Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 22:19

Na va paziurejau siandien i save visa balta kaip suris, ir atostogomis dar nekvepia, na bet kokiu atveju ir degintis nelabai bus kada, teks dvi uodegeles gaudyt, tai ir galvoju gal cia imt ir i koki soliariuma nulekt?
Niekada neteko lankytis :oops: , o pradzia visad baugina.
Mamos papasakokit, kas kaip kur prie ko, kokie geresni ir t.t.
Net nezinau ko paklaust nes is vis ten nesigaudau. Uz bet kokia info liksiu labai dekinga, o kai busiu grazi, pasikeisiu fotke avatare :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 22:33

Burda, nebijok, pirmyn į soliariumą!
Kokie pas mus būna?Arba gulimi, arba stovimi. Asmeniškai man labiau patinka gulimuose, o stovimame nebuvau - kam 10-15 min. stovėti, jei galima pagulėti? Tačiau gulimame deginantis svoris krinta ant menčių ir kryžkaulio, taigi dažnai tose vietose lieka blankesnės dėmelės. Tuo tarpu stovimame nieko panašaus nebelieka. Gulimame galima apsiversti ir ant pilvo, tačiau bnt jau man nepatogu...
Beje, bent jau pas mus Kaune pastebėjau paradoksą. Soliariumų minutės kaina daugmaž vienoda - apie 80-90 ct. Nepriklausomai, ar tai - turbo soliariumas, kur įdegi dvigubai greičiau, taigi ir laiko mažiau reikia, ar tai - paprastas soliariumas, kur įdegi pakankamai lėtai. Taigi aš renkuosi turbo.

Na o dabar dermatologų patarimai:
1. Kaip dažnai galima lankytis soliariume, priklauso nuo odos tipo. Tai labai individualu, pasitark su soliariumo darbuotojais.
2. Geriausia degintis ne kasdien, o kas antrą dieną, su pertraukom.
3. Tą dieną, kai deginaisi soliariume, vengti saulės vonių.

Štai ir viskas... O prieš vasaros saulutę, prieš kelionę į kalnus ar šiltuosius kraštus, gydytojai dermatologai netgi rekomenduoja pasinaudoti soliariumais, kad vėliau išvengtum nusvilimų...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 22:39

Aciu Corida, va ryt per pietu pertrauka darbe sakiau mausiu i grozio salona pasidairt ka gi ten turi. Jau zinau kad noriu turbo, juk kaina vis tiek vienoda. :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 22:51

As irgi visada eidavau i gulima soliariuma,bet paskui pabandziau stovima ir man patiko labiau.Gulimam tikrai likdavo balta deme ant kryzkaulio

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-13 22:55

Aš irgi akinių nesidedu

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 08:00

Turiu dar viena klausimuka. O kur Vilniuj galima atrasti turbosoliariuma??? vakar netycia teko pavieset Kaune tai tiesiog i akis pacios reklamos lindo "Turbosoliariumas", kazkaip Vilniuj as tokio neuzveizejau :shock: Ar reik tiesiog uzejus klaust ka ir kaip turi, bet beda ta, kad to laiko tiek nera blaskymuisi po visa VLn ieskant turbo. gal kas zinot???

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 08:10

Nu, Burda, uz tai, kad nuslepei, jog vakar Kaune buvai, as tau ir nesakysiu, kur Vilniuj turbo. Kad ir zinociau, nuslepciau - is principo :mrgreen:
A buti baltai kaip suris visai neblogai. Dar patartina karts nuo karto pasibarstyti kmynais - ir i tave tikrai visi atkreips demesi, ne taip, kaip i ta mase rudeksliu :mrgreen:
Daba i tema. Nebuvau, nezinau. Man ir kmynai grazu

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:19

As kiek pamenu eidavau Antakalny.Vaziuojant nuo zirmunu puses,pervaziavus tilta is karto ant kampo po desine yra soliariumu centras.Ten yra turbo lempu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:20

Prisiminiau ir pavadinima soliariumo-Solisun. Daug kur yra tu Solisun,o ir lempos turbines ten :)

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:29

Burda, turbo dažnai būna grožio salonuose arba ieškok soliariumų centrų "La Bamba". Vienas Fabijoniškėse, o kitas - verslo centre, šalia Kalvarijų didžiosios sankryžos.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:35

Beje, vilnietės, o kam jums reikia soliariumų? Gi jau senokai sklandė gandai, kad Zuokas jums paplūdimį su palmėmis prie Neries įrengs. Taigi nemokamai bambas prieš saulutę pavartytumėt

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:41

Corida, kokios palmės su saule Vilniuje? Šalta ir vėjuota.

Pati vaikštau į "La Bamba", patinka įvairovė ir pasirinkimas, ypač tas soliariumas, kuriame yra gaivinantis lietutis

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:43

Gaivinantis lietutis? O kas tai per daiktas? Mūsų "auksinėj kalifornijoj", į kurią vaikštau, nieko panašaus neregėjau

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 11:48

Gal, Burda, kuriam baltu suriu kluba?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 12:01

Corida, čia tokie naujoviški soliariumai, kuriuose yra funkcija - relax lietutis. Gali net pasirinkti lietučio rūšį: atpalaiduojantis ar suteikiantis energijos
Kiek nori, tiek kartų apipurškia visą kūną ar tik tam tikrą dalį, belieka tik mygtuką nuspausti

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 14:38

Kaip fainai... Na, dabar aš paklausiu - gal tada kuri žinote, ar Kaune yra toks dalykas? Būtų labai smagu išmėginti.
Beje, Lina, o kiek kainuoja tokio malonumo minutė? Pas mus soliariumai, kaip[ minėjau, apie 80-90 ct už minutę... Bet ko gero nė negalvodama pakločiau dvigubai už tą pribumbasą... Nors kita vertus, tai tokią dieną, kaip šiandien, užtektų po soliariumo į lauką išeiti, ir lietučio pilna nemokamai :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 17:06

Na va su svieziais ispudziais is soliariumo
Viskas ciki tik va iki rudes dar toli, o ir kaina be jokio lietucio :evil: o mokejau 1,25 /min :evil:
Dabar turiu kitu klausimuku-:
kas kiek laiko galima eiti ir po keliu kartu galima didint min skaiciu?? Kokie geresni gulimi ar stovimi????
Ar gulimuose reikia vartytis???
Na va pazeriau biskiuka, dabar vel lauksiu atsakymu, ir ruosiuos antram kartui :roll:
ACIU DIDELIS is anksto. :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-17 18:44

Neringa, jei nori reguliariai lankytis ir gauti greitesnį efektą, tuomet galima ne dažniau nei kas antrą dieną. T.y. vieną dieną nuėjai pasičirškinti, dieną praleidai, vėliau vel eini. Ir taip kol neįgauni norimo įdegio. Toliau, kad palaikytum norimą rudumą, pakanka vieną kartą savaitėje (o kitiems užtenka ir 1k. į 2savaites).
Dar labai priklauso deginimo laikas nuo soliariumo galingumo, sąžiningo lempų keitimo. Kuo galingesnis, tuo greičiau įdegi, mažiau lankytis reikia, tačiau brangiau moki už min. (tačiau tas brnagumas labai sąliginis, nes kaip minėjau, mažiau laiko reikia degintis, todėl visumoje gaunasi tas pats, kas ir pigiame soliariume).

Dabar tiksliai nepamenu kiek kainuoja min., nes perku abonementą, tačiau galima pažiūrėti čia www.labamba.lt

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-21 21:43

Šviežiausia info apie soliariumus iš pirmų lūpų :mrgreen:
Teiravausi "Labamboje" Kaune ir man paaiškino, kad soliariumais su lietuči lepinamos tik vilnietės. Tikrų tikriausia diskriminacija :evil:
Be to pirmą kartą išbandžiau stovimą soliariumą. Ajajai, buvau prisiskaičiusi: jame galima ir judėti, taigi laikas neprailgsta, be to jame geriau jaučiasi žmonės, jaučią uždarų patalpų baimę... Hmm :? Dėl to judėjimo, tai kaip čia pasakius - nebent kiek pasikreipti į šoną ar pasistiebti, nes vietos ten - ne ką daugiau, nei gulimajame, tik tiek kad stovi... O kaip su klaustrofobikais tai net sunku pasakyti. Pati uždarų patalpų nebijau, bet kad tame stovimame bent kiek jaukiau jausčiausi, tai tikrai negalėčiau pasakyti - irgi užsidarai į dėžę ir tiek.
Na o "kaifo" tai tikrai mažiau. Asmeniškai man tikrai maloniau 10 min, atsipalaidavus pagulėti, nei tą patį laiką stoviniuoti. Taigi vienintelis pliusas - kad padeginau odos lopinėlius ties kryžkauliu ir mentimis, kurie gulint nelabai įdegdavo...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-22 14:23

Na man tai tas lietutis visai nepadare ispudzio. Kam tas gaivinimas, kai ateini susilti zvarbia vasara O ir kvapai tie man pasirode tokie 'turginiai' - lyg praskiesti pigus kvepalai.
O ir siaip man stovimi soliariumai labiau prie sirdies - del lygaus idegio, didesnes erdves. Ypac patinka vienas Labamboje prie Kalvariju g. - naujas, veidrodines grindys (sustiprintas koju degimas), labai efektyvus (uztenka 7-8 minuciu).

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas. Soliariumai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Justas