Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Ekologiški produktai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-06 00:22

As tai darzoves ,vaisius ir jogurtus perku ekologiskus nieko nesiskiria skoniu va idomu kava kokio skonio ekologiska reiks pabandyt

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-10 15:18

man ekologiška kava per švelni, aš mėgstu tokia stipresnę ir aitresnio skonio, o ekologška tinka kas mėgsta švelnaus skonio kavas, ji skani, bet aš nuo jos neprasimerkiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-03-09 15:10

Buvau as pries savaite ekologisku prekiu parduotuveje (Antakalnyje, Vilniuje). Tai buvau pakraupus Daugelis prekiu, kuriu galima isigyti ir kitose parduotuvese, tik zymiai brangiau parduodamos.... Tai koks man biznis pirkt tarkim Javines Duoniukus litu brangiau, jei as nuejus i Maxima nusipirksiu litu pigiau??? :) Arba ekologiska buitine chemija (Sonnet) irgi tarkim indu ploviklis 2 litais brangesnis nei Rimi... Nu apsurdas kazkoks... Tai ka nusipirkau, tai tik morkyciu. Ir tai man jos kazkokios itartinos pasirode.....

O vat kas del pirkimo is "mociuciu" tai jei jos ir netresia trasom, bet deda mesliuko, tai zinokit, kad mesliuke tiek nitratu.... O vat kai kurios trasos (turiu omeny mineralines) tai nieko blogo. Aisku as ir pati is kaimo vezuosi darzoves, vaisius, kai buna galimybe ir mesytes. Ir uogytes renku miske - uzsisaldau ir darze auginu, kiek plotas leidzia :)

Bet is esmes tai sunku su tais ekologiskais produktais... Parduotuvese turi akylai apziuret preke ir susirast EkoAgrus zenkliuka, nes nepaziurejes gali nusipirkt Ekologiskai supakuota produkta :) Ir is vis ziuriu parduotuves taip gudriai dabar naudojasi tuo "Ekologiskas produktas" vardu, kad net graudu daros, kai tikrai norisi gero produkto...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-03-09 20:10

Bibisina  sutinku su tavimi , tikrai labai daug prekių gaminamų naudojasi ekologiškos prekės vardu, labai pikta dėl to, labai nedrąsiai jautiesi, kaip negali ramiai pasiimti prekės, o ją dar turi apžiurėti, paskaityti, na bet jau taip yra ir norėdami sveikiau maitintis, tenka ilgiau apsiprekinėti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-09 20:30

dabar nieko is tikruju nesuprasi apie ekologiskus produktus, svarbu uzrasa uzdeda reiskia jau gerai, bet............ Sunku maitintis sveikai

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

2009-03-10 12:53

Belieka keltis gyvent i kaima, paciam viska augint, tai zinosi ka valgai :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-03-10 15:42

O man tai pikta ne tik dėl to, kad kainos ekologiškų prekių didelės, bet ir kad jų asortimentas toks mažas.

Pavyzdžiui, bent jau Kaune nežinau specializuotos vietos, kur būtų galima įsigyti ekologiškų daržovių - tenka bastytis po turgų ir pagal prekeivio išvaizdą spręsti, ar panašus žmogus į sode savo obuoliukus auginantį, ar nelabai.

Sui mėsa - išvis keblu. Iš paprasto turgaus žmogelio man šiek tiek nedrąsu mėsą pirkt - ką aš žinau, ar ji normaliai patikrinta? O turguose esantys visokie smulkesnių įmonių kioskeliai tai vargu ar ten ekologiška prekiauja :(

Mielai ir paprastų kaime auginamų vištų kiaušinių nusipirkčiau - bet išvis nežinau, kur tokių ieškot reiktų? Turguje kelis kartus pirkau, babulytės palinksėjo, kad naminių vištų, bet parsinešusi namo tikrai įsitikinau, kad geltonumas - tikrai ne kaip iš močiutės kaimo atsivežtųjų :(

2009-03-10 16:21

Manau, kad ekologiski produktai vis dar pasipelnymo saltinis, taip kaip ir laidojimo paslaugos ar vaikams skirtos prekes... Niekur nebezdesi, vis tiek pirksi, tai ir uzsikelia kainas. O pasiula tikrai maza... :(

Sugalvojau, reiks komandiruot tevus i kaima, kai iseis i pensija, ir tegul augina namines darzoves, parselius, visteles. O as atvaziuosiu, prisikrausiu visu gerybiu ir skaniai lapnosiu, kad net ausys links

Juodas humoras... Bet siandien taip isiutau i Maxima nuvaziavus, kad iki siol plaukai piestu stojas... Atseit vaziavau vaikui pripirkt visokio gerio su 20% nuolaida. Kai pamaciau kainas be nuolaidos, tai atsoko noras ka nors pirkt. Svolaciai sukele kainas 20%, o po to reklamuojas, kad nuolaidas taiko. Taip isiutau, kad is vis nieko ten nebepirksiu!

Tfu, taip ir liga isivaryt galima.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-03-10 16:35

Jep, su tokiom "nuolaidom" mūsuose ne tik "maximos" žaidžia :(

O aš pati tai senokai puoselėju tokią mintį, bet vis neprisiruošiu užsiimt: gal kažkokiais keliais įmanoma būtų susirasti ūkininką, kur nors netoli savo miesto, iš kurio tiesiog privačiai būtų galima vieną-kitą prekę nusipirkt... Ir triušiena kartkartėmis smagu būtų savo meniu paįvairinti, ir daržovių sezono metu prigriebt, ir kiaušinukų... radus tokisu žmones, kurie šiaip dėl savęs ūkelį prilaiko, o ne pramone užsiima, manau, būtų patikimiausia ir pigiausia...

Tik dar nesugalvojau kelių, kaip tokių "taškų" ieškoti :)

2009-03-10 17:27

Na as tai kol turiu senelius, kurie kaime del saves augina darzoves ir visteles, tai yra is kur atsivezt. O po to, tai sakiau pas tuos pacius kaimiecius, kur seneliai gyvena tiesiog pasiprasyt, kad truputi daugiau sodintu, ir is ju nusipirkt turbut reiks. O triusienos tai ir as noreciau is kur nors gaut.....

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-11 09:17

oi kaip as dziaugiuos kad mano tevai gyvena kaimelyje ir turi sioki toki ukeli del saves :) tai visko parsivezu ir pieno ir kiausiniu ir darzoviu ir vaisiu o ir triusio mesytes :) va kaip tik uzvakar parseli paskerdem dave mesytes :) liux..... tai va dabar pirks mazus parselius ir augins vel mesytei tai uzsiprasem kad viena musu vardu paaugintu..... tai kaip maniskis sako sunkmeti kaip nors istempsim :) o ir patys mastom eit i kaimely gyvent, nes ner sansu mieste isgyvent :( prazioplinom papigiai uki nusipirkt, tai daba griauziam nagus :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-03-18 09:38

O as sekmadieni gavau versiuka is kaimo

Dabar bent mesytes pirmai pradziai turesiu dukrytei ka duot kai jau pradesim valgyt

2009-05-12 13:50

Gal kas zinot Vilniuje "taska" kur galima ekologiskos kalakutienos gaut????? Anksciau tai lyg ir dideliuose prekybcentriuose maciau, bet dabar, kai prireike, tai ir vienam ir kitam ziurejau, bet tik paprasta kalakutiena belikus.....

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-06 10:48

Toks klausimas - gal žinote, kada kelintadieniais Vilniuje Užupyje vyksta ekoturgeliai? Nes susipainiojau - vieni sako šeštadieniais, kitur radau, kad kas antrą ketvirtadienį... Gal kas lankėtės?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-06 12:28

O as tai darzoves savo auginu, stengiuosi ir prekybos centruose viska pirkti kas be E (cia vaikiukui), o kas save liecia tai ypatingai neziuriu. Bet vistiek smagu butu valgyti maista be priedu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-06 12:33

auginamės daržoves patys,būna toks derlius,kad reikia apdalinti draugus,pažįstamus,kad netektų išmest.daržovių netrešiam,manau,jos ekologiškos...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-06 12:39

mes tai is tevu dazniausiai parsivezame kai jau buna derliaus.o tie,kur visi,kaip sako ekologiski,mazai as tikiu.as daug ka ir galiu pasakyti,bet juk as nematau kaip juos augina.nors aisku,buna tikrinimai visokie,bet....

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-06 13:39

O apie ekoturgelius kas ką žinote? Kada ir kur  jie vyksta?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-06 13:52

giedre aš esu ne vilnietė, bet kažkur girdėjau kalbėjo apie šį turgelį, tai tikrai jis ne savaitgalį man regis ketvirtadieniais. va prisiminiau kur mačiau yra straipsnis liepos mėnesio mažylyje apie šio turgelio įkūrėjus tai parašyta kad vyksta kiekvieną ketvirtadienį turgelis.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-08-07 00:35

ingule 2009 08 06    

auginamės daržoves patys,būna toks derlius,kad reikia apdalinti draugus,pažįstamus,kad netektų išmest.daržovių netrešiam,manau,jos ekologiškos...

saunu,kad galit valgyt savas darzoves.

Pas jus nors turgeliu ekologisku yra,o pas mane miestely nieko ...

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Ekologiški produktai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė