Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Ekologiški produktai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-07 13:28

Tikrai super, kad tokie turgeliai Vilniuje yra, pas mus nėra , labai gaila, bet jei Vilniuje jie pasiteisins, gal ir kituose miestuose sugalvos, būtų tikrai puiku.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-07 13:33

Darykite biznį Būsite pirmieji, apie jus visi rašys  :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-08-07 13:37

gal ir žengčiau tokį žingsnį jei kokį daržiuką turėčiau, kodėl gi ne  bent kol konkurentai atsirastų

2009-08-07 13:42

Tai tau nereikia daržiuko ;) Tau užtektų tik sunkvežimį susiorganizuoti, bobules su morkom susisodini ir prie stalų išdėlioti

2009-08-07 14:01

nu prajuokinai, net garsu nusijuokiau  oi žinok, kad neišdegs man toks dalykas ne biznio žmogus aš, nesutverta visai verslui  galvoju ir savo turėdama už kapeikas parduočiau , tai ilgai turgelyje manau neužsibūčiau, babcės išgintu

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-07 14:37

nežinau kodėl bet pas mus labai pigios visos daržovės, tai net neapsimoka pardavynėti geriau gyvuliam sušerti... bet aš tokį mini biznelį užkūriau... tvarkausi dbar aš sodyboj nespėjam patys valgyti daržovių tai šiek tiek parduodu čia aplinkinėm kaimynėm su vaikais.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-07 14:47

Šaunuolė zydroji, žinoma jei daug yra kodėl ir nepasidalinti, norėčiau turėti kokią kaimynę kuri pasiūlitų daržovių, su mielu noru pirkčiau .

2009-08-07 14:49

Bent jau matai per tvorą, kad ne trąšom laistai :D Juokas juokas ;)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-07 15:01

jau taip jokių trąšų... laistom kartais su dilgelėm ar česnaku kad biški vfabaliukus apraminti

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-13 09:34

Noriu su jumis pasidalinti apie raides E .Žinoma jau daugelis žino kurios pavojingos, bet kitos ir nežino, tad primenu visoms

Pavojinga vartoti : E 102, E 110, E 120, E 124, E 127.

Sukelia odos ligas : E 232, E 233.

Nuo jų išberia : E 311, E 312.

Sukelia virškinimo sutrikimus : E 222, E 223, E 224, E 226.

Nepatingėkite pasiskaityti sudėtį .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2009-08-17 23:58

sveikos, as noreciau isiterpti i jusu pasisakymus. manau  suprasite mane teisingai, bet tai tik mano nuomone. taigi prie esmes  as skaitineju Jusu pasisakymus ir iskylo klausimas ka jus vadinate ekologiskais produktais? tuos kuriuos perkate prekyvietese ar parduotuveje? tai tikru tikriausias blefas, jog tokiose vietose parduodami ekologiskai svarus produktai. tai tik lipdukai priklijuoti ir tiek. PVZ: turguje perkate darzoves ir manote, jog jos yra ekologiskos, atsiprasau,bet nesamone. nes kiekvienas prekybininkas parduodamas preke nori,jog jos svoris butu kuo didesnis, o kaip tai padaryti? iseitis viena kuo daugiau visokio brudo, kad ji isaugtu greiciau ir butu kuo sunkesne. ekologiska preke yra ta kuria isauginame patys savo  sklype. galbut kas nors ir nesutinkate su mano nuomone, na kaip minejau tai tik mano nuomone

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-08-18 01:52

NA MAMYTES YRA TOKS PUSLAPIS APIE VISAS E TAI KARTS NUO KARTO GERAI PAVARTYT NES TEN PREKES SU NUOTRAUKOM SUDETOS TAI LENGVIAU ATSIMINTI KO NEPIRKTI!!!!!I PAIESKA IVESKITE {SVEIKAS VAIKAS} GYVENKIME SVEIKIAU!!

http://www.mama.lt/liniuotes/ http://www.mama.lt/liniuotes/

2009-08-18 08:53

rasma29 2009 08 17    

sveikos, as noreciau isiterpti i jusu pasisakymus. manau  suprasite mane teisingai, bet tai tik mano nuomone. taigi prie esmes  as skaitineju Jusu pasisakymus ir iskylo klausimas ka jus vadinate ekologiskais produktais? tuos kuriuos perkate prekyvietese ar parduotuveje? tai tikru tikriausias blefas, jog tokiose vietose parduodami ekologiskai svarus produktai. tai tik lipdukai priklijuoti ir tiek. PVZ: turguje perkate darzoves ir manote, jog jos yra ekologiskos, atsiprasau,bet nesamone. nes kiekvienas prekybininkas parduodamas preke nori,jog jos svoris butu kuo didesnis, o kaip tai padaryti? iseitis viena kuo daugiau visokio brudo, kad ji isaugtu greiciau ir butu kuo sunkesne. ekologiska preke yra ta kuria isauginame patys savo  sklype. galbut kas nors ir nesutinkate su mano nuomone, na kaip minejau tai tik mano nuomone

rasma ne visi tuos sklypus turi, žinoma sutinku visu 100 %  kad savo darže tikrai ekologiškos daržoves užaugininsiu ,turguje labaiiiiiiii retai apsiprekinėju, o kas liečia parduotuves, ne būčiau tokia tikra, kad užklijuoja lipduką ir tiek, kad tą lipduką kaip tu vadini gauti praeina ūkiai didžiulius patikrinimus, bet aš tikrai geriau renkuosi produktus su eko-agro ir be E , negu su 10 rūšių E .

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-18 09:06

kadangi gyvenam kaime,tai visas gėrybes užsiauginam patys,dar apdalinam gimines,kaimynus,ir specialiai vieną šeimą,kur auga aštuoni vaikai,nes jų tėtis sisižalojo dirbdamas miške,dabar yra invalidas.esam tikrai garantuoti,kad daržovės ir vaisiai niekuo netrešti.t.y.ekologiški...

2009-08-18 09:07

ingule kaip jums fainai, aišku ir darbo daug, bet sveikai ir maitinatės

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-18 09:15

taip.darbo namažai,bet dirbame visi ir dirbame sau,mergaitės vyresniosios -puikios padėjėjos,mažoji-stengiasi padėti,kaip moka

2009-08-25 14:50

Ekologiški produktai yra tie, kurie auga ekologiškuose ūkiuose - o tai yra labai brangu ir sudėtinga. Tokiems ūkiams sertifikatus (ar kažką panašaus) gauti itin sunku. Nes jie turi dalyvauti Tatulos programoje, jų ūkiai turi būti ne arčiau kaip ... (nežinau tiksliai kiek) km nuo kelių, įvairių vietovių ir kt. Negalima ne tik kad tręšti chemikalais, bet ir naikinti įvairius kenkėjus - pripažinkite, net babulės kenkėjus naikina ne su ūkiniu muilu...

Na ir dar milijonas visokių apribojimų. Praktiškai - čia yra grynai idėjiniai žmonės. Čia net ne verslas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-12-21 13:53

Isties, ekologiski produktai yra daug brangesni nei iprasti, taciau manau, kad geriau brangiau bet sveikiau. Va, darzoves visada valgau tik kaime uzaugintas, paukstiena (pasirenku kalakutiena) perku tik is "arvi kalakutai" parduotuves, kurie turi sertifikata ir pripazinti labai gera kalakutienos kokybe.

2009-12-21 14:45

arvi ir mūsų mėgstama kalakutiena

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-12-27 20:03

dziugu girdeti, kad ir kitos mamos perka kalakutiena is arvi. galetume pasidalinti receptukais. :)

3

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Ekologiški produktai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim