepatogu dėl tos pačios priežasties - vaikui sunku paimti. Bet štai apie trečio mėnesio pabaigą viskas apsivertė: burna išžiota plačiausiai ir taikosi kuo greičiau įsikibti. Tokį vaiką jau ir gulint pamaitinti jokio vargo. Be to, aš buvau įsigudrinusi tą pusvalandį ir nusnūsti :)

Bet dažniausiai maitinu sėdėdama - tada galima knygas skaityti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-04 18:03

o dar zinot kodel man sunku maitint atsigulus, o todel kad mano krutine nu jau ne ismazuju net nervuoja, tai mazius kai paima valgyt tai jo nosyte isikniumba man i krutine tai baisu kad neuzdustu, visad turiu prilaikyt... todel labai idemiai turiu maitint, nakcia  kaip kitos net prisnusta maitindamos as taip negaliu nes bijau, o kai atisedu tokiu bedu nera :) :) :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-02-08 21:23

man patogiausia buvo yra ir manau bus sedint,o dabar neseniai pabandziau gulint ir ziuriu kad visai nieko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 29

2009-02-10 16:00

Nuo gimimo maitinau atsigulusi, bo atsisest negalejau. po to retsykiais atsisėdus ant rankų paimdavau, bet maziukui pačiam pradžioj smagiau buvo gulint, nes laisviau jausdavosi.  Dabar visaip, kaip tuo metu greičiau būna. ir pats atsisėdęs ant kelėnų dabar trūktelna ;)

Lengviau gauti nuodėmių atleidimą, nei leidimą...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-03-20 21:24

pas mane krutine maza,tai neisivaizduoju,kaip atsigulus galeciau maitinti,vaikas nepasiektu tai nuo pat pradzios atsisedus maitinu ir ziurim viena i kita

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-04-02 16:48

man patogiausia asigulus :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-04-02 22:29

man taip pat atsigulus.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-25 21:58

o man kazkaip pacios patogiausios padeties nera...galiu ir stovedama ir sededama,ir guledama ir vaiksciodama maitinti ...Tik va kazkodel mano mergytei nepatikdavo sedinti padetis vis muistidavosi ir budavo nepatenkinta o visa kita tai kaip migdomieji ...Naktimis guldydavau salia saves ir net miegodavau maitindama...kol maza mergyte buvoi tai tekdavo iduoti krutine o paskutiniu metu jau ir pati pabudusi rasdavo ir pasimaitindavo ...Gerai kai viskas salia kada nori ir kur nori ...Sakyciau maitinimas malonumas ,man tai tikrai...

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-26 08:35

maitinau pati neilgai, taciau patogiausia budavo atsigulus ir pasidejus vaikely prie krutines, taciau ir sededama maitindavau ir visai nieko... gal paciom pirmom dienom kuomet dar pas mamyte jegu neperdaugiausiai pagimdzius, patogiausiai atsigulus, o veliau mamos sugeba bet kokioje padetyje pamaitinti savo kudikely, nes gal bus tokiu situaciju kai ir atsigulti nebus kaip...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-27 01:01

Nors maitinau pati vos kelias dienas (paskui nusitraukinėjau pienelį), bet man patogiausia buvo gulima padėtis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-29 09:16

Na man tai irgi buvo nepatogu aitinti atsigulus, mazyliui buvo taip nepatogu paimt kruti.Tai maitinau atsisedus ir ant keliu pasidejusi pagalve, o ant jos aisku mazius.Lux buvo,tikrai patogiai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-09-02 16:14

O man žindymas gulint būdavo visai patogus. Aš pati atsipalaiduodavau, o ir vaikutis būdavo ramesnis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2015-09-12 23:37

labukas mamytes radau sita tema ir sugalvojau parasyti.man pvz tai patinka indyti atsigulusiai sonu.bandziau ir atsisedusi,bet man nepatogu toks budas.yra pvz moteru kurios zindo atsistoje.net neisivaizduoju kaip taip galima daryti,

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymo padėtis?kokia...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas